Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pschio


pschio
őstag

annyi sok szep ramot lehet kapni es annyi topic van mar errol de keresgeles kozben teljesen osszezavart hogy mindenki mast hasznal, akar venni. es nagyon sokan megvalnak ramjaiktol es nem tudom miert.

ramot szeretnek a gepembe 2x512 dualba mennenek egy abit nf7s2 (nem v2.0) lapban. tegnap akartam venni a-data 400mhz-eset de elfogyott. olyan ramot szeretnek amiknek jok az idozitesuk van tuning tartalekuk rendesen.

gondolkoztam kingmaxon de a topicocat olvasva mar lovesem sincs mi lennen nekem a jo. jo lenne hynix d43 vagy valami mas jo tuning ram de erre meg azt mondjak paran hogy nf2 ala nem valo. samsungot leszarozzak. vannak 500as ramok is gondolkoztam ilyenen is de nem tudom megeri-e a jokora tobletkoltseget szamomra. erre is van aki azt mondja hogy felesleges nf2 ala.

mit vennetek a helyemben? hany megaherceset es milyen markat? illetve kinek mik a tapasztalatai a kulonbozo ramokkal nforce2es lapokban?

elore is koszonom a valaszokat

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#2) BluEyes válasza pschio (#1) üzenetére


BluEyes
őstag

Milyen processzor mellé kellene, ill. tervezel komoly túlhajtást? Ha igen, célszerű lenne előbb tesztelni a procit és a lapot, hogy mit tudnak, nehogy feleslegesen adj ki plusz ezreket valami ramcsodára.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#3) Dilikutya válasza pschio (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

És itt a legszebb topik: Bővebben: link :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) pschio válasza Dilikutya (#3) üzenetére


pschio
őstag

nagyon szep kar hogy a ramok tipusairol van szo es nem arrol ki mit hasznal es miert es mit ajanl

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#5) pschio válasza BluEyes (#2) üzenetére


pschio
őstag

2400thorton melle lesz (egyenlore). alap fsbje 133 sajnos lockos de mivel szandekomban all majd beszerezni egy lockmentes bartont vagy egy 3200+ as procit igy mindenkeppen ezt vegyetek inkabb figyelembe. ugyhogy ram ugyben elore gondolkozok. termeszetesen mivel a fejlodes nem all meg ezert jo lenne ha egy a64re valtas soran is maradhatnanak a ramok. ezek a fo szempontok

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#6) pschio


pschio
őstag

a bluefishben a ''markas'' ram mit takar?

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#7) Csepy válasza pschio (#6) üzenetére


Csepy
senior tag

Az a ''brand'' kategória. Erősen kerülendő!

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#8) NoLF válasza pschio (#6) üzenetére


NoLF
addikt

hát ha már a64 váltásra is gondolsz, akkor legyen egy kingmax hardcore 500as. vagy a-data. vagy ilyesmi, de 500as. jelenlegi prociddal meg szépen megy alacsonyabb frekin ultraalacsony időzítésen, és mindenki boldog. :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9) pschio


pschio
őstag

szoval akkor 500-as javallott. kingmaxnak nincsenek bajai az idozitesekkel? 500on mar csak cl3 nem? a-data 500as 500on megy cl2.5?

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#10) pschio


pschio
őstag

DDR 512Mb 500MHz Kingmax/3 év gar 20,874 Ft ?

idozitesekkel hogy all ez a ram? (500on)

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#11) pschio


pschio
őstag

vagy inkabb 3000el tobbert A-Data Vitesta DDR 512Mb PC3200 500MHz?

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#12) Dilikutya válasza pschio (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem igaz. Ne csak az utolsó 10hsz alapján ítélj...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13) pschio válasza Csepy (#7) üzenetére


pschio
őstag

latom csepi neked a-datad van. mit tudsz mondani rolla?

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#14) I_Am


I_Am
veterán

Megkérnélek, hogy a #3-ban Dilikutya által használt totyikot válaszd folytatásnak.

Attól, hogy abban a totyikban az utolsó postok nem a ramokról szólnak még nyugodtan felteheted a kérdésed ott, hiszen az NF7-es lapokkal kapcsolatos információcseréről szól.
Valamint legközelebb kérlek használd a keresőt mielőtt új totyikot nyitsz, ugyanis, ha az NF7-es totyik számodra nem megfelelő akkor ott van még a Nagy Ramos totyik is, amiben ugyancsak választ kaptál volna a kérdéseidre.

Kérésemet csak azért tettem fel, mert igaz, hogy mostanában kevesebbet PH!-zok, de furcsa módon látom, hogy már több olyan témát nyitottál amit máshol is meg lehetett volna beszélni.

Megértésed előre is köszönöm, további kellemes fórumozást.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.