Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2011) Menthirist


Menthirist
veterán

üdv... kb két hónapja meghalt az ősrégi LG g510-em, és ennek leváltására ki is néztem egy Samsung SGH-E250-et. A keret kb 25 000 Ft, újat akarok venni, és a szolgáltatók közt ezt láttam a legjobbnak... A vodánál, ahol most is vagyok, 25 000 a teló, ebből elvileg lejön 5k a régi beszámításával, tehát 20k. Anyám platinakártyás kitudja mióta, neki 9000 pont van a kártyáján (tudtommal ez -9000 Ft a készülékárból), de a t-mobile-nál 27k a telefon.
Kérdések:
1: tudtommal a vodánál lecserélik a telefon eredeti menürendszerét saját live rendszerre... gondolom ez igaz... Vesztek ezáltal funkciókat az eredetihez képest (tehát lesz olyan, amit voda-s e250-nel nem tudok megcsinálni, de t-mobile-ossal megtudnék?) Van valami hátránya a live-os menünek?
2: meg lehet azt csinálni, hogy anyám pontjaiból venni egy készüléket domino csomaggal, és én átvinném a 70-es számomat meg az adatokat a simkártyáról az új mobilra? ez mennyi felárba kerülne?

Meg úgy általában, javaslatok? (kártyásnak maradok kártyás, így is kitart egy 3000-res feltöltőkártya 2-2,5 hónapig...)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.