Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 16:15:37

LOGOUT.hu

Szerkesztés alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) hundai


hundai
aktív tag

Szia!
Nekem csütörtök óta van m20as, a 2 USBs változata. Szerintem nagyon jó power bank , abszolút ár/teljesítmény nyertes, nem járnál vele semmiképpen se rosszul :)

-Wake up Neo!

(#1352) kisspepe válasza kisspepe (#1350) üzenetére


kisspepe
tag

Ma megjött a PowerBank, még nincs tapasztalat, hogy milyen, most bontottam ki az előbb. Jelenleg 99%-ra fel van töltve.

A kérdésem, van-e valami tanács a használathoz, töltéshez? Én az Ebay-es powerbankot a számítógép USB portjáról töltöttem.

(#1353) hundai válasza kisspepe (#1352) üzenetére


hundai
aktív tag

Ha a gép tudja a gyorstöltést usb-n akkor úgy is jó (ellenkező esetben a feltöltése egy örökkévalóság +1 nap), viszont ha van 2 telefontöltőd 2A és 1A vagy 1 +1A az a legjobb.

-Wake up Neo!

(#1354) kisspepe válasza hundai (#1353) üzenetére


kisspepe
tag

Hát kipróbáltam és így elsőre csalódás kicsit. Nem tudom hogy később lesz-e változás, most még gyári töltés van benne.

A telefont ez se nagyon tölti, csak színten tartja használat közben.

Megmértem ezt is, jelenleg most a saját töltőjéről 1,6 A-t vett fel a telefon, a Yoobao-ról meg 0,60 A-t. Ez csak 20 A-rel jobb, mint az Ebay-es.

Nem értem ha 2A-es mindegyik kimenete, akkor a telefon miért nem tudja róla leszedni a neki szükséges 1A feletti áramot? A saját töltője is 2A-es.

Nekem meg arra lenne szükségem, hogy játék közben ne merüljön le.

(#1355) tibcsiworld válasza kisspepe (#1354) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

A gyári töltöttsége nem mérvadó! Írtad, hogy 99%-ra töltve van! Gyárilag? Ezt miből gondolod?

Majd az első töltés után jön az igazi teszt! :)

Már volt olyanról itt szó, hogy a telefon nem tudja felvenni a töltést! Szerintem próbálgass kábeleket! Lehet az is számít! Ha az sem, akkor itt a fórumon visszaolvasást ajánlok. Nem mostanában volt róla szó! :(

(#1356) kisspepe válasza tibcsiworld (#1355) üzenetére


kisspepe
tag

Nem tudom, hogy gyárilag volt-e 99%-ra feltöltve, de miután megkaptam, kibontottam és megnéztem, 99%-ot mutatott a kijelzője.

Én is abban bízok, hogy majd ha feltöltöm, akkor utánna jobb lesz. Amúgy a telefon gyári kábelét használom.

[ Szerkesztve ]

(#1357) ricsiii01


ricsiii01
tag

Sziasztok!

Itthon egyszerűen beszerezhető 10 000mAh körüli töltőből mit ajánlotok? Nem szeretnék gagyiba/hamisítványba belefutni.

Köszi előre is! :R

.

(#1358) joci86 válasza feel2006 (#1349) üzenetére


joci86
senior tag

Köszi! Tesómnak vettem Lidl-ben egy töltőt, állótólag 5000 mAh, de "kicsit" más értékek vannak a hátulján.
Akárhogy nézem, nekem nem jön ki a matek.

Rendeltem egy ilyen Vartát, ez 2600-as, de kezdek aggódni... Nagyon ritkán használnám, túrázásnál kellene kibírnia a telefonnak az útvonalrögzítést. Erre nem kell Paksot magammal vinnem. A Vartában jobban bíznék, mint egy Kínából rendeltben, vagy egy Lidl-sben, de nem találtam róla leírást, hogy mennyi az annyi.

