Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 16:15:37

LOGOUT.hu

Szerkesztés alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1780) ledgeri válasza smallmer (#1779) üzenetére


ledgeri
Topikgazda

Gondolataim -mert most nem vagyok venne, hogy mi minimum jó, mi a felesleges, és hogy a kivehető teljesítmény, most akkor mennyi is...

Ha mindegyik -hasonló veszteségekkel számolva- tudja ami rá van írva, akkor ugyanazt tudják... de egyik árából kitelik a másikból kettő....
Ha két eszközt kell kezelni mennyire probléma hogy:
-"egy" csati van, vagy kell a kettő...A type C tud oda-vissza?
-lassú-töltős (magából ki), vagy tud gyorstöltést, és azt tudja-e két porton vagy csak eggyen... egy csatin mennyit
Az akkunak a feltöltése milyen gyors tud lenni...
Számít-e, hogy milyen az alakja (jól jöhet a támasztós bigyó, vagy kell a külső LCD?)
Bolt szerinti gari mennyi...
Biztos, hogy a az Air-rel kompatibilis? (Egyébként egy air-hez nem több nafta kell, a fullos feltöltéshez?)

Futva egy kört a gyártók oldalán:
[aukey] (bár nem gyártói, látszik hogy ezen kategória specifikus) Szépen fel van sorolva, hogy mit tud, mi a kimeneti max, milyen szabványokat támogat, stb.
[samu] Alap infók a samu oldalán, de a szabványok listázva...
Uniq lehet, hogy túl vagyok blockolva ublock originnel, de nem sok infó látszik nálam...
Xaomi Nagy márka, jó presztizzsel, magyar boltokkal, ha ez számít. Sokféle infóval oldalukon
Otter Specifikációi listázva. Semmi extra, de sok támogatott szabvány.
A Baseus meg tipikusan a "nagy -nem rossz- kína márka, amiről nem hallottunk itthon" szindrómás. Modern cucc, modern kínából, szóva lkis esélyes, hogy baj lenne vele, de pl vannak jelek, mint pl a nem HTTPS-es weboldal, am pl átirányír Amazonra...

Ha csak a kapacitás számít, akkor az aukey;
ha kell a Név adta biztonság, akkor a Xaomi;
ha "csak legyen, sos-re", akkor ott a baseus... És ekkor jönnek szembe ilyenek...és borul minden...

Remélem valamivel segíthettem az előrejutást... :B

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.