Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-11 13:42:24

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) Beri válasza zeroo93 (#12600) üzenetére


Beri
addikt

Bármelyiket, amit egyébként is.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#12602) csoki


csoki
senior tag

hali!

olyan kérdésem lenne h milyen routert lenne érdemes venni egy ilyen noti mellé? mekkora sávszélt tud ennek az integrált n-es wifi-je? net az 80/25, tudom így ezt : TPLink TL-WR1043ND ajánlanátok de a noti wifi kártyája bírná vagy felesleg így ekkora és akkor milyen ajánlott?
(olvastam az ajánlott routereket is, lényegében a kérdés itt tényleg az h mennyit tud az az integrált wifi kari)

üdv: CSoki

(#12603) kali válasza csoki (#12602) üzenetére


kali
legenda

a noti wifi moduljának a pontos típusa kellene - akár az eszközkezelő segítségével - mert több típussal is szerelik ezt a szériát?!?!

(#12604) csoki válasza kali (#12603) üzenetére


csoki
senior tag

létezhet h ilyen van benne?
dell wireless 1397 WLAN Mini-Card

ahogy nézem ez csak g-s de mi direkt azért vettük ezt mert ebben a notiban n-es van elvileg :F
ilyenkor vissza lehet vinni gondolom, notebookstoreban vettük...

(#12605) kali válasza csoki (#12604) üzenetére


kali
legenda

létezni létezhet - te látod -, viszont a 1397 valóban csak b/g szabványos; link
ehhez hiába veszel n szabványos (és gigabyit képes) routert, a g szabvány korlátja miatt valósan jobb esetben is csak 20 - 22 megabit/sec fog átmenni!
az általad linkelt notis leírásban 802.11(b/g/n) van feltüntetve, nincs ott, hogy opcionális vagy hasonló, hívd fel az üzletet, hogy mit mondanak a dologra!?!?
mondjuk a tl-wr1043nd hiába tudja n szabványos wifi hálózaton azt amit, a legjobb n szabványos wifi modul mellett sem garantált, hogy teljes egészében átmegy majd a 80/25 megabit/sec valós terhelés mellett, de majd környezeti tényezők...stb függvényében kiderül a gyakorlati próba alatt...

[ Szerkesztve ]

(#12606) csoki válasza kali (#12605) üzenetére


csoki
senior tag

utánanéznek a dolognak...
nem lenne muszáj h a 80/25-t átvigye de azért nem szeretnék leragadni a g-s szabvány limitjeinél :)

(#12607) kali válasza csoki (#12606) üzenetére


kali
legenda

egy jó n szabványos (lehetőleg 300-as, nem pedig 150-es lite-n) wifi modullal remélhetőleg közelebb lesz a 80-hoz, mint a 20-hoz! :)

(#12608) Beri válasza csoki (#12602) üzenetére


Beri
addikt

Tehát olcsóbb routert választanál, ami kábelen se bír el a 80/25-tel, csak mert ezerkétszáz éves wifi modulja van szegény laposodnak? Nem értem az embereket, esküszöm...

eladó Aromamizer RDTA V1

(#12609) csoki válasza Beri (#12608) üzenetére


csoki
senior tag

pont h nem akarok olcsó routert, csak minek vegyek meg olyan routert amit ki se használok?

(#12610) Beri válasza csoki (#12609) üzenetére


Beri
addikt

Mért választasz olyan internetcsomagot, amit nem használsz ki? Sőt, nem is tervezed kihasználni, mivel olyan routert választanál inkább, amivel eleve nem lehetséges ekkora sebességet átvinni.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#12611) csoki válasza Beri (#12610) üzenetére


csoki
senior tag

az igazsághoz hozzátartozik h ismerősnél van ez, ők meg előfizettek erre a csomagra (mert még így is olcsóbb mint ami régen volt nekik).
bárcsak nekem lenne ilyen netem :D én csak nekik próbálok segíteni.
azért nem fontos h átmenjen a teljes sávszél mivel a noti alapvetően netezésre van csak használva, nagy ritkán letölteni vmit, de akkor ha lehet ne 10-20 mbittel menjen már :)
van még régebbi 1 pc is de az mind1 mert az még annyit sincs használva.

