Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-11 13:42:24

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81451) vak_bottyan válasza blakey (#81449) üzenetére


vak_bottyan
tag

Köszi.Megfontolandó amit írsz.Lehet addig lesz más szabvány és mégsem a csúcs árat fizeti ki az ember.Addig akár el is avulhat.

(#81452) vak_bottyan válasza blakey (#81449) üzenetére


vak_bottyan
tag

Esetleg ez?https://www.amazon.de/dp/B07SCBMMS8/ref=twister_B084K898NF?_encoding=UTF8&psc=1

Vagy ez jó lehet? https://www.amazon.de/dp/B07HRBC23B/ref=twister_B084K898NF?_encoding=UTF8&th=1

Jaj most látom,hogy ezeket ajánlottad.Már csak egy kérdés.Miért drágább az egyik 100€-val? Mennyivel tud többet.Ha jól látom az a Kétszer 1 sávos(2.4-5Ghz) és nem a (1X2.4-2x5Ghz) verzió.Mi miatt drágább az elvileg ebben kevesebbet tudó?

[ Szerkesztve ]

(#81453) blakey válasza vak_bottyan (#81452) üzenetére


blakey
titán

Az AX92U eredetileg párban, MESH rendszerként és korlátozott területen jelent meg míg az AX88U "sima" routerként jelent meg és "mindenhol". Később az AX92U is megjelent önálló routerként. Itt összehasonlíthatod őket, az AX88U-ra van Merlin FW ha ez szempont, AX92U-ra egyelőre nincs.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#81454) Multibit válasza vak_bottyan (#81451) üzenetére


Multibit
veterán

Lehet addig lesz más szabvány
Milyen szabvány? Gondolom wifi-t értesz ez alatt. Ha valóban hosszú távra tervezel, válaszd szét a funkciókat, hogy ha változik az a bizonyos szabvány, akkor csak AP-ket kelljen cserélni!
Amúgy tíz év alatt még a ma általános 1 Gbps sebességű eszközök is elavultak lesznek, úgyhogy ne gondold komolyan azt a 10 évet ;)

(#81455) Melon87


Melon87
tag

Sziasztok!

Van egy TP-link AC1200-as routerem, sajnos nem C5 és úgy tudom ez nem ajánlott kategória.

Ezt szeretném lecserélni valami jobbra a 800/250-es netemhez.
Kb. 30 ezredest szánné rá, bár ha van olyan típus ami nagyon ajánlott és kicsivel drágább azt is megtekinteném. :)
Felhasználás terén egy TV menne rajta 5g-n meg egy asztali gép kábellel és a 3-4 teló.

Válaszokat előre is köszönöm. :))

(#81456) TeeJay válasza Melon87 (#81455) üzenetére


TeeJay
félisten

ASUS AC1200GU vagy AC65P

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#81457) jay21425


jay21425
friss újonc

Üdv!
Egy kis segítséget szeretnék kérni, a következőkben.
TELEKOM optikai net, TELEKOM saját router (sagemcom), ebből menne LAN kábel egy másik szobába, oda tennék egy ASUS AC65P-t, vagy ASUS AC1200GUt, amelyikt inkább ajánalnátok erre a célra. Azt szeretném, ha a két router SSIDje azonos lenne, ez ap móddal menne a routerről? Ha AP módban lenne az ASUS, akkor arra tudok iptv -t is kötni ( a másik szobában elenne egy iptv + ps4)? Esetleg beállításokban, vagy elrendezésben ismegköszönnék tippeket, mert nem vagyok valami nagy szakértő a témában.
Köszönöm!

(#81458) Gubek-Einste válasza jay21425 (#81457) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

oda tennék egy ASUS AC65P-t, vagy ASUS AC1200GUt, amelyikt inkább ajánalnátok erre a célra.
Mindegy melyiket veszed mert másodlagos eszköznek mindkettő megfelelő lesz.

Azt szeretném, ha a két router SSIDje azonos lenne, ez ap móddal menne a routerről?
Menni menne de nem ajánlott mert csak gondoknak vannak az ilyen beállítással, seamless roaming amúgy sem lesz.

