Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 16:15:37

LOGOUT.hu

Szerkesztés alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) beach head


beach head
senior tag

Hello, ha van egy 2A-s töltőm ,ahhoz szükséges valami speckó usb kábel is vagy teljesen mindegy milyet használok, le tudja adni a kábelen keresztül 2 amperrel a töltést? Vagy külön jelölés van a kábeleken is amit figyelni kell ilyenkor?

(#1402) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv!

Eddig még nem volt Power Bankom és most kezdtem el foglalkozni a témával.
Ezt néztem ki magamnak:
TP-Link TL-PB10400 10400mAh Power Bank

Van valakinek tapasztalata vele?
Esetleg ebben az árkategóriában (10e.) van jobb alternatíva??

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#1403) Soockit


Soockit
aktív tag

Tudnátok ajánlani valamilyen 10.000 mAh körüli powerbankot amit meg is lehet vásárolni gyorsan Budapesten?

(#1404) choco01


choco01
addikt

Hali.

Szerintetek ténylegesen egy ilyen GP 5200mAh-s powerbank mennyit tudhat?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#1405) spikey182


spikey182
újonc

Sziasztok! 4-5 napos túrákhoz egy Yoobao m20-at nzétem ki magamnak. Érdeklődnék, hogy melyik beszerzési forrást ajánljátok ehhez? Vagy ezt nem szokták hamisítani?

(#1406) Soockit válasza choco01 (#1404) üzenetére


Soockit
aktív tag

Vettem 2 db-ot ilyet.

Könnyű, kicsi aránylag. Nagy dolgokat nem várok tőle. Most a dobozból kiszedve a telefonom 3500 mAh-s akkumulátorát 50%-ról 95%-ra töltötte. Én már annak is örülök ha egyszer feltudja tölteni! :) Most töltöm az eszközt és majd egy teljesen lemerített telefont töltök fel vele és meglátjuk mire képes!

(#1407) Soockit válasza Soockit (#1406) üzenetére


Soockit
aktív tag

Amit eddig tapasztaltam, hogy a leírás alapján tényleg 7-7,5 óra kell, hogy teljesen fel legyen töltve az eszköz. Most 5%-ról kezdtem el tölteni a telefonom, most tart 70%-on, még a négy ledből kettő világít. Közben amúgy telefonáltam 1-2x

(#1408) Soockit válasza choco01 (#1404) üzenetére


Soockit
aktív tag

3500 mAh-s akkumulátor egyszer feltöltötte, töltés közben bolt egy-ket hivasom!

(#1409) dragonfx válasza choco01 (#1404) üzenetére


dragonfx
veterán

Ez mennyire jo?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1410) dragonfx


dragonfx
veterán

Yoobao powerbank az milyen?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1411) Pacino68 válasza Pacino68 (#1399) üzenetére


Pacino68
tag

Megrendeltem, most van az EU. ..K-nál :))

"A 22-es csapdája"

(#1412) dragonfx válasza Pacino68 (#1411) üzenetére


dragonfx
veterán

Xiaomit? Mennyiert?
En 6 k.ert vettem a wayteq.nel.10k.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1413) Pacino68 válasza dragonfx (#1412) üzenetére


Pacino68
tag

Igen. 4.900Ft + a szállítás :))

[ Szerkesztve ]

"A 22-es csapdája"

(#1414) dragonfx válasza Pacino68 (#1413) üzenetére


dragonfx
veterán

Ebay?
Akkor en magyar garival nem vettem rossz aron. Matt feketet.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1415) attiati


attiati
veterán

átjövök inkább ide:

Power Bank-et keresek
1. laptop + telefon töltésre (nem egyszerre)
2. DC csatlakozós 19,5V-os a laptop töltőm
3. QC 3.0 ki és bemenet a telefonhoz, de nem létkérdés
4. teljesítmény igény nincs, jó a 10.000 mAh is
5. repülőre is jó lenne felvinni

(#1416) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Hali!
Ezzel tudnám tölteni az iPhone-t?
[link]

Gondolom lighting kábel usb része be, másik vége a telóba és kész. Mennyire lehet valós ez a 4400mAh?! A telóm 1750mAh-es. Kétszer feltudná tölteni? Illetve ami még fontos, hogy nem vágja haza a telefont egy ilyen ugye?
Köszi a helpet!

