Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bond 007


Bond 007
csendes tag

Szeva mindenki!!!

Van egy P4 2,4b 533-as procim.
Már december óta nagyon jól ketyeg de mostanába ha sokat van a gép bekapcsolva eléri a hőfoka akár az 53-54 fokot is! Gyári Intel hűtő van rajta de ez nem segít!
Tud valaki nekem tnácsot adni hogy milyen hűtőt vegyek ami megoldja a problémámat? Írjatok!!!!

Köszi: BOND 007

Bond 007

(#2) PeliScan válasza Bond 007 (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

Keress rá, még az Aktív topicok-ban is van egy ilyen. Vag nézd végig a 'hűtés' szekciót. Egyébként Spark 7, v T1B.

De ha kell, vagy egy (alig) használt Titan W4TBm, hm, kb 2000 píz. Na?

Üdv!

(#3) Als válasza Bond 007 (#1) üzenetére


Als
tag

Nekem csak 2,0Ghz-es cerkám van, terhelés alatt(játék, 3dMark2001)húzás nélkül eléri a 58 fokot, húzva 60 fok fölé is megy.
Én coolink Tank1 Breeze hűtőt használok(kb 3000-n pörög, elég halk!), 3Ghzig hitelesítve van. Ennek van egy Power változata, ami hangosabb, de magasabb fordulaton pörög(4500).
Ezt tudom ajánlani.

(#4) Sanya válasza Als (#3) üzenetére


Sanya
nagyúr

Itt 1.5-ös p4 van(nem ceruza) és terhelés alatt 18 fokot mutat.



Ami hülyeség.....

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#5) RiddleR


RiddleR
aktív tag

Kérdés mennyit áldozol rá.
Most vettem egy Zalman CNPS7000-t, ami kerek 10ropi volt. Ellenben tudok néhány adattal szolgálni, hátha meggyőz.
Először is: állítható fordulatszám 1350~2500 között (ebből a min az hangtalan, a max az enyhén hallható, de messze halknak mondható).
Legyen most a vizsgálandó proci egy 2@2.66 P4 1.55V-on. Eddig egy Coolermaster L71 volt rajta és így zárt ház mellett, folyamatos full terhelésnél 49-50fok volt.
Rákerült a Zalman. Min ford.számon (1350) 42-43fokra lement a cucc, max ford-számon 39.

Személy szerint, ezt tudom ajánlani.

bye Rid

(#6) Alex


Alex
csendes tag

Hi !

Nem lehet esetleg, hogy a ház szellőzésével van a baj ???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.