Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127050) TheNewDawn válasza jokeph (#127048) üzenetére


TheNewDawn
addikt

" írta, hogy FHD fölötti felbontás a terv. Ahhoz meg már inkább a GPU lesz a domináns."

Ezt a hülyeséget nem tudom ki kezdte el terjeszteni, de látom ragályos lett, roszabb mint az oszd meg különben kitiltják a fb accod vagy meghal a szomszéd kismacskája stb. Szerintem mindenkinek ki kéne próbálnia. milyen "kiváló" játékélményt kap 4k ba vagy WQHD ba bármilyen kártyával legujabb AC ek, Control, Metro, vagy akár legujabb COD vagy hasonlók ( de mondhatnam a már több éves KCD et) egy gyenge procival.

Mondjuk maximálisan igazad van, hogy írta, hogy az 1650 v3 nem rossz proci, itt bizony felületes voltam, de utánanéztem, tényleg ki tudja hajtani nagyjából a jobb kártyákat is. ( beleértve egy 2060 supert akár ) Nem gondoltam volna, hogy ez máig ilyen jól tartja magát, sokkal erősebb az én i5 6400 amnál amit már FHD ba megfektetnek legujabb AC k meg még csomó újabb játék.

Szóval mea culpa :) De az tényleg igaz, hogy egyre több olyan játék van, amihez igenis kell a normális proci is, főleg magasabb felbontás és beállítások mellett.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.