Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37020) endruboy1


endruboy1
senior tag

Sziasztok!
Faternek vennék telefont a T-mobilnál 1 vagy 2 éves hűségnyilatkozattal, készülékváltással(azaz van vmennyi beváltható pont is).
A szempontok: strapabíró, jó képeket csináljon és egyszerű legyen a használata. A strapabírást nem véletlenül húztam alá, higgyétek el nekem :D . Hosszú távra vagyis a hűségidőt ki kellene bírnia minimum. Fotózásra nem hajlandó fényképező gépet magával vinni, így ez is majdnem olyan fontos mint az előző szempont.
Én min. 5 megapixeles kamerára gondoltam segédfénnyel, de jobb lenne xenon villanóval. HD videó felvétele is remek lenne.
Strapabíróságukat nem tudom a mostani telóknak, részben ezért is írok ide. Én két készüléket néztem ki:
- Sony Ericsson Xperia mini: 5mpx, AF, segédfény
- Nokia C5-00 5MP: 5mpx, gondolom AF és ahogy elnézem segédfény

3 kérdésem lenne:
- Mit lehet tudni a Nokiáról, milyen képeket készít, HD videót tud, megbízható (erről nem nagyon találtam infókat)?
- A kettő közül melyik lenne a jobb a fent felsorolt szempontokat figyelembe véve?
- Ti milyen telefonokat tudnátok még ajánlani hasonló árban?

ui.: Én ezeket találtam, de jobb lenne amúgy ha 20k alatt mutatnátok vmi hasonlókat mert ezek igazából a tűréshatáron felül vannak már :( .

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.