Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Projektor topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Kezdő vagyok, szeretnék projektort vásárolni, tudnátok segíteni?
Természetesen! Mindenképp olvasd végig ezt az összefoglalót és ha úgy érzed, hogy nem kapod meg a válaszod, akkor tedd fel a kérdésed nyugodtan!
Ami mindenképp fontos lesz tudnunk ahhoz, hogy segítsünk:
- mire szeretnéd használni a projektort (pl.: házimozi, iskolai célok, prezentációk, csak videó, főleg állóképek (bemutatók)),
- mire szeretnél vetíteni,
- mekkora méretű képet szeretnél vetíteni, illetve milyen távolságból néznéd azt,
- mekkora a szoba,
- van-e korlátozás arra, hogy hol helyeznéd el a projektort (plafonról, vagy asztalról esetleg a szoba másik végéből szeretnél egy polcról vetíteni),
- mennyit szeretnél rá költeni (cég esetén ha kell számla, akkor nettó vagy bruttó árról beszélünk-e?),
- mennyire világos/sötét a szoba/terem/iroda.

A topik általánosságban foglalkozik mindenféle vetítővel és ahhoz kapcsolódó kiegészítőkkel és megoldásokkal (üzleti, low budget projektorok, falra vetítés stb.).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) #67688960 válasza stavross (#150) üzenetére


#67688960
törölt tag

Hát ez egy irodai felhasználásra gyártott proji, nem bizti hogy megfelelő, ez az egyik hátránya. A másik, hogy kicsi a contrast, valószínűleg eléggé rácsozott lesz a kép, ez lcd betegség volt, most nem tudom mi a helyzet. Viszont ha olcsó akkor meg kell nézni, hogy elfogadható-e fimezni, ezért mindenképp ki kellene próbálnod.
Ha használt akkor nem mindegy mennyire, ugyanis úgy tudom kb. max. 3 izzócserét bírnak az lcd-sek mert fakul a kép.
És még egy döntő szempont, hogy mennyi lesz majd ez izzó bele.
Üdv!

(#152) stavross


stavross
tag

Köszi :R

60.000 + áafáért el tudom hozni. Zsír új bontatlan!

De nem tudom kiprópálni :F

Még filózok rajta egy kicsit :U

Boldogok, akik nem várnak semmit, mert ők nem csalódnak!

(#153) ankaz


ankaz
tag

Üdv mindenkinek!
Erről lehet tudni valamit? Legfőképpen személyes tapasztalatra lennék kiváncs. Használ e valaki ilyet, érdemes e megvenni, esetleg mi jöhet szóba ez helyet?

Toshiba TDP-S8

Felbontás: SVGA 800x600
Max. felbontás: UXGA 1600x1200
Vetítési technika: DLP technológia (Digital Light Processing)
Fényerő: 2000 ANSI lumen
Kontraszt: 2000:1
Video kompatibilitás: NTSC, PAL, SECAM, HDTV
Bemenetek: 2x RGB (Y/Pb/Pr üzemmóddal), video, S-video, audio
Kimenetek: RGB monitor, audió
Lámpa: 180W, 2000/3000 óra üzemidő
Lencsék: Kézi zoom és fókusz
Trapéztorzítás kiegyenlítés: vertikális +/- 15 fok, digitális, manuális
Kép mérete átlósan: 0.7-7.6 m
Vetítési távolság: 1,1-10 m
Audio: Beépített 1 W-os hangszóró
Méret: 303x84x206 mm
Kiegészítők: Távirányító, kábelkészlet, kezelési utmutató
Hálózati csatlakozó: 100-240 V AC adapter automatikus feszültségérzékelővel
Súly: 2.1 kg
Egyéb tulajdonságok: ECO üzemmód

(#154) atomeromu


atomeromu
csendes tag

Udv Mindenkinek!

Eppen tegnap neztem ki magamnak egy BenQ MP612c DLP projector-t es szeretnem kikerni a velemenyeiteket errol a masinarol. A masik, meg szeretnek kerni infokat vagy linket, ahol tudnak nekem segiteni, hogy ha hazilag akarok vasznat kesziteni, akkor mi mindenre kell odafigyelnem, milyen festeket kell hasznalnom stb...

Mindent koszi!

(#155) atomeromu


atomeromu
csendes tag

Bocsi, kifelejtettem, hogy gyakori hasznalatra lenne, tv nezes, dvd filmek stb..