(#12612) Beri válasza csoki (#12611) üzenetére


Beri
addikt

Én csak azt mondom, hogy legalább a lehetőség legyen meg. 2-3ezret spórolni nem éri meg ilyesmin.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#12613) MZsoltee válasza csoki (#12611) üzenetére


MZsoltee
veterán

Vegyetek egy számmal kisebb netet normális router meg egy usb-s adaptert amin át is jön a net!

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#12614) Intelligencs

Vajon mi a különbség a range extender és az access point között? Ha jól sejtem mindkét eszköz használható arra, hogy egy másik router által wi-fin sugárzott jelet felfogja, majd tovább sugározza, kiterjesztve annak hatósugarát? :F

És akkor még nem is szóltam erről a routerről, ami talán szintén képes erre a funkcióra? :F

Amit szeretnék: van egy routerem, ami internetre van kötve. Ez wi-fin sugározza a netet. Majd pár szobával később be akarok tenni még egy készüléket, ami veszi a jelet, és továbbsugározza, kiterjesztve az első router hatósugarát.

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

(#12615) Beri válasza Intelligencs (#12614) üzenetére


Beri
addikt

Az a range extender és egy ap ugyanaz a vas, csak a szoftver más egy picit. A range extender az, ami kifejezetten arra lett kitalálva, amire szükséged van.
Azzal a routerrel szintén meg tudod oldani a dolgot.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#12616) Intelligencs válasza Beri (#12615) üzenetére

Köszi a választ! Sejtettem, hogy Te fogsz válaszolni. :D Ami még kérdéses számomra, hogy ilyenkor vajon ugyanazt az SSID-t is be lehet állítani a két eszközön, ugyanazon a csatornán, vagy azokat kifejezetten meg kell változtatni, hogy ne okozzanak zavart az erőben?

Értem ez alatt például:
1.
Router:
SSID: mynet
channel: 13
Extender:
SSID: mynet
Channel: 13
VAGY
2.
Router:
SSID: mynet
channel: 13
Extender:
SSID: mynet2
Channel: 6

Nyilván az lenne a legjobb, ha ugyanaz lehetne minden, hiszen akkor a kliensnek nem is kéne tudnia, hogy épp melyik eszközhöz csatlakozik. Csak azt nem tudom, hogy technikailag ez tud-e így működni. Hasonlóan ahhoz, amikor a mobiltelefon bázisállomásról bázisállomásra ugrik, amikor mondjuk autóval mész a városban, és közben telefonálsz.

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

(#12617) Intelligencs válasza Intelligencs (#12616) üzenetére

Lejárt a módosítási idő.

Mert ha ugye más az SSID, akkor felcsatlakozáskor könnyen előfordulhat, hogy a router a gyengébb jelű eszközre csatlakozik fel (mert a preferencia-listájában előrébb van), s aztán szakadozik a net. Ilyenkor kézzel ki kell választani a másik, közelebb lévő eszköz SSID-jét, és arra felcsatlakozni.

Ez végül is nem problémás rögzített eszközöknél (pl. desktop PC), de laptopnál meg ugye pont az a lényeg, hogy az ember ide-oda mászkál a lakásban, hol itt használja, hol ott. És akkor neki kell mindig figyelni arra, hogy hol melyik eszközre csatlakozik fel.

The Amiga, Born a Champion

(#12618) Kojak


Kojak
tag

Hali!

Tudtok nekem olyan routert ajánlani, amire rá tudok kötni USB-n keresztül egy külső winyót és el tudok érni a neten keresztül?

Köszi!

(#12619) need


need
addikt

Sziasztok...