Ha AP módban lenne az ASUS, akkor arra tudok iptv -t is kötni ( a másik szobában elenne egy iptv + ps4)?
Igen

Esetleg beállításokban, vagy elrendezésben ismegköszönnék tippeket, mert nem vagyok valami nagy szakértő a témában.
Itt kérdezzél rá.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#81459) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Sziasztok,

Hosszú távra (10 év) keresek AXes routert az alábbi paraméterek mentén, ebben kérném szakértők segítséget.

Lakás méret: 50m2, ami a jövőben lehet nagyobb, jelenleg a router a hálószobában van, a legtöbb eszköz viszont a nappaliban, a kettő között pedig beepitett szekrény, tégla fal, konyhai bútor.

Klieneszközök: 2 laptop, néha több, 1 tablagep, 2 mobil (néha 4-5), 1 tv, 1 légkondi, továbbá az okoseszközök száma emelkedhet a jövőben.

Netsebesseg : 1000-es

Egyeb szempontok: home officehoz kellően erős és stabil jelet tovabbitson át, a 2,4 GHz-es tartomány eléggé telített mivel sok lakás van a közelben, viszont az okoseszközök többsége csak ezen kommunikál. 4k tartalmak atjatszasaval ne legyen fennakadás, esetleg a jövőben 4k játékokhoz is legyen jó, de ez kevésbé prioritás.

Ár: 100k körül de ezt rugalmasan kezelem, mivel hosszú távra lenne.

Köszi,
D

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#81460) Essejó válasza DaveNo1 (#81459) üzenetére


Essejó
veterán

Már ne is haragudj meg, de ne tervezz 10 évre. Ki tudja mit hoz a jövö, lehet még pár év, és a mostani csúcs gigás otthoni kapcsolatra úgy emlékezünk majd mint a hajdani 56K-s betárcsázós modemre. Pedig mekkora királyság volt már a 2400-as modemekhez képest.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#81461) JanR válasza Essejó (#81460) üzenetére


JanR
addikt

Azert ekkora valtashoz szerintem tobb kell, mint 10 ev. Az 56K sem 10 eve volt.

(#81462) woodworm válasza JanR (#81461) üzenetére


woodworm
veterán

Lehet 3-5 év múlva a kondik kiszáradása miatt megadja magát a router, ha a felhasználónak nincs affinitása a cseréhez, akkor gazdasági totálkár a javíttatása.
Vagy mondjuk 5 év múlva amerikai mintára itt is szabadon használható lesz a 6GHz-es sáv.

(#81463) Goose-T


Goose-T
veterán

Megjött a Xiaomi AX3600, amit múlt hét kedden rendeltem, így összesen hat nap volt a szállítás. A beállítás egyszerű, a webes felületet Google Translate-tel lehet könnyen fordítani. Eddig nagyon tetszik, még a kert végében is van net. :D Az Intel wifiknek frissíteni kell a driverét a legújabbra (AC 7265-nél idén áprilisi a jó verzió), különben nem látják AX protokollal a wifit egyáltalán. A router beállításainál át lehet kapcsolni Wifi 5 kompatibilitási módba a routert, hogy legyen wifi addig, amíg nincs a driver frissítve. Sajnos ezt csak az asztali webes felületen lehet megjátszani, alkalmazásból és a mobilos webes felületről nem.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#81464) L4mie válasza Goose-T (#81463) üzenetére


L4mie
veterán

:C :R
Trololol ON:
ÉS nem lett magas a ping, így hogy pekingen keresztül mennek az adatok?
:))

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#81465) -FreaK- válasza Goose-T (#81463) üzenetére


-FreaK-
veterán

Grat! én meg elkapkodtam a vásárlást, így Kínából jön, valahol úton van. Vártam volna egy hetet inkább és már itt lenne :D

A webes felületen nincs amúgy nyelv állítási lehetőség, csak fordítóval megy?