Koszi

(#156) #67688960 válasza ankaz (#153) üzenetére


#67688960
törölt tag

ez régi tipus nem?
amikor vettem az enyém asszem már akkor is volt, és ez irodai tipus ha jó emlékszem,
ha igen akkor 2x-szinkerék sebessége van ami miatt eléggé szivárványos lesz a kép, ezért ha mozizni kell akkor nézz másikat
a Toshiba MT200-volt a best-buy régen, és én is azt akartam venni, de nálunk nagyon drágán ment, ezért lemondtam róla, nem tudom mi a mostani megfelelője, már ha van ilyen
üdv!

(#157) #67688960 válasza atomeromu (#154) üzenetére


#67688960
törölt tag

vélemény nem tudok mondani, a 612-is régi tipus, és nem home verzió nézz utána te is hogy hányszoros a szinkerék sebessége, nekem w100 van és megvagyok vele elégedve
házi vászon van nekem is, illetve félkészen maradt mert nem festettem le ugyanis lusta vagyok :D és az egyik módban nagyon passzol a szinéhez
szóval legegyszerűbb és talán a legjobb ha veszel egy gipszkarton lapot, méretre vágod lefested és felteszed a falra
fontos hogy először tálán helyezd el a vetítőt és próbáld ki hogy pontosan mekkora méretre is kell vágnod és milyen magasra kell majd tenned, és a színe is tőle függ próba képpen talán használj sima fehér a4-es papírt
fontos lehet még, hogy ha nem is akarsz majd konzolt használni a projihoz akkor is fejjel lefelé állás a legjobb elhelyezési mód neki(legalábbis az enyémnek)
üdv!

[ Szerkesztve ]

(#158) #67688960 válasza atomeromu (#154) üzenetére


#67688960
törölt tag

a linkek lemaradtak
meg közben megnéztem 4x-es a tárcsája, itt találsz teszetket is
meg itt is egy

(#159) #67688960


#67688960
törölt tag

itt vannak nagyon jó tesztek

[ Szerkesztve ]

(#160) ankaz válasza #67688960 (#156) üzenetére


ankaz
tag

Ha nem túl nagy kérés akkor tudnál nekem segíteni választani egyet. Mozizáshoz kellene...

Egy ismerősőm most készül haza Angliából és tudna hozni. Ahogy néztem jobbak az árak kint. Itt egy [link]
amin össze vannak gyűjtve. 250-350 font körül tudnák áldozni rá.

Toshiba elött egy Acer X1160-at néztem ki.

Segítségedet előre is köszönöm.

üdv
AZ

[ Szerkesztve ]

(#161) #67688960 válasza ankaz (#160) üzenetére


#67688960
törölt tag

ennyiért már kapsz 720p-s(natív) gépeket, szóval én tuti csak azt néznék, ja és Home Theater kategóriát nézz
[link]
én valszeg dlp-st néznék inkább , szóval benq pe7700-as, optomákat érdemes figyelni, mert vannak sikerdarabjaik, infocusok tuti jók, nem könnyű, választani, főleg ha mondjuk lcd-set veszel
keresd az aktuális best-buy gépeket, én sokat nézlődtem annó, nézz be az av fórumba is

[ Szerkesztve ]

(#162) #67688960 válasza ankaz (#160) üzenetére


#67688960
törölt tag

3lcd-seket is érdemes nézegetni, bár nem tudom mit tudnak. de ha csak azt nézem hogy a két 720p-s benq közül a 500-as nagyon elveri a 7700-ast kontrasztban, igaz sokkal újabb tipus

(#163) #67688960 válasza ankaz (#160) üzenetére


#67688960
törölt tag

bestbuy.com
ezek szerint:
Optoma HD65
Optoma HD71
vagy a Sony VPL-AW15 igencsak dúrva :Y Projector Contrast 12000:1, és van teszt is
éléggé nyerőnek tűnik

[ Szerkesztve ]

(#164) ankaz válasza #67688960 (#163) üzenetére


ankaz
tag

Olvasgatam az av fórumát is, ott is az optoma hd65 projektort ajánlották, csak sajna ennyit nem tudok rá szánni.

