Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22600) Langsam válasza korpicschess (#22568) üzenetére


Langsam
aktív tag

"a fizetős Garmin navigáció amit tudsz használni, a Nokia maps pedig ingyenes mostmár! "

Sajnos a Garmin befejezte telefonra a navit, a márkaképviselet tájékoztatása szerint Magyarország navit már nem árulnak, még elfekvő készletből sem tudtak nekem szerezni. Europa térképet még árulnak, de annak 2008-as az adatbázisa és már tovább nem frissíti telefonra a Garmin. Nagyon korrektek voltak és segítőkészek, de a legjobb utólagos telefonos navi vonal symbianra lezárult. Kérdés, hogy milyen az Ndrive és a Sygic navija symbianra. A Garmin lezárása nyilván azért történt, hogy vegyék majd a Nüvifont. Ami nekem speciel nem kéne, de ez szubjektív vélemény. 3 éve kezdték el szellőztetni, hogy lesz Garmin Nüvifone, akkor nagyon vártam, azóta a fejlődés már szvsz túl haladta.

Ja hogy ON is legyek, Nokia N86 lesz a fiamnak, a Renoirt 25-ért akarják beszámolni, annál azért szerintem jóval többet ér. 1 éves megkímélt szép állapotban, minden tartozékkal együtt. Megpróbálom szabadpiacon eladni, azt hiszem Sly 35 körülit mondott rá. :) Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.