Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-11 13:42:24

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84028) Wajk


Wajk
addikt

Próbáltam utánaolvasni az ASUS RT-AC57U v3-nak, de elég ellentmondásosak az infók. Azt tudom, hogy ez már nem MediaTek ezért 3rd party nincs és nem is várható rá. Ezt el tudom fogadni mivel megbízható és stabil, de a következő elvárásaimnak is meg kellene felelni. Ha jól olvastam utána igen, de kellene megerősítés, mert nem vagyok benne biztos. Előre is köszönet

Infó: A routerre egy 2TB-os winyó lenne rádugva, nem Gigás net

1. tudjak letölteni Torrent fájlokkal a routerre csatlakoztatott winyóra, heti 1-2. sebesség nem számít (Ha jól tudom a Download Master-rel ez megoldható, ha elérhető erre a modellre.)
2. a winyóra került letöltött media anyagokat DLNA szerveren keresztül megosztani, hogy az azonos hálózaton lévő Smart TV a beépített klienssel le tudja játszani, max fullHD tartalom (Ha jól olvastam ez is egy USB Applicationnal, a Media Serverrel megoldható)
3. egy WiFi hálózatot lássanak a készülékek és automatikusan csatlakozzanak a 2.4-5Ghz-re, ez a DualBand lényege igaz? (nem pedig két Wifi látszódik majd, pl jozsika és jozsika5gz)

Ezekre most egy TPLinket használok, kb. tudja is, igaz OpwnWRT-vel, de néha harcolnom kell vele.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.