Nézegettem routereket és látom hogy sok esetben 2 dBi antenna van!

ezeket az antennákat le lehet minden gond nélkül cserélni pl.[erre!]

ezeknek a csatlakozója szabványos igaz? és Gondolom más márka a router és más az antenna attól még müxik nem?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#12620) #95590400


#95590400
törölt tag

ez a tápélink ezerakárhányas csoda, tud alapból ap módot?
egy asus n16 mögé kellene betenni, h szórja a wifit meg legyen gigabiten a háló arrafele is. meg szeretem, ha van tartalék, ami saccperkábé ugyanazt tudja..

[ Szerkesztve ]

(#12621) Beri válasza Intelligencs (#12616) üzenetére


Beri
addikt

Lehet olyan hálózatot építeni, ahol több ap között vándorolhatsz szabadon, mindenhol ugyanazt az ssid-t látod és nem kell gondolkodnod soha. A funkciót WDS-nek hívják.

Kojak: Alapból?

need: Igen.

avman: AP mód? Hát az a default mindig, minden eszköznél. Nem kliens módra gondolsz?

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#12622) need válasza Beri (#12621) üzenetére


need
addikt

thx:) Beri :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#12623) #95590400 válasza Beri (#12621) üzenetére


#95590400
törölt tag

Access Point
In Access Point mode, all 5 Ethernet ports and wireless devices are set to locate in the same local area network. Those WAN related functions are not supported here.
szóval ne routoljon, ne osszon ki dhcp-t, rányomom a rúterre, mögötte lássam a gépet lan felől, vezetékes és wifi módban. az sem lenne rossz, ha a rúter nem a tplink ip címét látná, hanem a mac addresshez kötött helyi hálós címeket, de ez már nem biztos, h megoldható lesz.

[ Szerkesztve ]

(#12624) Beri válasza #95590400 (#12623) üzenetére


Beri
addikt

Lelövöd a HDCP szerverét és nem használod a WAN portját. Minden routerrel megoldható.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#12625) #95590400 válasza Beri (#12624) üzenetére


#95590400
törölt tag

elvileg sok képes rá. gyakorlatban meg most basztam bele egyet a kukába, amivel nem lehetett. egy zyxel csoda volt. hol volt nem voltot játszott. meg azért tudtommal annyira nem egyszerű, h lelövöm a dhcp-t, mert routolni még lehet, h szeretne ennek ellenére.
szóval még egyszer kérdezem, van egyszerű beállítási lehetőség a menüben erre a nevezzük kliens/bridge/stb. módra? megoldható vele, h átjáróként a mac addressre kiosztott hálózati címeket is lássam, vagy azt elfelejthetem? annyira nem gáz, h adok neki egy 192.168.1.nem1 címet a szokásos alhálózati maszkon, az asus kb. ez látja majd. csak ne kelljen szívnom két alhálózattal.

[ Szerkesztve ]

(#12626) Kojak válasza Beri (#12621) üzenetére


Kojak
tag

Igen, alapból.

Vagy esetleg firmware frissítéssel...

(#12627) Beri válasza #95590400 (#12625) üzenetére


Beri
addikt

Ha kikapcsolod a DHCP szerverét és a másik routerből a kábelt az egyik LAN portjába dugod, ha akarna, sem tudna route-olni. Nem kell semmi hókuszpókusz ezen kívül. A második router gyakorlatilag egy switchként fog viselkedni, ami wifis klienseket is fel tud csatlakoztatni, ha akarod. Az első routered ad majd IP-t minden kliensnek.

Kojak: Mit jelent a fw frissítés nálad? Telepítenél valami alternatív linux alapú szoftvert az eszközre?

eladó Aromamizer RDTA V1

(#12628) #95590400 válasza Beri (#12627) üzenetére


#95590400
törölt tag

oké, köszi. csak mert az asus-on, hogy szimpla szvicsként (kb. így is kellett volna kérdeznem elsőre is, de access point a hivatalos neve ennek a módnak tudtommal) viselkedjen erre az ap hókuszpókuszra szükség. illetve csak egy darab beállítási opció, cserébe van ip címe, viszont szimpla átjáróként viselkedik, semmit nem kell megadnom utána sehol. látja az előtte lévő rútert, az meg a mögötte ülő gépeket, illetve azok számára is megy a dhcp.
vica versa az öreg zyxellel, ami kellett volna, meg csak a szívás volt, állogathattam ip-t, alhálózatot, de csak nem ment semmi normálisan.
a puding próbája úgyis az evés lesz, de majd csak jövőre. egyelőre visszakerült a szvics, és nincs wifi.