(#1359) feel2006 válasza joci86 (#1358) üzenetére


feel2006
tag

Szia,
Ez a Silvercast, az általam linkelthez hasonlóan ugyan tényleg feltüntet adatokat, de nem azt amit Te keresel rajta. :)

A 3,7V 5000mAh = 18,5Wh az ami töltést tárol. Ennek kb 10%-a (1,85Wh) mint a többinél is veszteség lesz, így marad kb 16,5Wh -d.
Ezt visszaszámolva: 16,5Wh, 5V -on leadva a töltési feszt. kb. 3300mAh-t fog tudni kipumpálni magából.

A két 5V 2100mA, az a töltő áramot jelöli, azaz ha a telod tud 5V 2,1A-ral tölteni akkor gyorsan feltölt, ennyi. :)

A varta persze a fizikai méreteit megadja, ami biztos fontos, csak hát inkább adatokat adna. Habár a fenti gumiszabály erre is igaz, mert akku-akku, azaz 3,7V-on, 2600mAh = 9,62Wh, ami 10% veszteséggel (0,96Wh) számolva, kb, 8,6Wh, 5V-on leadva azaz 1720mAh körül lesz a kinyerhető kapacitása. Fele a lidl-s nek.
A töltő áram nincs rajta, hogy 5V xxxx mAh, de gyanítom a varta sem rosszabb mint egy lidl-s.

ui. persze lehet legózni kicsit, hogy az 5V az 5.1V sokszor, és a 3,7V is gyakran 3,6V, ezek egy picit változtatnak a fenti számokon, de nem sokat.

[ Szerkesztve ]

Mikrotik-Hu | -unofficial- | https://www.facebook.com/groups/mikrotikhu/

(#1360) ricsiii01 válasza ricsiii01 (#1357) üzenetére


ricsiii01
tag

Melyik, lenne jobb? Asus vagy Varta? Ahogy nézem az Asus sokkal kisebb, benne van, ami rá van írva?

.

(#1361) Martin97


Martin97
aktív tag

Sziasztok!

Következő hónapban 1 hetet kellene kibírni egy 10400-as yoobao bankkal. Maga a bank régi (3 év), de kevés ciklust (max 100-150) tekertem bele. 2 hónapja volt már olyan, hogy 3 napig erről töltöttem a telefonom + a 3020-as 4g routert is erről hajtottam, mikor picit netezni akartam. Viszont azóta lényegében kimúlt a telefonom akkuja: Nagyon kis áramerősséggel, 10+ órát kell tölteni mire feltölt. :(

Ha a puszta matekot nézem, akkor elvileg a 40wh-ás bankkal simán újra tudom tölteni a gyárilag 11wh-ás akkut, (ami mára már 7-8 wh-ás lehet) legalább 3x ami elég is lenne, lévén hogy sokat nem használnám. Viszont hosszan lenne a bank terhelve kis áramerősséggel, de ennek elvileg nem kellene problémát okoznia.

Ha lehet, akkor emiatt nem cserélném le a meglévő bankot és a telefon akkuját sem, mivel körülményes, és hosszú ideig tartana a javítás.

Erősítsetek/cáfoljatok meg, hogy nem lehet gond ezzel a felálással és kihúzom a bankkal az 1 hetet. Tudom, hogy én is szoktam itt segíteni, de ez a felállás kicsit elbizonytalanít.

Jelige: Van mikor a mesternek is segítségre van szüksége, amit előre is köszönök. :)

#1360) ricsiii01: Szerintem a varta. Elvileg mindkét bank megfelelően jó minőségű. De azonos áron a varta többet ad: 2 kimenet + led lámpa.

ÜDV
Martin

[ Szerkesztve ]

(#1362) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok Fórumtársak!
[link]
Itt, a linkelt hirdetés feladójával felvettem a kontaktot.
Még várom a válaszát. Közben persze a neten is próbáltam utánaolvasni a terméknek, dr vajmi kevés sikerrel.

Valaki esetleg ismeri, és meg is tudja nevezni a termék gyártóját?
Mennyit adhat ez a feltüntetett 25000 mAh-ból? 16000 körül?
Milyen ez a napelem? Tényleg működik?
Mekkora lehet a tömege és a mérete? (esetleg egy képet valaki tudna dobni, hogy pl. egy tenyerén mekkora? :D ) Hány darab és milyen csatlakozók akadnak rajta?

