Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen ultra400-as lapot? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) cecko13


cecko13
tag

most vennék athlonXP 2500+ v. 2600+ alá lapot milyet érdemes?

néztem:

Chaintech 7njls ultra Zenith kicsit drága megér ennyit?
Chaintech 7njls Zenith
Chaintech 7njl1 Appoge
Epox 8rda3+
Asus A7N8X deluxe
Asus A7N8X E deluxe -nem tudom lehet-e kapni


ajánlhattok még mást is!!

(#2) Attila777


Attila777
csendes tag

ezekből asust kihagynám, túl sokaknak bajuk van vele.szvsz epox a legjobb (tuningra is). Én valószínű holnap veszek nforce2 400 ultra lapot egy DFI NFII Ultra-AL személyében...

[Szerkesztve]

üdv..U2[Attila777] konfig:Abit KX7-333, Athlon XP (Tbred B)1700+@2600+, Infineon 2*256DDR PC3200, Sapphire R9600pro, Maxtor DiamondMax Plus8 40GB 7200rpm,Plextor px-708 DVD+/-RW, Toshiba 16x DVD, Turtle Beach Santa Cruz,AOpen HX08, FSC 996F

(#3) marcee válasza cecko13 (#1) üzenetére


marcee
addikt

Nekem Asus bejött. Legnagyobb problémám, hogy nem megy minden szorzó ill. nem lehet lefelé állítani a proci feszültségét.

\m/

(#4) cecko13 válasza Attila777 (#2) üzenetére


cecko13
tag

hol veszel és mennyi?

ez ugye a lanparty ultra400??

(#5) -Zacsi-


-Zacsi-
csendes tag

Hasonló cípőben járok, mint Te, sokat nézelődtem már az ügyben, és nagyon valószínű hogy Epoxot veszek!

(#6) cecko13


cecko13
tag

egyre jobban hajlok aa DFI-re hmmm és már majdnem kész a vízhűtésem is...

(#7) cecko13


cecko13
tag

tévedtem amiről te beszélsz az nem a lanparty....
de én ilyet akarok!

mi a külömbség a kettő között a körítésen kívül?

(#8) Vitus válasza cecko13 (#1) üzenetére


Vitus
őstag

A chaintech csak akkor éri meg ha minden szolgáltatását ténylegesen kihasználod. Nekem volt és nem voltam elégedett vele, mondjuk az nem ultra volt, és nekem az fsb kellett. Most asus van a7n8x-x a leghurkább és full elégedett vagyok vele nagyon stabil és jó lap. De valóban néhány szorzót nem szeret pl. nekem a 10-est, de mindent összetéve szerintem vegyél asust nyugodtan.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#9) GigabyteFan válasza cecko13 (#1) üzenetére


GigabyteFan
aktív tag

:_( miért nincs Gigabyte a listában ?

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#10) Attila777 válasza cecko13 (#7) üzenetére


Attila777
csendes tag

a különbség szvsz csak a hozzáadott extrákon kívül a kicsivel szerényebb felszerelés (raid,... ,ilyesmik) amikre igazából nekem nincs szükségem...

a gigabyteot is tényleg érdmes megfontolni,jó kis lap az is,csak hát kicsivel drágább mint hasonló tudású tesói...

üdv..U2[Attila777] konfig:Abit KX7-333, Athlon XP (Tbred B)1700+@2600+, Infineon 2*256DDR PC3200, Sapphire R9600pro, Maxtor DiamondMax Plus8 40GB 7200rpm,Plextor px-708 DVD+/-RW, Toshiba 16x DVD, Turtle Beach Santa Cruz,AOpen HX08, FSC 996F

(#11) szeku


szeku
tag

MSI K7N2 L nekem bejott, az arasem veszes (en mintegy 17500 ert vettem), es elegedett vagyok vele... Szolgaltatasaiban igaz nem boseges (halokartya, ac97), tehat sem serial ata, sem vga... De tuningra sem rossz. AMD XP 2500+Bartont XP 3000+ig huztam, tovabb nem mertem :-(

i7 4790k + Ninja 3 //2*8GB //512 +1TB ssd + 2+1 TB + Nas :) Thermaltake Armor va8000bws

(#12) Alvin_ti4200 válasza cecko13 (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

LAN Party, ha lenne pénzem, tutkó azzal gizdulnék:DD
Amúgy Epox 8RDA3+

(#13) iwu


iwu
addikt

ja, nekem epox van(8rda+), ütős kis cucc!csak jól nézd meg a specifikációkat, mert már annyi változata van, hogy ihajj...!

ÜdW!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#14) Barton


Barton
senior tag

ABIT AN7

(#15) Barton


Barton
senior tag

ABIT AN7 rulla ...

(#16) Barton


Barton
senior tag

ABIT AN7 rulla ...

(#17) Mosqu!to válasza Barton (#16) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ezt mért kellett 3x?:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#18) Csöves


Csöves
senior tag

Epox

Aquila non captat muscas.

(#19) engusz


engusz
veterán

Még egy szavazat az Abit AN7-re!

Rövidtávú tapasztalataim azt mutatták, hogy az NF7 és az NF7-S is jó lap. Mind a kettő egy 2500+ Barton-nal üzemelt. Ha nem tévedek, akkor az AN7 még fullosabb!

[Szerkesztve]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#20) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Vegyél 2.0-s NF7-et.Jó kis lap.Meg jó árban is van.Meg megy is mint állat :).

off
most látom hogy addikt vagyok.te jóságos szentatyaúristen :D
on

[Szerkesztve]

(#21) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

HiperG majd jól kioszt mindenkit:DD

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen ultra400-as lapot? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.