Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15822) hedhed válasza iknight (#15821) üzenetére


hedhed
csendes tag

Igazad van, tudom mit szeretnék venni, végül is csak a két modell közül vártam egy választ hogy kinek melyik.. Lehet egy kicsit elfogultan beszéltem a nokiáról, de tényleg ezt hallom nagyon sok embertől (hozzáértőktől is) hogy még mindig az a legmegbízhatóbb. Az az igazság hogy kinőttem a telefonon történő zenehallgatásból és a kamerázgatásból. Teljesen általános célra keresek egy viszonylag olcsó, megbízható készüléket, nagy pénzeket nem fektetek bele, mert minek? Nem használom ki! Persze ha ez a Samsung nem halt volna meg lehet én is azt mondanám hogy vegyen mindenki azt, meg jó lett volna még nekem egy ideig, de így hogy már a második adta fel a szolgálatot véglegesen, ez nálam off. Főleg hogy az égadta világon nem csináltam vele semmit, nem dobáltam, nem voltam vizes helyen, se fürdő se strand, még nagyon párás helyen se, esetleg nyári melegbe a zsebbe lehetett egy kicsit melege, másra nem tudok gondolni... Azt is megértem hogy te pont ugyan ezt mondod a nokiáról mert veled avval történt ez az eset...Igen anno a 3310 még telefon volt, a mai telefonok már nem olyanok, gyengébb silány kiadások, egyszerű üzlet az egész. Szóval lezárom itt ezt a témát, és maradok a nokiánál, hátha szerencsével járok. És akkor felteszem megint a kérdést hogy vajon melyik 6300 amiről én rengeteg jót hallottam, csak egy érzésem szerint kezd kifutni vagy az új talán még nem bevált román gyártmányú 5130 "xpress music" (ez a része teljesen nem izgat)? Esetleg más nokia ami hasonló árfekvésű? Előre is köszi!

Kevés vagy, mint dobostortában az ütemérzék! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.