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#1417) Pacino68 válasza dragonfx (#1414) üzenetére


Pacino68
tag

Nem eBay, EUstock..... :DD

"A 22-es csapdája"

(#1418) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

Nézegettem most eustocknál a powerbankokat és most én is szeretnék beszerezni egyet, bár a telefonom annyira nem indokolja, mert 4000-res aksi van benne (Xiaomi Note 3 SE ) szóval nem a naponta töltögetős kategória. De most úgy vagyok vele hogy nem nagy összeg és ki tudja mikor jön majd jól :)

Két típust is néztem eustockból de nem tudom nekem melyik felelne meg jobban ezért szeretném kérni a tanácsotokat.
Egyrészt a Yoobao MASTER M20 PRO-val szemezgetek, mert a note3 SE-ben úgyis bika aksi van (4000 mah) de mit gondoltok, szerintetek lehet hinni abban hogy valóban menne van ennyi kraft, vagy csak marketing, illetve a kompatibilitás miatt mennyire ajánlható a Joobao márka?
A másik jelöltem a Xiaomi 10000-es powerbankja, ami mellett már csak az is szól hogy Xiaomi :) de nem tudom nekem a 10000-res powerbank mennyire lenne jó választás, mert ahogy számolom kb 2* töltene fel róla a teló. Viszont ezt a xiaomi poverbankról jót olvastam eddig, meg egy szintén note3 tulajtól olvastam azt hogy sokkal gyorsabban feltölt róla a telefon mint hálózatról, ami nem hangzik rosszul.
Bár nyilván ha 3 napos üzemidővel számolunk az 6 nap szóval ha előtte fel van töltve a telefon is így is 9 nappal lehet számolni teljesen árraforrásmentes helyen, annyira meg nem nomádolok.

Csak azon morfondírozom, hogy egy ezressel drágább, de dupla akkora kapacítású a Joobao, ezért nem tudom melyik mellett döntsek inkább...

Válaszotokat és bármilyen infót előre is nagyon köszönöm! :R :R

(#1419) dragonfx válasza Canonfan (#1418) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem ilyenem van 10e.s note 2höz használom.eddig okés.6e nem sok érte.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1420) Viktor0610 válasza Canonfan (#1418) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az, hogy egy ismeretlen márka papíron nagyobb kapacitású, kb. semmit nem jelent.

Én simán a Xiaomit venném, annak a minősége biztosabb. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1421) Destr4ct


Destr4ct
aktív tag

Szerintetek honnan érdemesebb megvenni a 10000mAh Xiaomi Mi Power Bank-et (a credit card sized változatot)?
A Xiaomi saját webshopjából, vagy itthoni boltból pl. innen ?
(Banggood-on nem igazán találtam belőle.)

What can change the nature of a man?

(#1422) Viktor0610 válasza Destr4ct (#1421) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért nem találsz belőle, mert kihozták a másodikat (vékonyabb, de magasabb meg talán szélesebb is valamivel), és azt tolják inkább. :)

Samsung Galaxy A54

(#1423) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

Köszönöm mindegyikőtöknek a segítséget, közben megjött Xiaomi 2-es 10000 mah-s powerbank és eddig jól működik és nagyon minőséginek néz ki. :) Majd szerintem alieexpressen rendelek hozzá szilikon tokot így egybe lesz majd a kábelével.
Alapból kettes szinten volt a töltöttség, eddig próbaképpen a telefonomat töltöttem vele 70%-ról, a bluetooth hangszórómat, és az (androidos) e-könyvolvasómat 55%-ról így ment le egyes szintre, kíváncsi vagyok hogy teljes töltés után a telefonomat teljesen feltöltve mennyit esik majd a delej.

Még annyi segítséget szeretnék kérni tőletek hogy arról van infótok hogy a xiaomi powerbankok (2) hogy jelzik a normál és lassú töltést? Azért kérdezem mert tudok a két mód között váltani, az egyiknél folyamatosan villannak fel egyesével a ledek, a másiknál meg annyi led villog amennyi az akkuszint, de nem tudom melyik-melyik, mert csak kínai használati utasítás volt hozzá tyűklábul meg nem értek :) :D

Bármilyen infót előre is köszönök! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#1424) lexter00


lexter00
őstag

Kintről rendeltem egy Yoobao A2 20000mAh-s akksit,pofaleszakadás amit tud,cserébe jól megtermett/nehéz de elég vékony.Árát megérte nagyon kb 6ezer volt
Meg Németbe vettem egy 6000mAh Varta-t vele is megvagyok elégedve,kicsi könnyű és jól végzi a dolgát.

(#1425) Starchm


Starchm
őstag

Üdv.

Testvérem szeretne magának egy powerbanket, célja egy ace4 2-3szor való feltöltése, illetve ha lehetséges akkor laptopot tudjon róla akár tölteni. A másodikban nem hiszek nagyon, hogy olcsón meglehetne úszni, de ha lehetséges akkor az is érdekelne.