(#81466) Goose-T válasza L4mie (#81464) üzenetére


Goose-T
veterán

Még így is gyorsabb a régi Asus RT-AC56U-nál. :DDD

Amúgy nyitottam egy Xiaomi AX3600 WiFi 6 AIoT Router topikot, hogy ne offoljuk szét ezt.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#81467) Gubek-Einste válasza DaveNo1 (#81459) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Asus lenne jelenleg az ajánlott.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#81468) sanzi89


sanzi89
addikt

Első sorban WiFi + gigabites switch funkciókra keresek valamit a meglévő Mikrotik rb951g-2hnd helyett, mert ettől kihullik a hajam.
OpenWRT-vel tervezem használni, jó lenne rajta 1 USB nyomtató megosztáshoz, AP módban menne, szóval NAT sebesség nem fontos, de jó lenne LAN-ként használni mind az 5 portot. Mik a vélemények a következő eszközről: TP-LINK Archer C5 V4 AC1200 vezeték nélküli Dual Band-es Gigabites Router

Nagyjából tudja azt, amire kellene, van rajta 1 USB, OpenWRT támogatás így friss firmware, TP-Link-től nem esek hasra, de alapvetően rendben szoktak lenni. Vélemény?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#81469) Gubek-Einste válasza sanzi89 (#81468) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Megfelelő lehet a célra.

Alternatíva az Asus AC1200GU és AC65P lenne.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#81470) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Sziasztok. 2-3 hónapja vettem kettő darab ac57u-t egy két szintes családi házba. Az egyik ap a másik a fő router. A kettő kábellel van össze kötve. Az egyik az emeleten a másik az alsó szinten van. A problémám, hogy a wifije nagyon gyenge. Egy régi rtn12d1 kenterbe veri. Az ac57u-val egy szobával arrébb már alig van jel. Az rtn12d1 meg a kert végében is vígan működik 2,4-en. Próbáltam már padavannal is de semmi változás. Tehát kellene helyettük valami amire van custom firmware és a wifije is jó. Legalább annyira mint egy régi rtn12d1-nek és tudja az 5ghz-t is. Próbáltam az ac65p-t is. Szintén zenész. WiFi téren semmivel sem jobb. 30-tól 50-ig per db. van valami ami megfelelhet? A net az csak 60-as, viszont wifin mennek a filmek szerverről a tv-kre. Van amikor 4k-ban. És rengeteg a wifin csatlakoztatott eszköz. KB. 10-15 db. Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#81471) blakey válasza kinghaxor (#81470) üzenetére


blakey
titán

Padavannal USA régióra állítva azért sokkal erősebb jel érhető el, azt próbáltad?
És rengeteg a wifin csatlakoztatott eszköz. KB. 10-15 db. - ez manapság nem rengeteg.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#81472) kinghaxor válasza blakey (#81471) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Próbáltam. Vagyis most is úgy van. Így tényleg erősebb de két szobával arrébb már alig van jel. Sima tégla falak vannak mindenhol. Egyedül a födém beton de azért is vettem kettőt, hogy a kettőt kábellel össze kötve a födém ne okozzon gondot. Egyenként padavannal rengeteget tud a cucc. Teljesen testre szabható és az is nagyon tetszik, hogy a ledeket is ki lehet benne kapcsolni teljesen. Csak a wifi lenne erősebb.

(#81473) dethroner válasza kinghaxor (#81472) üzenetére


dethroner
veterán

Nekem tp link routeren a japan2 régió a legerősebb :K

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#81474) blakey válasza kinghaxor (#81472) üzenetére


blakey
titán

Egyéb régiót is kipróbálhatsz csak ne EU legyen, mert az gyenge. Ha erősebb, komolyabb router kéne akkor AX92U, AX88U amik valószínűleg elég erősek lennének.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#81475) DaveNo1 válasza Gubek-Einste (#81467) üzenetére


DaveNo1
veterán

Köszi, közülük melyiket ajánlod?

You are not prepared.

(#81476) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Mindenkinek köszönöm a segítséget, kipróbálok más régiót is akkor hátha. Azt hittem az amerikaival a legerősebb. Megnézem akkor Japánt is. Aztán ha végképp nem jó, cserélem az említettek valamelyikére.

(#81477) resist válasza resist (#81418) üzenetére


resist
tag

Sziasztok, ma vegleg megadta magat az Asus AC86U routerem :( Tenyleg szeretnem kerni a segitsegetek, velemenyeteket, hogy az emlitett ket router kozul melyiket ajanlanatok inkabb. Illetve a leirt "kivanalmaknak" melyik a megfelelo. Idotallo routert vennek, es hajlok az Asus AX88U fele, mert a Tp-linknel az a fizetos cucc azert gaz. Egy 100e Ft-os routerben fizetni kell alap dolgokert, hacsak X ev utan is, szerintem vicc. Nem 3 evre vennem es pont arra az idore ebrednek ontudatra a gyerekek es kell a parental control :D Koszonom.

