Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 16:15:37

LOGOUT.hu

Szerkesztés alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1476) bready


bready
csendes tag

Két nem olcsó no-name powerbank hatalmas csalódást okozott, valós kapacitásuk a negyede sem volt a névlegesnek. Végül a Xiaomi telefonommal szerzett pozitív tapasztalatok miatt a Xiaomi 10000 mah-s PLM02ZM típusú power bank megvásárlása mellett döntöttem. Az Eustockon 4900 Ft-os ajánlatot találtam, ez kedvezőbb a legolcsóbb árgépes ajánlatnál is. Péntek délután rendeltem, hétfőn délben Nyíregyházán átvettem. Szállítással együtt sem került 6000 forintba. A méretarányi ideálisak, hasonló a telefonomhoz. Megfordult a fejemben hogy az alacsony ár esetleg hamisítványt takar, de a chaxun.mi.com- on ellenőriztem, eredetinek nyilvánította. Indításként fullra töltöttem, egyáltalán nem melegedett. A telefonom 19%-ra merült 4100 mah-s akkumulátorát 2 óra 20 perc alatt fullra töltötte úgy hogy közben telefonáltam is és a beállításokban is motoszkáltam kb 20 percet.. Melegedett a telefon is, az akku is, de ilyen tempó mellett ez teljesen normális. A második LED a töltés befejezése előtt pár perccel aludt ki, tehát kb fél töltést használtam el a művelet során. Nem állítom hogy ez a legjobb a piacon, de kiváló termék, a gyári adatok a valóságnak megfelelnek, jó ár-érték arányú, csak ajánlani tudom!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.