Valami kisebb árkategóriában gondolkozom. Nézegetem az oldalakat amiket linkeltél, tényleg elégé nehéz választani. Csak most már lassan 2 hete olvasgatom, és mindenhol mást írnak.
Van aki minél nagyobb lument javasol van aki minél kisebbet. Persze sok függ a vászontól és a szoba sötétítésétől is.

120-130ezer a max amit rá tudok költeni. Infocus, Optoma, Toshiba és Acert nézegettem én is. Ismerős ajánlotta még a Benq-t.

Néztem több tipust, de hsonló értékek szerepelhetnek egy olcsóbb és egy drágább készüléknél is. Nekem meggyözőbb lenne egy személyes tapasztalat mint egy teszt.

(#165) #67688960 válasza ankaz (#164) üzenetére


#67688960
törölt tag

ja bocs elnéztem a fontot forintnak :B
hát akkor dlp 480p-est nézz [link]
az Optoma MovieTime DV10-ben elvileg jobb a darkchip2 miatt, ezért nagyobb a kontraszt, viszont nincs digitális bemenet, de van benne player és így furcsán olcsó, én a benqw100-ast venném ezt nálunk is megkapod 150-ért
ennek az a baja, hogy csak darkchip1-es és kivilágít a dobozból de nem vészes, amúgy tuti, ami a benqnál talán(nézőpont kérdése) jobb az a toshiba mt-200, és az infocus in72-es(ez is dark2-es és a fadorja miatt a legjobb ezek közül) de mindkettő jóval drágább, talán használtat kifoghatsz

[ Szerkesztve ]

(#166) ankaz válasza #67688960 (#165) üzenetére


ankaz
tag

a benqw100 teljesen jónak tűnik, szerintem ez lesz a nyerő. Körbenézek árak miatt.
Használtaktól félek egy kicsit, jobban szeretem ha új.
Ha beszereztem amjd irok a tapasztalatokról.

Köszönöm a segítséget, sokat segítetél.

Üdv
AZ

(#167) royalka


royalka
őstag

Hali olyat kérdeznék hogy projektor vásárlás előtt állok, és szerintetek mit érdemes nézni a kiválasztásnál. Kb 100 -150 -et szánnékrá. Jah és vászonnál mia lényeg. Mit jelent hogy fényes vagy matt határoz ez valamit???

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#168) #67688960 válasza royalka (#167) üzenetére


#67688960
törölt tag

Mindnél nagyobb felbontás, kontarszt, színskála és szinhűség, mozihoz lehetőleg 16:9 natív kép, digitális bemenet, nagy izzó élettartam, kis zaj.
Teszteken milyen a kép minőség, mennyire hálós, stb.
Szerintem DLP vagy 3LCD.
Ebben az árban nem sok lehetőség van, olvass kicsit vissza.
Fényviszonyok miatt nem mindegy az hogy matt, vagy fényes, mert a matt nem veri vissza annyira a fényt. A fényessel nagyobb fényerőt kapsz vissza. pl mindnél messzebbről és világosabb helységben használod annál nagyobb fényerőre van szükséged.

[ Szerkesztve ]

(#169) ankaz válasza #67688960 (#168) üzenetére


ankaz
tag

Üdv megint, megnéztem a projektort amit ajámlottál (benq w100) de 2006os és nem lehet beszerezni. Legalább én nem tudtam. Ezt ajánlották helyette:

[Benq MP612c projektor]
[Benq MP622c projektor]

Ezek közül? Vagy esetleg valami más tipus. Bocs, hogy nyagatlak, de eddig te segítettél a legtöbbet.

Köszi előre is.

(#170) ankaz


ankaz
tag

Sikerült mégiscsak beszereznem egy benq w100-ast, a héten meg is jön. Majd irok hogy mit tud.

(#171) #67688960 válasza ankaz (#170) üzenetére


#67688960
törölt tag

Ok, remélem elégedett leszel! :)
Miről fogod hajtani?

(#172) ankaz válasza #67688960 (#171) üzenetére


ankaz
tag

Most akarok "moziszobát" építeni. Egyenlőre egy sima yamada dvd lejátszó lesz, meg egy emeletről feljebbről lesz lehúzva egy RCA a pc-től. (vastag stúdió kábel). Későbbiekben tervezem egy pioneer 696AV HD dvd lejátszó beszerzését.

(#173) altntvx


altntvx
tag

sziaszttok!
Acer H5350 vélemény? :C

''A mennyországba térsz meg, vagy felfalnak a férgek.''

