Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19102) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Egy olyan készüléket keresek, amely:
- legalább 3 hüvelykes, ujjal is elfogadhatóan kezelhető érintőkijelzővel van szerelve
- wifis
- bővíthető, vagy alapból min. 2Gb memóriával rendelkezik
- Flash-t megjeleníteni képes böngészővel van ellátva
- Youtube videók nézegetésére alkalmas (lehetőleg wifin, nem fizetős adatforgalmazással)
- Divx/Xvid fájlokat mindennemű átalakítás nélkül lejátszik (esetleg külső feliratfájllal is)

A keretem kb. 70k, és független új/0 perces készülékre pályázok. Kutakodás és olvasgatás után, néhány esetben felkészülve a kompromisszumra, az alábbi 3 modellt találtam alkalmasnak a célra:

Samsung i900 Omnia
Samsung S8000 Jet
Samsung B7300 OmniaLITE

A Jet-ről tudom, hogy zárt rendszerű és finoman szólva megoszlanak róla a vélemények, de a javuló szoftvere miatt betettem a kalapba, hiszen a 3 teló közül ő kerül a legközelebb az igazsághoz (talán csak a feliratkezelés hiányzik). Őszintén megvallva okostelefonom még soha nem volt, de van motivációm, hogy kipróbáljam. Nem dobok félre semmit 5 perc után, így valószínűleg kis segítséggel hamar belejönnék és hozzászoknék. Az Omniák esetében abban bízom, hogy léteznek a megfelelő programok, amelyekkel a kívánalmaim teljesíthetők..

Ti melyiket választanátok a fentiek tükrében? A választ előre is köszi :)

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.