Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100247) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

a probléma: elég régi a masina (kb 8 éves is lehet) és most egy fhd tvre lett rákötve, néznénk rajta a vidiket pl. yt-on de megakad a kép és nem megy tovább

4850es atiról lenne szó, szóval igen idejétmúlt már a picike :)

mit ajánlanátok helyette? igazság szerint semmi nagy hárdkór dologra nem lenne szükség, csak hogy menjen szépen a videó ill. film a gépen

használt kártya is szóba jöhet, sőt az lenne az ideális

tudnátok nekem mondani egy két jelöltet? lehetőleg az is fontos szempont lenne, hogy valami frankó utólagos hűtőbordát rá lehessen tenni és/vagy alapból nagy bordával legyen szerelve, amire én majd tudok aplikálni 12cm ventit (az atin is ez van, mivel tejesen hangtalan a gép és ezt szeretném is megtartani)

köszönöm előre is a segítő hozzászólásokat

szerk.: a másik ötletem pedig az, hogy a most épen nyíló irodánkba úgy is kellene gép, átraknám ezt a gépet oda, és vásárolnék oda egy pl. a phn is kapható használt "egybegépet" azokban ha jól láttam van akár hd3000 vga ill. valamilyen alaplapi stb. az is jó megoldás lehet? azok jobbak hd ben mint pl ez a kártya?
pl egy ilyenre gondolok de csak kiragadtam egyet

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.