(#12629) donjon


donjon
csendes tag

Sziasztok!

Szükségem lenne egy routerra ami átadná egy hotspot netét,mert már ahova kéne ott nincs jel.Néztem az AIRLIVE WL-5460AP-t,de hátha van hasonló tudással olcsóbb.ha valaki tudna valami jó kis infót azt köszönöm szépen:)

"Én vagyok a hát te ki vagy" :)

(#12630) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sziasztok!

Ha valaki router vásárlás előtt áll, és esetleg hasonló kategóriában gondolkodik...
Eladó lett az ASUS WL-500G Premium-om! Ha érdekel, itt megtalálsz!
http://hardverapro.hu/apro/asus_wl-500g_premium_v1_9/hsz_1-50.html

(#12631) Beri válasza donjon (#12629) üzenetére


Beri
addikt

Alig kellett volna visszaolvasni, most volt szó róla. Ott a tp-link 730RE olcsóbban, n-lite-al.

Intruder2k5: Csak egy mod meg ne lássa...

eladó Aromamizer RDTA V1

(#12632) donjon válasza Beri (#12631) üzenetére


donjon
csendes tag

Köszönöm szépen:)Sajnos az olvasásba már belefáradtam,és olyan embert kerestem,mint te meg én,hogy nemesik nehezére leírni egy mondatot,így spórolva másnak egy kis időt:)Amihez én értek ott is sokan írnak hogy google-z, meg stb..., és én meg megírom,mert nem fáradság 1 mondat:)Mivel szegény honnan tudhatná hol a kincs:)

köszönöm szépen még egyszer:)

"Én vagyok a hát te ki vagy" :)

(#12633) donjon válasza donjon (#12632) üzenetére


donjon
csendes tag

De most vissza olvasom,mert tudom hol keressem:9

"Én vagyok a hát te ki vagy" :)

(#12634) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Sziasztok!
Haldoklik az SMC routerem, úgyhogy szeretném lecserélni. 80/25-ös diginethez kellene wifin és vezetéken át megosztanom a netet, továbbá szeretnék valami USB-s meghajtót is elérhetővé tenni a hálózaton. Láttam, hogy a topicban sokan a TPLink TL-WR1043ND típust ajánljátok, ez árban még éppen megfelelő is lenne, szeretném a lehetőségekhez mérten minél olcsóbban megúszni... Viszont azt is írtátok, hogy az USB megosztás sebessége jócskán elmarad a NASokéhoz képest. Elég ez a sebesség arra, hogy HD/fullHD videót streameljek róla? Ehhez kéne csak a sebesség, a NASok meg elég drágának tűnnek nekem... :)

(#12635) Kojak válasza Beri (#12627) üzenetére


Kojak
tag

Ha nem muszáj akkor nem...Nincs olyan router ami alapból tudja ezt?

(#12636) vizimento


vizimento
senior tag

Üdv!

Milyen routert tudnátok ajánlani, ha a legfontosabb szempont az erős wireless?
(Cél: Zárt térben téglafalakon át 50Mkörüli sebesség mellett az elérhető legnagyobb távolság, stabilan.)
A keret max 15e Ft.

Köszi!

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#12637) Intruder2k5 válasza Sanraith (#12634) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Arra nem elég! Ebben az esetben neked vagy igazi NAS kell, vagy pedig építs egy kis szervert, pl. gsejt-ből. Tudom, hogy ez már nem annyiba kerül, de ha neked elengedhetetlen a FullHD stream-elés, akkor sajnos áldozni kell rá, egy kicsit többet. Routerek közül a D-LINK DIR-825 ami esetleg szóba jöhet, ez tud 15-17 MB/sec-et samba-n. Vagy a hasonló felépítésű WNDR 3700.