(#1426) lorcsi válasza Starchm (#1425) üzenetére


lorcsi
veterán

laptopot nem fog egyik sem bírni

olcsó..az meg viszonylagos..kinek mi az olcsó

(#1427) Starchm válasza lorcsi (#1426) üzenetére


Starchm
őstag

olyan 10k-ig ha lehetséges, bocs a pontatlanságért. :D

(#1428) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

milyen akkumulátort ajánlanátok ami az uj usb Type-C vel tölthető és maga is igy tölt gyorsan és 15000mAh-fölött? nem ártana a %-kos kijelzés sem.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#1429) lexter00 válasza DarknessHope (#1428) üzenetére


lexter00
őstag

(#1430) DarknessHope válasza lexter00 (#1429) üzenetére


DarknessHope
senior tag

köszi.

ez megbízható márka? mert találtam én is sok számomra ismeretlen nevű cuccot, mint ahogy jelenleg ez a márka sem ismert számomra. esetleg van ilyen márkáju cuccod? mert nekem ez lenne a lényeges hogy egy tényleg megbízható cuccot kapjak. előre is köszi.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#1431) lexter00 válasza DarknessHope (#1430) üzenetére


lexter00
őstag

Nincs ilyen cuccom de megbízható Power bank márka, és nem is Kínai hanem Amerikai cég [link]
Nekem Yooboa powerbankom van azt ajánlom nagyon de nem tudom hogy olyan van e nekik ami neked kellene

(#1432) DarknessHope válasza lexter00 (#1431) üzenetére


DarknessHope
senior tag

nálam is egy yoobao teljesít de 2012 dec óta. és azért igy már nem annyira tuti. néztem és nem láttam ilyet náluk. pedig különben azt vennék. eléggé bizonyított. nos igy egyre jobbban hangzik ez a márka és nem is drága

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#1433) Osynho


Osynho
addikt

Hello. Mennyire normális, hogy egy 5000-es Xiaomi bank 2A töltőről töltve, 9 óra után sincs tele?

(#1434) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Van valakinek eladó Xiaomi powerbankja? (5 vagy 10 -es)?

(#1435) lexter00 válasza ad4m1337 (#1434) üzenetére


lexter00
őstag

[link] Rendeld innen.

(#1436) ad4m1337 válasza lexter00 (#1435) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

100% eredeti?

(#1437) lexter00 válasza ad4m1337 (#1436) üzenetére


lexter00
őstag

Igen 100% eredeti.Az Eu stockban megbízhatsz.

(#1438) afoyem


afoyem
tag

Sziasztok.

Asus ZenPower 10 ezres
Vagy
Mi Power bank 2 10 ezres a jobb?

(#1439) sharp4 válasza afoyem (#1438) üzenetére


sharp4
őstag

Amelyik olcsóbb :)

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#1440) zsopu


zsopu
tag

Olyan powerbankot keresek, ami tudja a következőket:
- szünetmentesként raspberry pi menne róla.
(ha egyszerre töltöm a bankot és kötök rá terhelést, ne szakadjon meg a töltés egy rövid időre se, ha nem kap áramot a powerbank) Ha jól tudom ezt hívják pass through-nak
- min 2A kimenet

[ Szerkesztve ]

(#1441) gregus021


gregus021
tag

Üdv!
Az EUStockon kapható Xiaomi és Yoobao 10000mAh külső akkumulátor között van valami érdemi különbség? A leírt specifikációk között semmi érdemi különbséget nem találtam a QC támogatáson kívül, így nem tudom, hogy a Xiaomi megéri-e az ezer forintos felárat.
Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#1442) Viktor0610 válasza gregus021 (#1441) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel ismertebb márka, én simán kifizetném a pluszt. :)

Samsung Galaxy A54

(#1443) lumesz


lumesz
tag

Sziasztok! Huawei P9-hez milyen power bankot érdemes venni? A Huawei ap006L -t róbálta már valaki?

(#1444) teppik_amon


teppik_amon
tag

Most csütörtöktől a lidliben 10000-es külső akksi 6000 ft-ért szerintem megéri. Garanciális, nem kell rendelgetni. Próbát megér szerintem

[ Szerkesztve ]

(#1445) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Rendeltem egy 10000 mAh kapacitású Mi Power Bank2-t.
Normális, ha egy elvileg gyorstöltővel tegnap délután óta tölt? :F

Samsung Galaxy A54

(#1446) tibcsiworld válasza Viktor0610 (#1445) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Nekem régi van, azt reggeltől estig felnyomja egy 2 amperes. Milyen az az "elvileg gyorstöltő"?

(#1447) Viktor0610 válasza tibcsiworld (#1446) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

BlitzWolf® BW-S2QC QC2.0+2.4A 30W Dual USB EU Charger Adapter :)

Másik topikban már kaptam választ. ;)

Azt a türelmetlen mindenemet. :B :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1448) tibcsiworld válasza Viktor0610 (#1447) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Be tudnád ide is írni kérlek, hogy mi is okosodhassunk? Tippem van, de az csak tipp! :(

(#1449) Viktor0610 válasza tibcsiworld (#1448) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Másik kábellel és töltővel feltöltött.
Azt még nyomoznom kell hogy melyik volt a rossz.

Samsung Galaxy A54

(#1450) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Vezetéknélkülis powerbankot tud vki ajánlani?

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.