Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125755) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Videókártya csere lenne aktuális. Jelenleg egy GTX 1050 ti kártyám van, ezt akarom cserélni, és most tudtam meg hogy valószínűleg ehhez már processzort is kell cserélnem. A jelenlegi processzorom egy i7 2600 3.4GHz. 2x8gb ram van, az órajelet most nem tudom, (dolgozok) de nem valami gyors. Alaplap valami régi dell, ha jól sejtem akkor ezt is cserélni kell. Videókártya amit kinéztem az az egyik például egy asus rtx2060. Na ehhez kell ugyebár processzort cserélnem is, csak nem tudom hogy mire!? Amit terveztem, az i7 9600, azért is akarok ilyen kategóriát, mert egy rövidebb ideig nem akarok már erre költeni. Azt nem tudom hogy esetleg egy i5-ös processzor mennyire lenne elég egy két évig!? Természetesen szemezek egy ryzennel is, abból viszont nem tudom, melyik lenne kb egyenértékű az i7-el!? Mivel elsődlegesen ezt a két fő dolgot akartam cserélni, ezért alaplapra nem akarok sokat költeni. Monitor full hd,60hz. Játékra kell,ets2-ats,assetto corsa,project cars 2,F1 2018,farming simulator 18,green Hell, GTA V,stb. Összeget nem tudok mondani mennyit szánok rá, de kb a két fő dologra kb 240-et számoltam eddig. Persze ha olcsóbban is kijön... Gondoltam még olyanra hogy valami ryzen 5 és rx 5700 xt, de az öcsém azt mondta, legyen inkább Intel vonal....

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.