[ Szerkesztve ]

(#12638) Sanraith válasza Intruder2k5 (#12637) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Hát elengedhetetlennek nem elengedhetetlen, csak gondoltam ha már úgyis routert cserélek, gondolok a közeli jövőre is, mert lehet, hogy egy szép nagy lapos tévé is a fa alá terem. Aztán milyen jó lenne a médiákat ilyen központi helyről elérni... :) Nem volt ez annyira elsődleges cél, csak reméltem hogy egy eszköz cseréjébe (olcsón) még ez is belefér. Mekkora sebességet tud akkor mégis egy ilyen USB-s megosztás?

(#12639) Intruder2k5 válasza Sanraith (#12638) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha átnézel a 1043-as topikjába, (első hsz-t érdemes elolvasni) akkor Te is láthatod, hogy a legtöbb amiről beszélnek, 10-12 MB/sec körül van, de ez keveseknek jött össze. Inkább 8-10 MB/sec-et mondanák, de már ez is elég magas terhelést okoz a routernek, szóval e-mellett jelentősen megnövekszenek a ping idők, stb, stb... Nem biztos, hogy egészséges rendszeresen ekkora terhelésnek kitenni órák hosszára.

Nem is beszélve arról, hogy ez már OpenWrt-re vonatkozik, gyári fw-vel megesik a 4-5MB/sec elérési sebesség is...

[ Szerkesztve ]

(#12640) Sanraith válasza Intruder2k5 (#12639) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Nah ezt a topikot magamtól is megtalálhattam volna... :B Asszem alszok rá párat, aztán majd kiderül mire marad keret. Köszi a helpet!

(#12641) Beri válasza Kojak (#12635) üzenetére


Beri
addikt

Intruder2k5 valszeg meg tudja mondani, hogy megoldható-e, hogy az n16 ftp szervere látszódjon wan felől. Bár lehet, hogy ő is csak a fw update menüpontot látta a gyári szoftból :D

Sanraith: Az a baj, hogy gyors a netcsomagod. Ha valaki elkezd tölteni 80 megával, egy wndr3700-zal is megröccenhet a fullHD mkv... Persze minden a bitrátától függ.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#12642) Intruder2k5 válasza Beri (#12641) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, el lehet érni WAN oldalról is, bár ezt még a WL-500G Premium időkből tudom - mert ugyanolyan firmware fut azon is gyárilag -, ugyanis az RT-N16 firmware-t egyáltalán nem láttam, mert első bekapcsoláskor lenyomtam a Restore gombot, és tettem is fel a már előre letöltött Tomato-t. Úgyhogy, bár van egy RT-N16-om, de sosem láttam még a gyári firmware-t, csak a neten, képekben. :)

[ Szerkesztve ]

(#12643) Intelligencs válasza Beri (#12641) üzenetére

Hát elméletben lehet, hogy megröccenhet a fullHD film, de gyakorlatban még sosem tapasztaltam. Wndr3700-am van, 120 megás Fiberpower nettel. Alap, hogy állandóan torrentet töltök, géppel, NAS-sal, esetleg mindkettővel egyszerre. Közben pedig a gépről vagy a NAS-ról 1080p-s mkv filmet nézünk az Asus O!play-en. Természetesen minden eszköz vége a routerben végződik. Soha az életben nem vettem észre, hogy bármi is akadna.

Így olvasgatva a topikot, mindig meg kell állapítsam, hogy nekem megérte a Wndr3700. Drága mulatság volt, de sajnos vagyok annyira power user, hogy a sok kütyümmel lerohasztanék valami olcsóbb, vagy rosszabb routert.