Nos, köszönöm szépen kollégák.

(#1363) joci86 válasza feel2006 (#1359) üzenetére


joci86
senior tag

Köszi!
Elkerülte a figyelmem, hogy 2100mA és nem 2100mAh :B

Ezek szerint 3000-ért annyira nem is rossz a lidlis. "3 év garit" adnak a doboz szerint... Ez kicsit már a hihetetlen kategória egy akkunál. :)

(#1364) tibcsiworld válasza zsoltip (#1362) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Az összefoglalóban benne van a fórumbeli szakember véleménye! Vásárlás előtt feltétlen olvasd el!

(#1365) kisspepe válasza kisspepe (#1356) üzenetére


kisspepe
tag

Tovább próbálgatva a Yoobao M20 4 kimenetes powerbankot a tapasztalatok.

- A telefon gyári kábele gyári adapterrel 1,4 - 1,7 A-el tölti a telefont. Gondolom a telefon szabályozza, mikor mennyit vesz fel, vagy nem tudom.

- Powerbank a gyári kábellel 0,6A-el tölti a telefont, ami kevés.

- Van egy 1,5m-es HAMA kábelem, az a Powerbankal 0,3A-el tölti a telefont.

- A Powerbank rövid töltőkábelével a telefont 1,4A-el tölti, ami már megfelelő lenne, csak hát a kábel túl rövid, így egy kézben kellene fogni a telefont és a powerbankot is.

Mi az oka annak, hogy különböző kábelekkel különböző Amperrel tölti a telefont a powerbank? Milyen kb 1m-es kábelt vegyek, amivel megfelelően töltené?

Az a baj, hogy jelenleg így amiért vettem a töltőt arra nem jó, és mivel a kis kábellel jó lenne, így nem tudom, hogy éljek-e a vásárlástól elállási jogommal, vagy megtartsam.

[ Szerkesztve ]

(#1366) zsoltip válasza tibcsiworld (#1364) üzenetére


zsoltip
őstag

Nos, nem tudom melyik részre gondolsz, vagy melyik linkre. Kiigazítanál?

A fórumbeli beszélgetésekből annyit már kihámoztam, hogy a napelem nem működik teljesen az előírásoknak megfelelően. Gondolom felrobanni azért nem fog. Vagy kellene ettől tartani?

Általános méretű és tömegű lehet az általam linkelt kütyü, ha mérete 14.5 cm hosszú, 7.5 cm széles, 1.5 cm vastag, 110 gramm.

Az probléma, ha tavaly decemberi vásárlású, és azóta nem is bontották fel? Li polymer akksi van benne.

[ Szerkesztve ]

(#1367) zsoltip válasza zsoltip (#1366) üzenetére


zsoltip
őstag

Túl könnyű... Lehet csak 5000 van benne ekkora tömeggel? :/
6500 Ft-ot vajon megér?

(#1368) tibcsiworld válasza zsoltip (#1367) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Nem szeretnék okoskodni!

Írtad:
"napelem nem működik teljesen az előírásoknak megfelelően"

Itt nem ez a kérdés. Ha még véletlenül működne is, tökéletesen, akkor 3-4 nap IDEÁLIS fokban kellene sütnie a napnak, hogy feltöltse! Az összefoglalóban a képlet!

Nah most napon állni egy aksinak 60-70 fokon, ... hát nem hiszem, hogy ez a legjobb dolog. Az én telefonom konkréten kikapcsolt anno, amikor a kocsiban napon hagytam, mert a védelem nem engedte felrobbanni! Ha jól tudom!

3. a xiaomi 20.000-es 400g!!!!!!

Ez a negyede, tehát jó, azaz a legjobb esetben 5000-es, de ugye a napelem is foglalja a helyet, azaz a súlyt!

A legjobb esetben 4000-es, amiből talán 3000-et ki tudsz nyerni! A képlet szintén az összefoglalóban! Azt már tudjuk, hogy a kapacitással 6x-os becsapás van, a napelem meg valószínű dísz, de ha működik, akkor is csak viccnek jó!!!

El tudom képzelni, miért akarják eladni a "bontatlan" szemetet!