(#174) #67688960 válasza altntvx (#173) üzenetére


#67688960
törölt tag

hát elég jó árban van, itt az elődjét(?) megnézheted mit tud, ez kontarszban gyengébb, nagyobb a fényerő, fura hogy rontottak rajta, az előd is szégyenkezhetett a feketéjével(a benq w500-al szemben) de a dlp-s legalább nem gyúkhálós képet ad

[ Szerkesztve ]

(#175) altntvx válasza #67688960 (#174) üzenetére


altntvx
tag

háth drágább is 60ropival :(((

''A mennyországba térsz meg, vagy felfalnak a férgek.''

(#176) #67688960 válasza altntvx (#175) üzenetére


#67688960
törölt tag

de világosabb szobába, ha mondjuk nem lehet jól sötétiteni rendesen és besüt a nap vagy ilyesmi lehet hogy nyerőbb a 2000 lux-al

(#177) ankaz


ankaz
tag

Ismételten segítséget kérnék, most jeleztek vissza, hogy mégsem tudják beszerezni a projektort. [Benq mp612c] ajánlották helyette. Valami ötelt? Segitsetek, mit vegyek?

[ Szerkesztve ]

(#178) ankaz


ankaz
tag

Esetleg az Epson EMP-DM1??

(#179) #67688960 válasza ankaz (#178) üzenetére


#67688960
törölt tag

Hát tulajdonképpen az is jó ha benne van a lejátszó, gondolom digitálisan van összekötve, akkor meg nem kell komoly hozzá. Viszont ha nincs digitális bemenet az hátrány lehet, annál amit a beépített lejátszója nem tud lejátszani, pl hd filmek.
Angliából nem fér bele egy Optoma MovieTime DV10, mert akkor inkább azt.
Epsonból jobban jársz akkor egy Epson EMP-TW20-vel de ha hozzáteszel egy kicsit akkor inkább Acer H5350 végűl is összességében ezek közül ez a legjobb kompromisszum, ha maradsz ennél az árkategóriánál(leglábbis én, ha nem akarnék följebb menni még egy 50e-t akkor úgy néz ki ezt venném), úgy néz jól meglátták az acernél hogy kell ide egy ilyen gép. Bár nagyon nem nézelődök.

[ Szerkesztve ]

(#180) altntvx


altntvx
tag

http://www.projektoren-datenbank.com/pro/index.php?seite=acerh5350
egy kis info a h5350ről

''A mennyországba térsz meg, vagy felfalnak a férgek.''

(#181) ankaz


ankaz
tag

Acer H5350 452font 159ezer ft
Optoma MovieTime DV10 428font 150ezer ft
Epson EMP-TW20 493font 173ezer ft

Az Optoma adatai elég jók:
Single 0.54" 480p 12-degree DarkChip2™ Technology by Texas Instruments
Brightness 1000 Lumens
Resolution 480p (854 x 480) Native,
Contrast Ratio 4000:1 (with ImageAI™ )
Noise Level (Typical) 28dB/27dB (STD/ECO)
Lamp Type and Life 200-Watt
Estimated at 2000/3000 Hours (STD/ECO)
Image Size 48" to 359"
Projection Distance 4.9' to 32.8' (1.5 to 10 m)
Aspect Ratio 16:9 Native, 5:4 & 4:3 Compatible, Letterbox Standard
Projection Lens 1.11:1 Manual Zoom and Focus
Keystone Correction ± 16°

Akkor szerinted megérné rá beruházni? Tapasztalatom sajna semmi még ezen a téren, az Optomáról kell valamit tudni?

