Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen laptopot,honnan,100k körül? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Mivel valami gép csak kell nekem:D,ezért majd tervezem egy laptop vételét.
Túl sokat nem szánok rá,100k körül kéne nekem valami.
Ezzel arányosan az igényeim se túl nagyok..
Legyen benne:
600-700mhz körüli Celeron,vagy 500mhz P3,128 ram mindenképp,20gb hdd,hangkártya,cdrom,infraport,lehetőleg USB,meg 1024x768 hibátlan,vagy egy-két rossz pixellel megvert kijelző.
Tudtok ajánlani helyet,ahol ilyesmi gépeket lehet venni?Apróneten néztem a hirdetéseket,árulnak ilyeneket még olcsóbban is,de az a gáz,hogy az apróneten én nem fogok semmit sem venni.Túl sok átverésről hallottam már.
A notebook.hu-n is nézelődtem,de ők meg nagyon sokat rátesznek az árra a használt gépeknél.

(#2) sequator válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


sequator
senior tag

barátnőm szeretne megszabadulni a notebookjától, de kb 150e-t szeretne kapni érte és kicsit az igényeid felett van a gépe.
egy ASUS L2000-es lenne 2005 asszem januárig garival. kb 200 üzemórát ment (kedvesem megvette, aztán mégse használta)

mindgyárt belinkelem a topicomat ahol bővebb infót találsz a gépről, ha érdekel

itt a link: [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=38663&arc=f[/L]

Sautia

[Szerkesztve]

sequator

(#3) twollah válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

A Polusban probald meg, hatul az Office Depot magassagaban van egy uzlet ami hasznalt notebookokkal foglalkozik.

(#4) _Volkovy_ válasza sequator (#2) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Gyönyörű,de attól tartok hogy én ezt nem tudom megfizetni.:B

[Szerkesztve]

(#5) _Volkovy_ válasza twollah (#3) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ok,köszi.Már csak az a kérdés,hogy melyik Pólusban?:)

(#6) taltos válasza _Volkovy_ (#5) üzenetére


taltos
senior tag

Hali!

Figyu. most mennem kell, majd ha akarod írok boltokat, de addig is keress rá a topicoki között egy kb olyanra, aminek ez a címe: ''nagy üzemidejű notebook olcsón'', vagy valami ilyesmi. Abba sok link belekerült.
addig is:
notebook.lap.hu
www.usanotebook.hu

Hajrá! :)

(#7) shev7 válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


shev7
veterán

Ha csak tervezed a vételt, az jó, mert én még csak tervezem az eladást, hátha megegyezünk az időpontban.

Szóval egy IBM 600X: 650es mobil P!!!, 128 ram, 10GB :( vinyó, 13,3'' os 1024x768 on nagyon kényelmes, van benne CD, infra meg USB is. Az akksi BatteryEaterrel mérve 45-50 percet bír teljes terhelés mellet, pötyögve elmegy kb 2 órát.

Egy kicsit többet gondoltam érte mint 100, de majd megegyezünk ha érdekel.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#8) _Volkovy_ válasza shev7 (#7) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Érdekel hát.
Majd még beszélünk róla.

(#9) baliii


baliii
senior tag

nezd meg az acompban is, ott arulnak hasznalt gericomokat garival! felteve persze ha jo neked a gericom mint marka

(#10) LML válasza _Volkovy_ (#8) üzenetére


LML
tag

Nem kerestél meg a 8210 el kapcsolatban, most akkor eladó még a telcsi?

(#11) _Volkovy_ válasza LML (#10) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Beadtam egy boltba,8k-ért egész kellemes biznic volt..Bocsi.:(

(#12) Zimezoom


Zimezoom
tag

eBay, én is ott vettem (persze jó, ha van egy külföldi ismerős, a hazaszállítási költségek minimalizálására)

Pay attention, or pay the price!

(#13) erhas01 válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


erhas01
tag

udv:
itt egy cim #36 . jo lesz az uj is? csak ugyesen, alkukepes... nem tolem tudod.
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=16663&start=30[/L]
udv:erhas01

(#14) _Volkovy_ válasza erhas01 (#13) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ehh.
Ide még ellátogatok.Köszi.:P

(#15) rlazol válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


rlazol
addikt

nézd meg az apronet.hu idevágó rovatait, ott találhatsz megfelelőt.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#16) _Volkovy_ válasza rlazol (#15) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Mintha írtam volna,hogy az apróneten nem szeretnék venni.

(#17) manipulus


manipulus
csendes tag

Sziasztok!

Eladó egy IBM T20-as laptop. 700mhz, 128mb ram, 20gb winyó, 14''-os monitor, dvd olvasóval, xp prof.,

Az ár: 130.000.- de megegyezünk.

