Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18832) sanyek2 válasza Rypejakten (#18829) üzenetére


sanyek2
senior tag

Ja igaz, piros oldali vagyok, a leendő konfig mindenképp inteles lesz.
Azt hogy mivel lesz kibélelve a gépház még nem tudom, de első körben elég erős VGA kell hogy a fentieket véghezvigye.
Rászánt összeg egyszerű. Minél olcsóbb... :D Amúgy az alap kell, amivel az említett mércét megütöm.
Meglátom mennyit sikerül összeszednem, és attól függ hogy megyek e feljebb. Első körben be szeretném lőni hogy mi az ami az elvárásokat már teljesíti.

marinea2
Crysis 2 a kedvenc játékom, a 3-al egyenlőre még úgy állok hogy csalódás, de lehet hogy csak az akadó játékmenet miatt. Amúgy is tervezek újítani, így ha már lúd akkor legyen kövér (azaz megveregethessem a vállamat)
24"-os monitor, melynek felbontása 1920x1200, ezt mindenképp tartanám, felbontást nem veszek lejjebb.
A Crysis 2-t a jelenlegi konfig (s775, 4GB RAM és a 7770 OC) 1920x1200-on medium grafikával még vitte de ott is már voltak kompromisszumok.
Crysis 3-al 1920x1200-on teljesen minimum grafikával is akadva játszom. (Nem meglepő, csak kellemetlen)
Egyéb játékok amiket tolok Red Alert 3 Uprising, Split Second Velocity, Counter Strike Source, Devil May Cry 4, Devil May Cry DmC. Ezeket fullon viszi a gép, így nem lényeges.

Amivel kezdtem az meg úgy van, hogy új gépet akarok, de a VGA-t meg szerettem volna tartani, de nem marad, mert kiderült hogy olyan konfiggal, ami ki is hajtja, azzal sem lesz elég jó, hogy az elvárásoknak megfeleljen.
Bocsi a kusza fogalmazásért. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.