Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135038) Kaci84 válasza Torry (#135024) üzenetére


Kaci84
őstag

Értem, de szerintem nem csak a gép ára a lényeg hanem az ár/érték arány is. Tipikus amikor autónál is az emberek jellemzően a fogyasztással számolnak mint költség mikor a legtöbb esetben az a legkisebb költség.
Megveszed a gépet 50-55-ből, de amikor elromlik, mert egy ki tudja hány éves gari nélküli cucc, akkor veszel mégegyet és akkor már 110e lesz az az 55. A COD-hoz az az 55e is sok ha úgy vesszük.
Ha tényleg csak COD-ra kell akkor lehet venni nagyon ősrégi 1 magos Pentium rendszert szerintem midnenestől 10-15-be beleférhet.
Még mindig azt mondom valamilyen integrált megoldással jársz a legjobban. Kisebb a hiba lehetőség mint külön vga-nél, kisebb a fogyasztás is és olcsóbb is. Spórolásképp valamilyen FM2, AM1 APU rendszert lehet nézni. Ott LAP+CPU+VGA kijöhet 10-15-ből.

Van egy kis teszt csatornám. Ha többeteket érdekel és jelzitek felíratkozással csinálhatok egy kis tesztet, hogy régebbi játékok milyen gyenge gépen futnak el. Van itthon egy AM1 APU gépem, de van 6.gen Celeron és Pentium is. Főleg a 10-15 éves játékokra gondolok.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.