Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-11 13:42:24

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32032) OldAkita válasza mate0117 (#32030) üzenetére


OldAkita
aktív tag

Ezen a weblapon CTRL+F-el keress rá az Asus-ra. Fentről a 8. pozícióban lesz, megelőzve az összes Asus-t. Sok információt olvasgathatsz róla, néhány tesztvben össze van vetve az N56-al. Sajnos még csak most tanulok angolul a Duolingo-val :), szóval nem sokat értek a tesztből de van egy fotó ahol két részletet sárgával bekereteztek és közéen egy figyelmeztető tábla hogy nincs pajzs. Ha valakinek van érkezése rá hogy lefordítsa a lényeget, örülnék neki. Erősen a szívembe lopta magát ez a router, de kérdezném: Ahogy látom "Ralink"-os és nem "Broadcom". Ha a torrentezés az első számú feladata ennek a routernek az én igényem szerint, akkor kell nyugtalalnkodnom a "Ralinkság" miatt? :) Sokat nem mondanak nekem de megjegyeztem ezeket a szavakat: tomato, 3d party, vargalex. Ha jól gondolom ezek a gyári szoftverét lecserélő szoftverek. De mintha ezek a Broadcom-ra vagy a TP linkre lennének. Vagy a Ralinkra is jók? Kihangsúlyozom, nem a wifi képessége a lényeges szempont nálam hanem a torrent minél gyorsabb és biztonságosabb kezelése, usb 3.0-ás Adata 710-es külsű hdd-vel.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.