(#81478) blakey válasza resist (#81477) üzenetére


blakey
titán

Az AX88U-t teljes mértékben kihasználnád? Nem elég az AX92U?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#81479) resist válasza blakey (#81478) üzenetére


resist
tag

Kellene a ket usb hely, az AX92-nek meg csak egy van. Amugy boven eleg lenne.

(#81480) blakey válasza resist (#81479) üzenetére


blakey
titán

AX92U-nak 2 USB-je van.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#81481) .DLL


.DLL
veterán

Sziasztok!
Asus RT-AC65P AC1750Mbps jó vétel 25,990k-ért?

(P.H.)

(#81482) távcsőves válasza Kátai (#80495) üzenetére


távcsőves
senior tag

Bár már régi hsz, de mégis.... Valamikor a Tp-link is így kezdte. Kb 15 éve. Akkor vettem az első Tp-link routerem. Mondtak rá minden negatív jelzőt, akkoriban D-link és Linksys volt a menő. Most meg már ajánlott gyártó. Van is benne valami, a sok év alatt elfogyasztottam párat, elégedett voltam velük én is (több is volt ami kipurcant, de mind működött minimum 3.5 évet), jelenleg a 841 sorozat ár/érték bajnok nálam, de dd-wrt custom firmware ajánlott hozzá azért, hogy igazán jó legyen. 2 napja (köszönhetően a net szolgáltónak) használok egy Tenda Ac1200 (Ac7) routert. Bazze, jó! Tartós tesztről nem beszélhetünk nyílván, de a sebessége és a szolgáltatásai (szoftver) jók . Nálam 3 konzolt vezetékes, minden mást 2.4g és 5g wifin szolgál ki. Olcsó, nem kockáztat sokat aki rá próbál, és elsősorban vezetéknélküli kapcsolattal csatlakozna (napjainkban ez a trend) és usb nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#81483) resist válasza blakey (#81480) üzenetére


resist
tag

Bassus tenyleg, mit neztem en, a Cseh2-t? :W
Es ez megbizhato cucc lehet?

(#81484) r4z válasza resist (#81483) üzenetére


r4z
nagyúr

80k-s kerettel nem lenne egyszerubb erre a celra venni egy teljesen atlagos AC routert 30 korul, meg melle egy NAS-t?

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#81485) blakey válasza resist (#81483) üzenetére


blakey
titán

Nem tudom, hogy mennyire megbízható, pár év múlva kiderül.

(#81484) r4z
Azért a komolyabb AX routerek erősebbek egy 30e-s AC routernél, pl. AC65P-nél. NAS funkciókra egy router valóban csak korlátozottan alkalmas.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#81486) atos30 válasza .DLL (#81481) üzenetére


atos30
aktív tag

Nem. Gyenge a wifije. Én 20- ért vettem 2.5 év garival. 26- ot szerintem nem ér meg.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#81487) resist válasza blakey (#81485) üzenetére


resist
tag

Hát akkor lehet ilyen lesz, köszönöm :)

(#81488) Gubek-Einste válasza DaveNo1 (#81475) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Az AX92U vagy AX88U megfelelő lehet.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#81489) MaCS_70 válasza blakey (#81480) üzenetére


MaCS_70
félisten

+1 az AX92-re, nagyon elégedett vagyok vele.

USB-port hiányra meg amúgy egy USB hub a megoldás.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#81490) .DLL válasza atos30 (#81486) üzenetére


.DLL
veterán

:(
Akkor inkább RT-AC1200G?
vagy Asus RT-AC57U?

Most egy Tenda N3-am van ami eléggé megérett a cserére de 5dBi-s antennája miatt a jelerősség az egész házban jó volt (noha sebességről nem érdemes beszélni, hisze itt az eszköz is már szűk keresztmetszet) Digi-s Huawei PON van, annak a beépített wifije nem olyan erős, mint a Tendáé.

(P.H.)

