Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76) Traxx


Traxx
őstag

Hali!

Én is agyalnék egy (valszeg 8 gigás, de lehet 4 lesz belőle) pendrive vásárlásán, csak nem tudom, milyet...szűkebb hazámban (Szabolcs megye), egy jobban hangzót leltem, és ez pedig a Supertalent. Memóriában nem csinálnak rosszat, de ezen a téren homály van a fejemben...Amúgy még PQI, Kingston, esetleg A-data, Twinmos. A-data van a tesóméknak és a kollégámnak, de néha mókázgat, így kizártam. Corsair-t csak 16-osban láttam, annyit meg nem adok érte, amennyibe kerül.

Szóval, az eredeti kérdésre (is) visszatérve: mennyire jó szerintetek a Supertalent? 6900-ért mérik egyébként...Corsair-hez mérve alacsony, de nem tudom, gyanúsan alacsony-e... :U

Mod.: főleg nagyobb fájlok mozgatására használnám, viszont nem nyúznám gyakran :) Szóval ahogy olvasgattam, szép sebességet kellene ez esetben a felsoroltak többségének hozni nálam is.

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.