(#18) Normogo válasza Zimezoom (#12) üzenetére


Normogo
csendes tag

Én is gondolkozom eBayn keresztüli laptopvételen, hogy működik ez?
Regisztrálnod kell? Ha megnyered a licitet, hogyan fizetsz, kell hogy legyen eurós számlád? A másik gondom a német, de ausztriánál messzebb nem akarok menni érte, szoktak tudni angolul?

(#19) Normogo válasza Zimezoom (#12) üzenetére


Normogo
csendes tag

Én is gondolkozom eBayn keresztüli laptopvételen, hogy működik ez?
Regisztrálnod kell? Ha megnyered a licitet, hogyan fizetsz, kell hogy legyen eurós számlád? A másik gondom a német, de ausztriánál messzebb nem akarok menni érte, szoktak tudni angolul?

(#20) rlazol válasza Normogo (#18) üzenetére


rlazol
addikt

én a fényképezőgépem vettem e-bayen keresztül, nekem bejött, igaz, én nem licites dologba szálltam be...
angolul: www.ebay.co.uk vagy ebay.com
Amúgy a németen is szoktak tudni angolul. Sokan mindkettőn meghirdetik. De nagyon fontos, hogy előzetesen TE NAGYON ALAPOSAN ÉS ODAFIGYELVE ELOLVASD az adott cuccra vonatkozó szállítási és fizetési feltételeket. esetleg e-mailben előzetesen érdeklődj az eladónál, hogy ide is elküldi-e. Ha nem válaszol, felejtsd el.
Nagyot lehet koppani, ha nem teszed meg... (valaki rendelt egy nikon 5400-ashoz való ''profi szettet'' (állvány, tele, makró, széles előtét, memória stb.), de nem olvasta el vsz rendesen, mert a cucc azért volt olyan olcsó, mert a fényképezőgép nem járt hozzá. Mondjuk villogó pirossal volt 4 helyen benne a hirdetésben, de akkor is...)
Nézd meg az eladó feedbackjeit, és azt is, ki adta őket!

A menet a következő: ha megvan, mit akarsz, regisztrálj be (tényleg semmi macera, bár negyedévente kapsz egy-két levelet tőlük, de nem zavaró). A licitálás úgy működik, hogy megadod azt az összeget, amit az adott tárgyért te max. fizetni vagy hajlandó. A rendszer összehasonlítja a meglévő adatokat és a második legmagasabb licit +1 font (vagy 10? erre nem emlékszem pontosan) lesz az aktuális ár. Például: ''A''max licit 20 Font, ''B'' max licit 30 font. Akkor az aktuális ár 21 font és ''B'' nyer. Ha jön ''C'', látja, hogy 21, és benyom 25-t, akkor 26-ra ugrik az ár, és továbbra is B vezet. Az eladó -akárcsak te- csak a végár addigi lépéseit látja.
Egyvalaki több max licitet is nyomhat, ha a korábbija kifújt. Ha Te nyered a licitet, kapsz egy e-mailt az e-baytől, meg kap egyet a hirdető is, hogy találjátok meg egymást. Ez könnyen megy, e-mailen. Megkérdezi hogy fizetsz és hova, biztosítjátok, hogy igen ennyit kell küldened (ár+postaköltség+postai biztosítás(mindenképpen így!!!)) te elküldöd és kész.
A fizetés mehet banki átutalással (én így fizettem, lassú, de legalább ismertem-nem kell eurós számla, de figyelj oda, hogy az xe.com átváltási értékei szerinti megfelelő összeget küldjed, ne az adott bank szerintiét (Ha átküldesz x forintot az már Euróban/dollárban érkezik). Ha több bankon kersztül megy, akkor azok is le fognak vonni belőle!), PayPal-lal (ahoz Visa kártya kell, neten keresztül fizetsz, nem tudok róla nyilatkozni), csekken (egy barátom rendszeresen így fizet, de ez minden, amit tudok róla), vagy Western Unionnal, ami gyors, kényelmes, megbízható, csak elég drága.. Általában amint megjön a pénz postázzák a cuccot (4-6 napon belül- ez is részletezve kell, hogy legyen a leírásban) többnyira UPS-sel vagy hasonló céggel, házhoz jön 8 napon belül...
csak óvatosan, okosan, akkor nem lehet baj...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#21) HW-Peter


HW-Peter
tag

Hello.

Nézz be a Hardver Piacba, ebbe a topicomba: Notebook-ok eladók korrekt áron

Köszönöm.

(#22) HW-Peter


HW-Peter
tag

Mellesleg Bp-en, a Pólus Centerben, az Office Depot-tal szemben lévő notebook bolt megszűnt.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen laptopot,honnan,100k körül? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.