Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4184) #16820480 válasza amol (#4183) üzenetére


#16820480
törölt tag

a kijelzőben nem az a 0,1" a nagy bűvészet (bár ez is 2,5mm-t jelent azért), hanem a felbontás a duplája nagyjából, ami rengeteget számít! szerintem.

amúgy meg:
- multitaskingról majd akkor nyilatkozzál, ha használtál huzamosabb ideig symbian vagy wm telefont. az, hogy néhány fixen meghatározott menüpont tud futni párhuzamosan, az annyira multitask, amennyire egy ilyen telefon digitális fényképező :)
- a horizontális menükezelés jó dolog, én is szerettem az E2-nél, de itt sem vészesen használhatatlan: ha rányomsz egy tárcsázást a kontaktre feldob egy menüt, hogy melyik számot.
- most nem tudom megnézni S40-en, de S60-on bemondja a kontaktok nevét, ha akarod. profilonként állítható.
- témákkal lehet állítani az ikonokat is, az más kérdés, hogy általában nem tesznek bele ikonokat. de ha ez vígasztal, akkor Montavistán úgy át lehet szabni a kinézetet témákkal, hogy alig lehet felismerni, hogy ugyanaz a szoftver van fent...
- ha nem tartod innovációnak a menü átszabhatóságát, akkor mégis miért hasznos ugyanez a könyvtárszerkezetnél? amúgy igenis nagyon jó dolog a menü átalakíthatósága. ne tegyék be nekem középre az idióta szolgáltatói menüt, meg a wapot, meg hasonló baromságokat, ott az legyen, amit én akarok használni, a haszontalan dolgokat meg majd elsuvasztom valami harmadik almenübe.
- RDS rádió hatalmas segíség, ha kis hazánkban egyetlen hallgatható adó van összesen (pontFM :DDD )
- a kézbesítési jelentés nem egy sms, amit utána törölni kell :)
- házilag frissíhető szoftver, bár kábe kell hozzá. újabb típusoknál már OTA is működik.
- nagyobb karaktereket be lehet állítani mind S40, mint (újabb) S60 telefonokon.
- a kamera tényleg jobb, de pont az imént említetted, hogy ez csak sokadlagos szempont...

amúgy az, hogy a K750/W800 nem tucattelefon jelenleg egy dolognak köszönhető: olyan régi már, hogy a legtöbben lecserélték :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.