Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-11 13:42:24

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19032) ovecs


ovecs
senior tag

Sziasztok. Ősszel elköltöztünk, és az új lakásban a T-Home olcsóbb volt mint a UPC, ezért 15 megás T-home netre fizettünk elő. Kijött bekötni a muki, aki büszkén magyarázta, hogy a Cisco modem amit adnak az 16 wifi eszközt tud kezelni 1idejűleg, szóval tegyem csak el a TP-Link 1043 -as routeremet , nem lesz rá szükség, én hülye meg eladtam az aprón - na itt nagyot hibáztam. Ez a vacak olyan mint egy makrancos hölgy, ha van kedve 1-2 napig működik, utána 2-3 napig nem. Semmi enm segít, se újraindítás, se semmilyen beállítás, mind3 laptopon 1szerre megy el, és csak a wifi nem működik. Hibabejelentőt hívtam, de mivel ez nem fő profil bla-bla , nem foglalkoznak vele, max ki tudnak valakit küldeni pénzért aki beállítja (pár routert már bekonfiguráltam életem során, és volt itt ismerősöm is megnézni, aki otthon szervert tart, szóval hálózati beállítások terén sokat tud) Szóval reménytelen. Közben további vezetékes eszközök is lettek itthon, úgyhogy szükségem lenne 1 Wifi routerre.

Azt szeretném kérdezni, hogy mi a kjülönbség a TP-LINK TL-WR841N és a TP-LINK TL-WR841ND routerek között, valamint mik a tapasztalatok ? A T-home os modem / routerre rá lenne kötve a TV box, 2 pc (1iken szoktam torrentezni), és 1 ilyen a router. A TP-link routeren keresztül menne a Wifi (3 laptop van itthon, skype és böngészés) , és 3 másik vezetékes eszköz (maga a TV, X-box, és mediaplayer)
Ez így mennyire működőképes elképzelés ?

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.