Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen sata-s vinyot érdemes venni? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) DeX|


DeX|
tag

Hali!
Satás vinyot szeretnék venni, de nemtom hogy melyik menyire megbizható,az ár az nem számít. Jah és kell e vmi ha xp van fenn sp1-el ezen kivül?

Gigabyte GA-P35C-DS3R|Core 2Duo e2180@3.00Ghz|2x4Gb DDR3 1333|Ati Radeon HD4850 1GB|Samsung Galaxy S5 ~ 4.4

(#2) Moyder


Moyder
aktív tag

vegyél vmi samsungot, azok nagyon megbízhatóak!!! Vagy seagatet az se rossz!!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#3) DeX|


DeX|
tag

én is samsungra gondoltam pontosabban 160gbos samsungra csak itt egy másik topicban irtak vmi adatveszteségröl és nem igazán akarok én is ugy járni:) amugy xp+sp1 mellé kell még vmi hogy minden jol menjen?

Gigabyte GA-P35C-DS3R|Core 2Duo e2180@3.00Ghz|2x4Gb DDR3 1333|Ati Radeon HD4850 1GB|Samsung Galaxy S5 ~ 4.4

(#4) LukE válasza DeX| (#1) üzenetére


LukE
veterán

pénz nem számít? WD raptor. sok sok raptor. és mondjuk egy izles szerinti sok portos raid kartya (ugyan ehez majdnem biztos kell uj alaplap is, de ha ugyse szamit a penz:DD)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#5) Reac^ válasza LukE (#4) üzenetére


Reac^
őstag

:Y :Y

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#6) dobi


dobi
aktív tag

Hát el kell keserítselek, én egy számtechboltban dolgozom és vagonszámra hozzák vissza a vinyókat akármelyik nagyker akármilyen márka.....:(

Vegyél két vinyót, az egyiket mentésnek.....:Y

(#7) dobi


dobi
aktív tag

Ami az XP-t illeti nem kell más hozzá, de ha netezel akkor az msblast elleni servicepack-ot is nyomd fel!

(#8) Sunzi válasza dobi (#6) üzenetére


Sunzi
aktív tag

Pontosabban?
Mégis, miket, miből hoznak legtöbbet? Méret, SATA/PATA?
Milyen hibával?

Köszi:
S.

Ízirájder öcsém, ízirájder...

(#9) Fade_Away


Fade_Away
őstag

Hihetetlen minden héten indúl egy ilyen topic. :)

(#10) Fade_Away válasza dobi (#6) üzenetére


Fade_Away
őstag

Miből nagyjából mekkora a meghibásodási %?

(#11) Fade_Away válasza DeX| (#1) üzenetére


Fade_Away
őstag

Csakis 2vagy3 év garos hddt vegyél. Ami ezt nemtudja azt felejtsd el.

Ja és Raptor rulz. :)

(#12) p a s s e r


p a s s e r
őstag

Emberek. Hamársata...

Valakinél elô szokott fordulni, hogy menet közben a sata csatlakozó finoman letáncol a hdd-rôl?
Nálam többször elôfordult, ha még izzaszt egy darabig a probléma, odaceluxozom, vagy ráköpök
egyet, még nemtom.

Mérnem marad ott?

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#13) kamikaze boci válasza p a s s e r (#12) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Menet közben leesik a kábel? Mi történik olyankor? A rendszer HDD-ről esik le? Ha a másikról: kifagy? Kikapcsolod, visszacsatlakoztatod, bekapcsolod, vagy más módon hozod rendbe? bocs a kérdésekért, csak kíváncsi vagyok, mert egy ilyen esemény egy IDE HDD-t vagy az IDE vezérlőt simán kinyaírhatná.

A másik: SATA HDD-t úgy érdemes venni, ha biztos vagy benne, hogy nem egy átalakított felületű PATÁ-t veszel. Vagyis natív SATA-t keress. Tudtommal a Seagate-nek van ilyen, de cáfoljatok meg (lusta vagyok rákeresni, kinek melyik típusa natív még).

[Szerkesztve]

egyéb állatfajták

(#14) p a s s e r


p a s s e r
őstag

Hali.
Helyzet szerint olyan, mintha valaki mindig lehúzná tizedmásodpercekre a kábelt.
Olyankor fogom magam, megigazítom egy kicsit a (a vincseszter felöli végén), és megy tovább
vígan. De ami kára zavar, hogy mintha nem is egymáshoz (vagy legalábbis nem ebben a
században) tervezték volna a csatlakozókat, eccer?en nem fix, lötyög.

Hát, ennyi a story. Köszi a választ!

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#15) p a s s e r


p a s s e r
őstag

Ja, és igen rendszer HDD, nem fagy le a gép, csak elkezd köhögni, meg a megigazítás miatt egy
kikapcsolást mindig megérdemel, de nem magától hal ki.

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen sata-s vinyot érdemes venni? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.