Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen táp? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Bandit21


Bandit21
addikt

Kinéztem 1 Coolink AP400-DXtápot, 2 ventis, de nemrég hallottam h a colinkeknél az elnevezés az nem helytálló, és ez csak 350W-os. Elég ez 1 P4-es konfighoz? ( Abit IC-7 2*512ram R9800pro) vagy kell hozzá uaez csak 450-es elnevezéssel? Bár nem értem mert a nem oly régi PH! tesztben a 350-esről írták h símán viszi a 400w-ot pediug az akkor elvileg csak 300-as. Help!

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#2) neduddki válasza Bandit21 (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

olvasgassunk olvasgassunk:-))) [L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=240[/L]

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3) _thomas_ válasza Bandit21 (#1) üzenetére


_thomas_
tag

szerintem az egy elég jó táp.elviszi a cuccokat,bár nem írtad,hogy mi más van még a gépben.pl cdrom,író,vinyó persze:),mobil rack...
de akkor is bírnia kell a tápnak.

www.ironic-software.com

(#4) Chapell válasza neduddki (#2) üzenetére


Chapell
aktív tag

Bár nem értem mert a nem oly régi PH! tesztben a 350-esről írták h símán viszi a 400w-ot pediug az akkor elvileg csak 300-as.

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#5) XeeN válasza Bandit21 (#1) üzenetére


XeeN
senior tag

Nyugodtan vedd meg a kissebbiket. Persze csak akkor, ha nem 3.06+-os P4-ed + 4 Wincsi/cd-iro figyel a gepedben. Ha igen akkor jobban jarsz a 450-es jetzesuvel. :)

(#6) neduddki válasza Chapell (#4) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

MOndtam en hogy tudok olvasni?????????:-))))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7) DrSoul


DrSoul
őstag

Örülök, hogy multkor volt az a táp megateszt!
Furcsa módon itt a topicban most nem látok ilyeneket, hogy ''Csakis enermaxot vegyél!'' vagy ''Chieftechet!''
Alakul az emberek véleménye... Helyes. Mert szerintem itt már az is Enermaxot javasolt, akinek otton pl. Azonája volt.
Persze ezzel nem azt akartam mondani, hogy az előbb említett márkanevek rosszak lennének. :))

Mindig az X jelöli a pontot...

(#8) fakocka


fakocka
tag

Volt egy 300W-os Codegen tápom kb 2 órával ezelőttig.Szerencsére nem tett semmit tönlre a rendszerben. Majdnem egy hétig bírta a a 2500+ os Bartonomat 3200+on. Lehet, hogy túlterheltem szegényt? :U :F (2 vinyó +cdíró+ventik) Ha valakinek van ötlete kérem ossza meg! THX!

(#9) fakocka


fakocka
tag

OFF
Bocs ne haragudjatok, ahogy nézem nem ebbe a topicba kellett volna tennem az előző beírásomat. Ha moderátor olvassa, kérem törölje! Köszönöm! :(
ON

(#11) Puchini


Puchini
csendes tag

A CT tápjára élettartam garancia van! Ez elég meggyöző!

(#12) Bandit21


Bandit21
addikt

Guten morgen!
A gépben lesz cdíró DVD olvasó, Rack + 80gb vincsi, meg 4 venti (+az előbb írt IC-7, 1Gbram, P42,4b 9800pro) ennek akkor elég az AP-400DX???

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#13) Vikthor válasza Bandit21 (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Én a helyedben nem haboznék egy ilyen konfig mellett. Szerintem vegyél Enermax 350W-os duplaventis, AktívPFC-s, fordulatszámszabis tápot. 23 brunyó.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#14) Apika


Apika
Közösségépítő

Csak egy tapasztalat. Egy gépem Enermax AX-VE (Aktív PFC-s) táppal szerelt. Ment a lakásban több elektromos berendezés, és egy nem Enermax tápos gép is.
Egy pillanatra áramkimaradás történt. Minden elektromos berendezés kikapcsolt. Az elektromos órán villogott az idő, a másik gép újraindult. Viszont az Enermaxos gép ezekből semmit sem észlelt. Tudtam tovább dolgozni vele, mintha mi sem történt volna.

(#15) tomcs válasza neduddki (#6) üzenetére


tomcs
őstag

..off

akkor most te analfabeta vagy? mert irni azt eddig se :) de a terhelhetoseg meg stabilitas jol ki volt tesztelve

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen táp? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.