Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48434) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.Külső merevlemezről,a gépembe lévő ssd -re ami hibátlan állapotú,60 GB adatot másoltam. Másolás után megjelenik az adott mappa de azt írja hogy 5.doc fájl,.És ha megakarom nyitni akkor valamilyen programot kér.Milyen programmal tudom meg nyitni? :R

(#48435) mezis válasza kromatika (#48434) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.! [link]

mezis

(#48436) kromatika válasza mezis (#48435) üzenetére


kromatika
veterán

Köszi.le töltöttem és telepítettem de azt írja hogy szerver hiba.

(#48437) liszi70 válasza kromatika (#48436) üzenetére


liszi70
nagyúr

Na de melyiket telepítetted? mezis csak a google keresőt linkelte, abban van 3 880 találat. :D A találatok java része nyilván használhatatlan. Egyébként semmilyen szövegszerkesztő progi nincs a gépeden? Mert ezt a .doc fájlt körülbelül mindegyik megnyitja, elég triviális fájltípus. Lehet, hogy csak nincs a gépeden lévő progihoz rendelve ez a fájltípus.

[ Szerkesztve ]

(#48438) coco2


coco2
őstag

Sziasztok!

Őskori windowson (win 3.1 idejében, és utoljára talán win98-on) volt olyan rajzprogram, amiben fekete-fehéren pixelenként tudtam bmp képet gyártani. Kinagyíthattam a szerkesztési mezőt egészen addig, amíg pixeles lett, es pixel bekapcs / kikapcs alapon lehetett pixel-éles fekete-fehér képet gyártani. Jól jönne most is egy olyan program. Létezik win10 alatt olyasmi?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#48439) róland válasza coco2 (#48438) üzenetére


róland
veterán

Paint (a Microsofftól). Mai napig része a rendszernek. A "Windows Kellékek" menüben található.
A Paint-ben a "nézet menüben lehet nagyítani és bekapcsolni a "Rácsvonalak"-at.
A legvégén meg mentés másként opciónál választható a fekete-fehér bitkép.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#48440) poirot


poirot
senior tag

Sziasztok!
Mostanában, naponta 1-szer, 2-szer csontig lefagy a gépem, de annyira, hogy a tálcán lévő programokat sem tudom megnyitni. Az egér mozog, aztán annyi. Semmi különlegesset nem csinálok, általában böngészek, háttérben nyitva a levelező progi, a Viber, vuminder, USB safely remove, volume2, aztán semmi más. Van, hogy még újra tudom indítani egérrel, de van amikor csak a reset gomb segít. Ismétlem semmi kék halál, csak csont á fagy. Van-e esetleg olyan program, ami a háttérben futva egy log file-ba menti az eseményeket, és újraindítás után valami értékelhetőt ki lehet olvasni belőle. Köszönöm a válaszokat előre is.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.