Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen NAS-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-20 17:39:44

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt olvasd el az összefoglalót, de minimum a Gyakran feltett kérdések szekciót!
A topic célja, hogy segítsen eligazodni a NAS-megoldások folyamatosan bővülő, színesedő piacán. Mivel a NAS-sal kapcsolatos igények rendkívül sokfélék lehetnek, a lehetséges megoldások között is igen komoly eltérés lehet árban, teljesítményben, kényelemben és rugalmasságban egyaránt.
Az összefoglalóban összegyűjtöttük a legfontosabb alapinformációkat, és az egyes lehetőségek rövid bemutatásával igyekszünk segíteni, milyen irányba induljon el a leendő NAS-tulajdonos.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12) djmagyar


djmagyar
csendes tag

Sziasztok!

Én is most tervezem egy NAS beszerzését, az én kiszemeltem a Raidsonic NAS 4210. Egy WD 1 terrás (WD10EADS) típusú vinyót tennék bele, ami jelenleg a gépembe van.
Lenne egy pár kérdésem ezzel a cuccal kapcsolatban, hátha van valakinek ilyenje:
- Ez a vinyó jó-e ebbe a NAS-ba mert sok helyen olvastam hogy bizonyos hdd-k esetében vannak kompatibilitási gondok, bár ezt a nagyobbik 4220-asnál olvastam
-A vinyóm tele van cuccal, na most ha ezt belerakom a NAS-ba akkor abba le kell formáznom vagy felismeri a vinyót a teljes tartalmával? (NTFS-re van formázva)
- Én egy Popcorn Hour NMT-100A mediaplayerrel használnám HD filmek lejátszására, eddig a gépemről olvasta a fájlokat,de most szeretném ha nem menne film nézés közben mert hangos meg az áram fogyasztása se a legjobb
Szóval erre a célra szerintetek megfelel?
Előre is köszönöm a válaszotokat!

Üdv.: Peti

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen NAS-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.