Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-11 13:42:24

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30011) BenJoe80


BenJoe80
senior tag

Sziasztok!

Szuksegem lenne segitsegre, tanacsra. Van ket PC-nk, amit szeretnenk a netre csatlakoztatni, kabellel azaz "wired". A szomszed hazban van egy BELKIN N+ Wireless Modem Router (Model Nr.: F5D8635-4 v1), aminek a hatotavja meg eppen, hogy eler hozzank, az egyik szobaba.

Milyen erositot "booster"-t ajanlatok?

A tav nagyjabol 20m. Nem tudom letezik-e ilyesmi, de olyan erositore gondoltam, ami kepes a fenti modemtol kapott jelet wirless (tehat antennaval) felvenni es erositve wirless tovabb adni ill. kabellel csatlakozni ra, hogy a ket asztali PC-nket is racsatlakoztathassuk.

Ha letezik ilyesmi, akkor milyet ajanlatok? Lenyeg, hogy megbizhato legyen, tudjon wirless "venni", azaz jelet fodani ill. erositeni, lehessen ra kabelle csatlakozni es a (wireless) "ado" hatotavolsaga elegendo legyen egy egesz hazra.

A segitseget elore is koszonom!

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.