Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#732) CoroStar86 válasza zozy84 (#731) üzenetére


CoroStar86
aktív tag

Én plazmából egyből a Panával kezdtem, a többi márkáról nem tudok nyilatkozni. Kellett hozzá idő, hogy a fórumtársak meggyőzzenek arról, hogy megéri egy Panára költeni a felárat, de iszonyúan megérte, még mindig bele vagyok zúgva a TV--be, valami brutálisan jó képe van! :D A Samu plazmák ára az elmúlt 1-2 évben behozta a Panáékét, kár, hogy a minőségük nem... :O Nagyon sajnálom azokat az embereket, akik LCD-vel büntetik magukat, azokat pedig még jobban, akik őszintén állítják, hogy az LCD-nél rosszabb a plazma képe (MERT az újság ezt írta, MERT a boltban az eladó ezt mondta, MERT a reklámokban csak ezt reklámozzák... Saját tapasztalat, saját vélemény nuku...). Szvsz az LCD-nek egyetlen szegmensben van keresni valója: a kisméretű tévék piacán (akiknek egyszerűen nincs szükségük nagy tévére, vagy egyszerűen nem lenne a nagy készülék számára elég hely). Az LG tényleg a leggyengébb a plazmák közül tudomásom szerint, bár ha ma kellene televíziót vásárolnom, én még mindig tuti plazmát vennék, akár LG-t is,ha nincs más (persze ha lenne egy millám, amit csak és kizárólag tévére költhetnék, akkor hozatnék kintről egy Pana 65VT60-at és a következő 10 évre meg is lenne oldva a tévé-probléma... :D ).

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.