Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37253) VateRicsi


VateRicsi
aktív tag

Amit egyébként Nokia E52 tulajként mondhatok:

pozitív: teljes személyre szabhatóság, nagyon jó aksi, szép forma, vékony kivitel, prémium anyaghasználat, kategóriájához képest nagy és jó kijelző, webböngésző viszonylag jó.

negatív: a GPS. Nekem mindig talált jelet, de tény hogy sebességben bármelyik mostani készülék elveri. A Nokia térképek helyett meg kellene valami jobb GPS program, mert elég kezelhetetlen (pl. egy címet nem tudok simán megnézni, rögtön útvonalat tervez oda), de ezt biztos meg lehet oldani ha az ember szán rá egy kis időt és lehet hogy csak én nem tudom kezelni. Más negatívumot nem tudok, hacsak nem a videófelvételt, de szerintem nem az a kategória amelyiktől el kéne várni a HD videózást.

A használt-új kérdésre visszatérve: egyértelmű hogy 45-50 ezerért nem éri meg újonnan, de használtan egy karcmentes, szép és hibátlan E52 21-22 ezerért jó vétel és szvsz jobban megéri, mint 18-19 ezerért a C5 a maga bulitelefon kinézetével, kisebb kijelzővel és WiFi nélkül.

[ Szerkesztve ]

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.