Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124740) BerserkGuts válasza KAMELOT (#124723) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Amég 60 fölött van addig nem annyira érdekes mert ugye mégsem látod a különbséget.

A szaggatást mikrolaggot meg csak 0.1%-on fogod látni de azt nem könnyű méricskézni mert ennyire szuper hiper ló@sz a technika hogy nem tudják tartani fixen az fps-t bármilyen gép is legyen. Sok probléma van.

Van a szoftveres probléma is meg jó ég tudja mi befolyásolja még de nem tudnak stabil rendszert csinálni.

A géniuszok az nvidiánál rájöttek hogy az előrereprodukált képkocka szám beállítás egy szar (amire amúgy magamtól is rájöttem mert élből lekelet venni 1-re ez volt a minimum és lám a nagyon qva okosok mit találtak ki erre a szuper technikára ami fölöslegesen terhelte ezt a szart na mit :C most végre ki lehet kapcsolni bravó :C

Az új NVIDIA driver legyőzi a lagot
[link]
Na persze low latencí módnak nevezik és az ultra az kikapcsolja.

Miért hoztam fel a témát kérdeznéd? :W

Na azért mert én állandóan érzem és nem csak érzem méricskézem is azt a qrva 0.1%fps-t mert szerinted még az 1%-is nem számít nagy ......
Pont ez a minimális dolog számít hogy tudja-e tartani a teljesítményt minden egyes 16.6 milliszekundumban de ugye magas a mérce mert van akinek 10ms alatt kellenne a kijelző miatt 144Hz. Ezeket a számokat te nem fogod kilesni átlagolt fps-ekből sőt még az 1%-os se mutatja :C Mérni se nagyon lehet csak érzed valami kimaradt már megint kapod a fejest pedig úgy láttad te lőttél előbb :U

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.