Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) iknight válasza hedhed (#15798) üzenetére


iknight
senior tag

Ez a harmadik mondatod írtó nagy butaság. A nokia a legkevésbé biztos, a minap számoltam össze, 30 telefonom volt az elmúlt 2 évben, ezek közül 3 volt amivel szervízbe kellett mennem. Egy htc, és 2 NOKIA, egy e90 és egy 6300. A 6300 kb 3 hónapot volt nálam, abból 2 hetet használtam, 2 HÓNAPOT votl szervízbené s utána eladtam. Szóval ha igazán minőségi telefont akarsz akkkor a nokiát elfelejtheted, leszámítva az e szériát, me elvétve egy két modellt csapnivaló. Ottvan pl a Samsung u800, J800 mind a kettó nagyon jó minőségű és megbízható teló, esetleg az L700 de az kicsit régebbi. Illetve még egy jó vételt láttam most, a 34000-t a Samsung Levis telója, amit ugye a felsőbb kategóriába szántak de nem lett sikeres ezért pontompénz, és nagyon jó minőségű. Nem vagyok elvakult samsungos, de ebben az árszegmensben szerintem egyértelműevn a legjobb. Ennyi pénzért vehetsz kétes designú sonykat, meg kétes minőségű műanyag nokiákat, LG-től tényleg nem tudok 30 ig jó modelt. Nyilván a te döntésed, de ha egy jó megbízató, minőségi telót akarsz a pénzedért, akkor szerintem ne nokia legyen.

szoszy11: Ha ár érték arányt nézünk ezek közül akkor én szerinetm az F480-t venném, nálunk így hívják a Tocco-t, viszont ha azért kérdezed melyik a legjobb teló akkor egyértelműen az Arena. Ha nem számít a pénz arenát vegyél mert szerintem az a legjobb. A viewty szerintem túl vaskos darab a kényelmes viseléshez, a kezelőlefülete is elmarad a az arenától szerintem. A Tocco, egy jó minőségű fém kis teló, viszonylag vékony, adnak hozzá egy bőr flippet, ami szeirtem ötletes dolog. A kezelőfelület pedig áz kinek mi jön be jobban.Egyébként pedig mind 5mpx-s amit irtál. Szerintem az F480 és az Aréna között dönts, ha szeretnél wifi-n netezni, akkor arena, ha nem akkor LG. Viszont érdemes itt elolvasnod a teszteket és azok is seg ítenek a döntésben. D

[ Szerkesztve ]

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.