(#182) #67688960 válasza ankaz (#181) üzenetére


#67688960
törölt tag

Én az árgép-es árakat néztem ott van 120-ért is epson, de lehet hogy nem valós, de végül is mindegy szerintem azt vedd le a listáról.
Kivéve ha nem tudod jól elhelyezni a gépet, mert ezeket asszem oldalról is jó lehet használni.
Ja, éleg jók, a dark2-es chip van benne.
Konkrétan nem tudom, semmit az optomárol csak amiket olvasgattam mindenfelé.
Azt láttam, hogy csinál nagyon jó ár/értékű darabokat, és ezért vannak nagyon keresett modellek. Amikor én vettem, akkor amelyiket bevettem a listámba, azt nem tudtam volna itthon venni, asszem.
Azt a negetívumot hallottam róla, hogy körülményesebb jól elhelyezni, de ez vonatkozhat az aceréra is. Ezért nézz utána, mondjuk a manualjában, hogy(most nem jut az eszembe) hogy milyen távolságban, mennyivel teszi feljebb(talpon) teszi ki a képet mint a lencse vonala. Mert ezt általában nem lehet korrigálni csak a proji mozgatásával(feljebb vagy lejjebb helyezed), nehogy meglepetés érjen. Illetve trapézkorrekcióval lehet, de az nem néz ki nagyon jól, ezért ha lehet mindenki kerüli ezt a megoldást. Ha élőben kipróbálod vágni fogod miért.
Azt hiszem ez az: Projection Distance 4.9' to 32.8' (1.5 to 10 m), tehát pl. 10 méteres távon 1,5 méterrel lesz feljebb a kép alsó széle, mint a lencse vonala.

[ Szerkesztve ]

(#183) ankaz válasza #67688960 (#182) üzenetére


ankaz
tag

Hát nem az én napom, hetem ez. Kedden jönnek haza, netről nem tud rendelni, mert nem ér oda addig. De látott a helyi boltban optoma dv11 projektort mely kicsit más mint a optoma dv10.
Bár szerintem anyira nem lehet vészes. Adatlap szerint nagyobb a fényerő, kisebb a kontraszt. Meg amit észrevettem, hogy eggyel újjabb a dark2 chip a dv11ben.
A többi adat megegyezik. Anyi változás van, hogy nem felülről, hanem hátulról kell betölteni a a lemezt, ami már lehet audio is. (ez biztos sok mindenkinek hiányzott egy kivetitőről :) )

Szerintem megpróbálom a dv11et, árban majdnem belefér. Ha megérkezik, akkor kipróbálom és irok a tapasztaltakról.
Addig is köszi a segítséget, főleg gog -nak. :R Remélem ezt már siketül beszerezni.

(#184) ankaz


ankaz
tag

Hát ez sem jött össze. A Dv10 és DV11 is kifutószéria, nem lehet kapni csak netes rendeléssel. Az meg több nap, nem ér oda amig elindulnak.

Senki nem tud egy olyan projektort mondani amit jelenleg érdemes megvenni, lehet kapni, nem kifutó...

[ Szerkesztve ]

(#185) altntvx válasza ankaz (#184) üzenetére


altntvx
tag

szia!

az Acer H5350 nem jött be, ez vadi új kütyü

''A mennyországba térsz meg, vagy felfalnak a férgek.''

(#186) #67688960 válasza ankaz (#184) üzenetére


#67688960
törölt tag

Optoma hd65 ha belefér, nem tudom mennyi kint, de itt dv11 árban van.

[ Szerkesztve ]

(#187) #67688960 válasza altntvx (#185) üzenetére


#67688960
törölt tag

hogy érted?

(#188) altntvx válasza #67688960 (#187) üzenetére


altntvx
tag

nem kifutó darab...nemrég jött be a piacra..

''A mennyországba térsz meg, vagy felfalnak a férgek.''

(#189) ankaz válasza #67688960 (#186) üzenetére


ankaz
tag

Olcsóbb mint az Optoma DV11. Kb 20k-val. De most inkább nem mondom mit veszek. :)

(#190) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Tudtok olyan projektort mondani, aminek az izzója legalább 2000-3000 órát bír és emberi áron lehet pótolni benne "égőt"?

(#191) #67688960 válasza juliabrilke (#190) üzenetére


#67688960
törölt tag

Nagyon változó árak vannak, és addig is fognak változni amíg kiég a másik.
Amúgy az usa-ban a legolcsóbb(már ha az jó ide), de itt is ki lehet fogni.
Én csak a benqw100-ashoz szoktam nézni ami az usa-ban 50e , nálunk 6x-9xezerig vegyesen.
Meg aztán van utángyártott is. ami max egy 10e vel olcsóbb, ha jó emlékszem. De aztbiztos nem fogok venni, mert az akármilyen is milyen lehet, az eredeti meg philips.

[ Szerkesztve ]

(#192) #67688960


#67688960
törölt tag

Erről jut eszembe;
Leírhatná mindenki, hogy milyen márkájú a gépe, és az izzója, ha már cserélte meddig bírta, és mennyi volt a gyári adat!
Mindenki okulására. :)

Szóval, nekem benq w100 a gép és philips az izzó amit még nem cseréltem, megadott élettartam 3000-4000 óra.

