Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) danee91


danee91
senior tag

Hali!
Karácsonyra mobilt szeretnék magamnak. Namost előfizetéses konstrukciók nem érdekellnek, vagy kártyás(lehetőleg VODAFONE), vagy független készülékem lesz, de inkább független, mivel sok telefon nincs a szolgáltató kínálatában, ami megfelel nekem. Eddig a K700i-met nyúzom 2,5 éve. Nagyon húzok a Sony Ericcson felé, méghozzá a Walkman széria felé, ugyanis jelenlegi telefonomat is 90%-ban zenehallgatásra hallgatom(rádió+amit a 41MB megenged). Persze megnéztem a többi SE készüléket is, nekem mégis a W610 ami bejön, sokan mondták, h jobb mint a W810i, 3G nekem nem fontos, W580i-t is néztem, de 3G-s, cserébe no autófókusz. Azért ez is fontos lenne, igaz a kamerát nem hiszem h soxor használnám. Nokia-t is nézegettem, az újaknak mind jó a kijelzőjük(nekem alap a 176*220+262k szín, Nokianál meg inkább már 240*320 16 mill a jellemző.) Az egészre 40-et szánnék, legszélsőségesebb esetekben talán 45-50, de ez már télleg a max! Nokiában tudtok olyan mondani, ami jó? Fontosak a zenei képességek(Expressmusic széria nemtom mien, 5700 joystickos, K700i-m joystickjából okulva azt mondtam, soha többet joystickosat, összecsukhatós sem kell, max ha minden jó ezen tulajdonságán kívül). 5300-át is néztem, hát nemtom:D Ja meg ahogy nézegettem Nokiánál szinte sehol sincs autófókusz...Memória bővíthetőség is alap. Kicsit hosszú lett, de remélem tudtok segíteni.
Üdv!

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.