Felrobbanástól pedig nyugodtan tarthatsz, hiszen ezért gyártó nem felel, a nevét senki nem adta hozzá!

Ez kb. 1ft-ot sem ér meg!!! Sajnálom!

(#1369) zsoltip válasza tibcsiworld (#1368) üzenetére


zsoltip
őstag

Köszönöm szépen.
Egy ilyen nyílt, konkrét válaszra vártam. ;)
Termék elutasítva.

(#1370) kisspepe válasza kisspepe (#1365) üzenetére


kisspepe
tag

Az USB kábel hossza befolyásolhatja, hogy hány amper erősségű áram jut el a telefonig? Tegnap vettem egy új kábelt, de azzal se tölt megfelelően a powerbank. A boltban azt mondta az eladó, hogy szerinte a kábel hossza miatt van, és a hozzá kapott kis kábel azért tölti rendesen, mert rövid.

(#1371) sharp4 válasza kisspepe (#1370) üzenetére


sharp4
őstag

Nem a hossztól, hanem a vastagságtól függ.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#1372) Osynho válasza kisspepe (#1370) üzenetére


Osynho
addikt

Persze, hogy számít a hossza. Egy kábel ellenállása a vezető hosszától és keresztmetszetétől függ. Azonos minőséget feltételezve. Sokszor futottam lukra olcsó kínai kábelekkel, 2-3m-es hosszban már nagyon lassan töltöttek. Azóta Ugreen-t veszek, hibátlanok.

(#1373) kisspepe válasza Osynho (#1372) üzenetére


kisspepe
tag

Oké rendben köszi, akkor veszek én is egy ilyen kábelt, azzal is megpróbálom. Amúgy nem kell olyan hosszú, egy fél méteres kábel már elég lenne, csak a lényeg, hogy 1A feletti áram eljusson a telefonba a powerbankból, hogy működés közben is bírja tölteni.

(#1374) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Hello!

Egy powerbankot szeretnek venni és érdeklődni szeretnek hogy iPhone-hoz ez jó lenne e?!

[link]

Ez nekem elég lenne ritka utazásokhoz. Köszi a helpet!

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#1375) sharp4 válasza norberto_th (#1374) üzenetére


sharp4
őstag

Persze, hogy jó, bedugod a kábelt és mehet is!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#1376) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Köszi!

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#1377) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Helló!
Vettem nemrég egy ilyen csoda Xiaomi Mi Power Bank 2-t, de nem tudom, hogy mennyire normális az, hogy már kb 9 órája töltöm, és még mindig csak a 3. pötty villog. Egy LG töltővel töltöm konnektorról.

S9+

(#1378) sharp4 válasza Yasuo (#1377) üzenetére


sharp4
őstag

Mit tud a töltő?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#1379) Panthera válasza Yasuo (#1377) üzenetére


Panthera
őstag

Szia, én is vettem nemrég egy ilyet és szerintem aránylag gyorsan feltöltődött (a kb. ~50%-os szintről). Otthon megnézem majd mi van a töltőre ráírva.

(#1380) Yasuo válasza sharp4 (#1378) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Fogalmam sincs, teljesen le vannak már róla kopva a betűk. :DDD De egyébként elsőre is ezzel töltöm, akkor hamar feltöltötte, de most másodjára valamiért elég lassú. Próbáltam több töltővel is egyébként.

S9+

(#1381) tibcsiworld válasza Yasuo (#1380) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Elsőre mennyire volt üres a power bank? Amúgy lassú, azaz fél amperes töltővel simán lehet 20-22 óra! Nekem 1,5-össel a 10.000-est 7 óra alatt tolja fel! Teljesen reális lehet!

(#1382) Martin97 válasza Martin97 (#1361) üzenetére


Martin97
aktív tag

Erre semmi ötlet? Lassan be kellene szerezni az utódot, ha úgyvan. 🙂

(#1383) Yasuo válasza tibcsiworld (#1381) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Mikor megkaptam bekapcsoltam, és láttam, hogy félig van, rádugtam töltőre, kb 3 óra alatt fent volt maxon. Most kb 3 nap alatt lemerítettem, és azóta próbálom feltölteni... Na de akkor próbálok más töltőket.