[ Szerkesztve ]

(#193) ankaz


ankaz
tag

Újjabb fejlemény, úgy néz ki éppen leárazás van kint, és a Sony VPL HS60 most 499 ami kb 155ezer forint. Igaz csak LCD de jók az adatai:
- fényerő: 1200 ANSI lumen
- felbontás: 1280 x 720 pixel
- kontrasztarány: 10.000:1
- formátum: 16:9
- zajszint: 23 dB
- objektív: 1,6-szoros zoomobjektív
- lámpa: 135 Watt
- Lens Shift
- csatlakozók: HDMI, PC bemenet, video, S-video, DVI-D bemenet
-méret: 360 x 135 x 348 mm
- tömeg: 5,6 kg

Megpróbálom megvenni...
:)

[ Szerkesztve ]

(#194) atomeromu válasza #67688960 (#192) üzenetére


atomeromu
csendes tag

Helo Mindenkinek!

Vegre van elo tapasztalatom a 621-es Benq projectorrol. Mint azt irtatok is nagyon helyesen, ez tenyleg csak irodai hasznalatra valo (grafikonok, diavetites...stb)!!! :C Gyonyoru szinei vannak, de filmnezes kozben elojott az a jol emlegetett szivarvany- effektus, ami elegge zavaro, meg igy amator szemmel is nezve. Ami elegge mellette szol az a hangja. Na, az nincs!!! Rendesen keresni kene a projectort, hogy hol van, ha nem tudnam honnan jon a feny! Sajna meg az izzo elettartamarol nem tudok nyilatkozni, mivel meg uj a masina, de szerintem strapabiro lesz. Tehat csak irodasok figyelmebe!

(#195) #67688960 válasza ankaz (#193) üzenetére


#67688960
törölt tag

:O 155e
Ott ne hagyd!

(#196) Enton


Enton
addikt

Szevasztok!

Egy ideje elgondolkoztam hogy kéne valami nagy kijelző!Elkezdtem nézelődni és hát elsőnek az LCD és Plazma TV-k felé indultam!De hosszas nézelődés után rájöttem hogy nekem arra nincs szükségem!Ezért átváltottam a projektor ötletre!
Ebből eddig ott járok hogy jelenleg két példány van amiért adnék is annyi pénzt amennyiért adják és megfelelő lenne nekem technologiailag!

Ők ketten:

Epson EMP-TW620

Toshiba WX2200

Szerintetek melyik milyen választás lenne?
Kinek van valamelyikkel kapcsolatban esetleg személyes tapasztalata!?!

A segítségeket, kommenteket, megjegyzéseket így előre is kösz! :R

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#197) Enton válasza Enton (#196) üzenetére


Enton
addikt

Most olvasgattam egy kicsit ezt a topikot és utánajártam ennek az Acer-nek is!
ACER H5350:
[link]
Tetszetős!
Őt is beveszem az előző kettő mellé!

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#198) #67688960 válasza Enton (#196) üzenetére


#67688960
törölt tag

Adok nekik ellenfelet, én ebből a kettőből választanék, per-pill hitrelen, és mindekettő 200-210e környéke nálunk.
Optoma HD65 vs Benq W500
Vagy hozatnék egy Sony VPL HS60 angliából ha elárulná ankaz, hogy hól vegyem. :)
Ez nagyon felizgatott ám, :)) ;] megveszi valaki az enyém 155e-ért?

[ Szerkesztve ]

(#199) ankaz válasza #67688960 (#198) üzenetére


ankaz
tag

Szivesen elárulom hogy hol veszi meg ismerpspm, ha érdekel, de nincs online rendelési lehetőség a boltban. Elvileg kifutó széria, és ezért árazták le, utolsó darab.
Elvileg ha miden jól megy akkor nemsokára meglesz. (megveszik kint)

(#200) #67688960 válasza ankaz (#199) üzenetére


#67688960
törölt tag

Á jó nekem a mostani, nem akarok erre költeni! Ezt kiló fölött nem nagyon tudnám eladni.
De nehezen bírom kiverni a fejemből. :W :W
Él kint ismerős. Kapna egy csomoó, légyszi, légyszit! :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Projektor topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.