(#81491) atos30 válasza .DLL (#81490) üzenetére


atos30
aktív tag

Nálam is digi és huawei ont van. Azért vettem az ac65p- t ,mert nagyon ajánlott volt. A szomszédban Tenda van és az lenyomja a tőlem két méterre lévő ac-65p- t. Én, ha megszabadulok ettől, akkor D- link 853- at kipróbálom meg talán egy Tenda AC10-est. Ahogy olvasgatom a külföldi fórumokat, az Asus routerek jelszintjére elég sok a panasz.
Egy másik helyen TP- link mr600 üzemel, azzal 100% meg vagyok elégedve.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#81492) Gubek-Einste válasza .DLL (#81490) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Asus AC1200GU az ajánlott eszköz.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#81493) .DLL válasza libit (#80275) üzenetére


.DLL
veterán

Nekem régi fórumosként és a fél napja fórumot bújva sem tisztult le mi a különbség a kettő között :D csak ilyen "érzések" ragadtak meg. Ugye a hozzászólások 95%-a amit a kereső ezen típusokra kidob, az inkább ajánlás, és ezek nem részletezik melyik miért jobb, miben jobb, mi a különbség.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#81494) Kenderice


Kenderice
senior tag

Üdv.
Van valakinek tapasztalata kültéri (árbocra is szerelhető) LTE routerrel?
Vidékre kellene, messze van a legközelebbi bázis.
Milyen eszköz lenne erre alkalmas?

(#81495) MaCS_70 válasza Kenderice (#81494) üzenetére


MaCS_70
félisten

A Mikrotik LTE SXT vafy LTE LHG eszközök erre nagyon alkalmasak.

Nem olcsók, de kompromisszum nélküli céleszközök.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#81496) foldi79


foldi79
csendes tag

Sziasztok,

7 éve itten okosodtam ki és vettem WDR-3600-at.
Eddig bírta, úgyhogy köszi a tippet, jó döntés volt.
Méltó utódját meg tudnátok nevezni?
Panel lakás, nem akarok plusz AP-t, így a sugárzási teljesítményből nem tudok engedni.
Sajna asus nem publikálja, és pont a jelerősségre panaszkodnak is többek.
Nem ragaszkodom ax-hez, de usb hálás lenne.
Tendákra látom ráfogva az erős jelet, noha ugyanaz a teljesítmény papíron, mint TP-Linkem volt, de csak 3 a LAN port rajta, és parental kontrollra is volna igény.
Lenne így ezekre tuti befutótok? :F
Előre is köszi

(#81497) Gubek-Einste válasza foldi79 (#81496) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Asus AC1200GU vagy AC65P lenne az ajánlott.
Minden környezet más és más így nem meglepő, hogy nem mindenkinél teljesít úgy ahogyan azt ő szeretné de másoknál pedig semmilyen baja sincsen az eszköznek.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#81498) távcsőves válasza foldi79 (#81496) üzenetére


távcsőves
senior tag

Szülői felügyelet alatt azt érted, melyik eszköz milyen időpontban érheti el a netet? Ilyet tudnak a Tendak, természetesen adott weboldal blokkolása is van. Tenda weboldalon minden router menüje megtekinthető. Egyébként Tenda AC10 birizgálja a csöröm nekem is. Ac7-et tegnap előre vittem anyámék hoz, annyira bevált a próba (nagy 3 szintes tégla családi ház középpontjában sikerült elhelyezni), hogy maradt is ott. Nekem vályog/vegyes építésű parasztház van, itt is jól teljesített, de mi gyorsabb netett használunk, ezért ide az Ac10-et tervezem pár hét múlva.

[ Szerkesztve ]

(#81499) Redplee


Redplee
senior tag

Milyen WIFI adaptert érdemes venni, ha stabil, gyors megbízható kapcsolatot szeretnék multi játékra? Sajnos a vezetékes összeköttetés nem játszik.

TP-LINK WN821N van de igazából nem a legjobb, gyakran ki kell húzni és újra bedugni, mert nem látja a hálózatot.

A router egy Asus AC65p.

Az Asus adapterek pl jóval drágábbak, megéri a pluszt egyáltalán...? Mit javasoltok? Vagy megéri USB stick helyett valami PCI-s, gépbe építhetős variációt pl TP-Link Archer T6E PCI-E?

[ Szerkesztve ]

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#81500) hunaqua


hunaqua
addikt

Olcsó,de viszonylag megbízható switch-ből mit ajánlanátok? Tegnap volt villámcsapás, kuka minden.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.