Előtte Asus WL500G-m volt, az kifogástalanul működött, de már lassúnak bizonyult a NAS miatt, kellett a gigabit. Utána volt egy Linksys 4400N-em, azt naponta kellett újraindítani, csak vmi custom firmware-rel volt hajlandó működni normálisan. Viszont az se szüntette meg a magas frekvenciás sípolást, ami jött az eszközből. Kezdetben azt hittem, én vagyok a hülye, mert asszony nem hallotta a hangot, de miután találtam egy topikot high pitched noise néven a 4400-zal kapcsolatban, rájöttem: nincs baj a fülemmel. :DDD Az is 40 rongyos router volt, amit sikeresen eladtam 20-ért.

Mindezt csak azért írtam le, hogy elmondhassam: a Wndr3700 valószínűleg az egyik legjobb home router jelenleg. (A munkahelyemen természetesen csak CISCO-t használunk, de az már más kategória.)

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

(#12644) Beri válasza Intelligencs (#12643) üzenetére


Beri
addikt

Tény, hogy a WNDR3700-ban elég durva vas van, de:
mybook world 1500MB + tp-link 1043ND = cirka 47-48k
wndr3700 + WD 1500GB Elements Desktop = kábé 50-55k.
Az első kombináció SOKKAL gyorsabb megoldás fájlmegosztásra, sőt, olcsóbb is egy csöppet.

Közben pedig a gépről vagy a NAS-ról 1080p-s mkv filmet nézünk az Asus O!play-en.
Ti a gépről vagy a NAS-ról néztek 1080p-t, nem a routerre dugott USB-s vinyóról. Nagy különbség. Ha a wndr3700-ad helyére dugna valaki egy 1043ND-t, míg alszol, fel sem tűnne.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#12645) Beri válasza Beri (#12644) üzenetére


Beri
addikt

Upsz, az első párost elszámoltam csöppet, 57-58k lesz az. Viszont még így sem kerül sokba a második duóhoz képest.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#12646) yammi


yammi
csendes tag

hali!

Egy 2/1-es nethez szeretnék egy routert, nagy igényeim nincsenek, csupán szeretném, hogy stabil legyen, és nagy hatótávú.
741ND vagy 743ND-ben gondolkozok, valaki tudja, mi a különbség tulajdonképpen a kettő között?

(#12647) need


need
addikt

Sziasztok...

délután szeretném beüzemelni [ruterkémet]szeretném tudni hogy hogyan lehet meg mérni a vezetékes sebességét?
Wan-Lan
Lan-Wan

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#12648) Beri válasza yammi (#12646) üzenetére


Beri
addikt

A 743 tud AP client módot.

need: Rászúrsz egy gépet a wan portra, egyet a lan-ra, aztán mondjuk iperf-el.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#12649) aleister


aleister
veterán

Sziasztok!

Két kérdésem lenne. Az első némileg offtopic.
Egy Linksys WRT54G Wireless-G routert használok, és feltűnt, hogy a routeren keresztül teljesen lecsökken a sávszéllességem. Sebességtesztek és a torrent is szépen megmutatja ezt.
Ha közvetlenül a kábelmodemre kötöm a gépet, akkor szépen jön az előfizetett 120/10 mbit, ellenben a routert használva a letöltés nagyon leesik. Pl torrent esetén sehogy sem megy 1.7mbit fölé.
Természetesen nincs korlátozva a letöltés a kliensben, valamint a routerben sem állítottam be. A biztonság kedvéért mg reseteltem is.
Mi lehet a lassulás oka?

Most van egy kis pénzem, és gondoltam lecserélem a -máskülönben tökéletesen működő- routert. A kérdésem az lenne, hogy mit ajánlotok, az alábbi szempontok figylembe vételével:
- wireless
- mac szűrés és klónozás
- url és keywords blokkolás
- kliensenként megszabható forgalom

Előre is köszi!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#12650) Beri válasza aleister (#12649) üzenetére


Beri
addikt

Egyértelműen kevés a router (mondjuk 1.7Mbitnél többet kéne mennie sokkal, de kábé mindegy is). Válassz innen bátran, a felsorolt szolgáltatásokat alapból tudják azok a routerek, amik át bírják vinni a netkapcsolatod teljes sebességét.

eladó Aromamizer RDTA V1

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.