Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34125) samugalaxys


samugalaxys
csendes tag

Sziaztok,

elsösorban fenykepek, masodsorban videok szeresztesehez szeretnem jelenlegi (Benq RL2450HT) monitorom
lecserelni.
Kb. 250-500€ keret lenne ra. Ami elsösorban az ara (kb 270€) miatt szinpatikus, az az uj Benq BL2411PT, adatlapja szerint 100% sRGB szinterrel rendelkezik. DE erröl sajnos meg nem talaltam tesztet a neten, pedig egy ideje lehet mar kapni.
Sikerült egy fenykepezöböltban talalnom valakit, aki egy kicsit konyitott a temahoz es ö azt javasolta, hogy kezdökent ne ragaszkodjak a 10bites szinmegjeleniteshez. Habar az a több mint 1milliard arnyalat csak feltünne nekemis. :D
Akkor a masodik jelölt a Dell U2413 (419€) lenne, amiröl azt olvastam valahol, hogy az is 8bites, de tud valami tükköt. Azt hiszem ezt irtak: 8bit+FCR, barmit is jelentsen. Ez mar egy nagyobb ugras arban.
Amit meg erdekesnek talaltam az a LG 29EA93-P (470€), de ennek egyenlöre csak a felbontasat sikerült megtudni, mas adatot nem.Pontosabban az a tippem, hogy ez is 8bites, de a szintereröl nincs infom.
Szoval nem tudom, hogy döntsek, a többi gyarto termekeit meg ennyire sem ismerem, ugyhogy szeretettel varom a tanacsokat.
Ja meg persze a vga is kerdes, 8-10 bit miatt!

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.