S9+

(#1384) Yasuo válasza Yasuo (#1383) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Bocsi a dupláért, lejárt a szerkesztési idő.
Egyébként töltés közben lrzem, hogy melegszik a töltő, szóval valamennyit tuti tölt bele. Most rádugtam a Honorom gyári töltőjével, és egy sima USB-MicroUSB kábellel.

[ Szerkesztve ]

S9+

(#1385) Panthera válasza Yasuo (#1384) üzenetére


Panthera
őstag

Én 2A-es töltővel töltöttem, de az még nem volt teljes töltés, csak a gyári szintről ment.

[ Szerkesztve ]

(#1386) tibcsiworld válasza Martin97 (#1382) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Sajna nincs tapasztalat! Bocsi! :( Szerintem próbáld ki most otthon, és meglátod, működni fog e!

(#1387) dragonfx


dragonfx
veterán

Csaooo
Milyet erdemes venni?
A lenyeg mo.i garis legyen minnel olcsobb minnel nagyobb. Gondolom 10000est illik venni.egy eszkoznek kene.
Neztem wayteq.nal ezt a yambao ezustszinut.valakinek tapasztalat?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1388) Martin97 válasza tibcsiworld (#1386) üzenetére


Martin97
aktív tag

29.-e reggeltől közepesen takarékon eddig bírta. Bőségesen elég lesz. Még a routert is tudom majd róla hajtani pár órát. :)

(#1389) lexter00 válasza joci86 (#1363) üzenetére


lexter00
őstag

A Lidl-s cuccok jók,szemeztem én is ezzel a vésztöltővel de nekem túl kevés a kapacitása.
Yoobao MASTER M20 PRO-t néztem ki azzal már elleszek,vélemények is nagyon jók róla és az eustockon nagyon jó árban van.

(#1390) SyMbioTe

Hali!

Gondolkodok egy power bank vételén, és 3 jelöltel szemezek:
Elsőre a Blitzwolf 5200mAh és 10000mAh-s töltőjét néztem, közbe meg ráakadtam a Xiaomi 10000mAh-s-ra is, eustockon.

Gondolom az 5200-as BW nem nagyon éri meg, mikor ennyiért van Xiaomi 10000-res.
Másik kettő közül szerintetek melyik lenne jobb, BW vagy a Xiaomi? (szálítással eggyütt kb. 1000Ft a különbség, BW lassaban ér ide, de az nem lényeg most)

Elrőe is köszi :R

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1391) lexter00 válasza SyMbioTe (#1390) üzenetére


lexter00
őstag

Xiaomi egyértelmüen!
Csak annyi szól szerintem a BW mellett hogy dupla usb portja van,ha ez nem számít akkor csakis a Xiaomi

[ Szerkesztve ]

(#1392) Panthera válasza SyMbioTe (#1390) üzenetére


Panthera
őstag

A családban van egy Xiaomi az eustock-ról, én is erre szavazok!

(#1393) tibcsiworld válasza SyMbioTe (#1390) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

csáomi! +1

(#1394) feel2006 válasza SyMbioTe (#1390) üzenetére


feel2006
tag

Xiaomi-ra voksolnék én is, de érdemes megfontolni a BW-t is a QC3 miatt. Igaz manapság a QC2 is sok esetben még új és a mobilok nem tudják, de a QC3 mégis csak "mégjobb".
Ha ez nem számít, akkor saomi.:)

BW: QC3.0 Dual USB Port
X.: QuickCharge™ 2.0 1 usb port

Mikrotik-Hu | -unofficial- | https://www.facebook.com/groups/mikrotikhu/

(#1395) SyMbioTe válasza feel2006 (#1394) üzenetére

Köszi mindenkinek a válaszokat. :) :R

Én is emiatt gondolkodok közöttük. BW az QC3.0, és lassan ér ide. A Xiao meg hamar itt van, cserébe csak Qc2.0. Usb port za lényegtelen nekem, 1 elég.
Bár a mostani teló is csak qc2.0-s, és ezzel is elég gyorsan tölt, szóval, inkább a Xiao felé billen a mérleg. :D
Ami még talán lényeges, hogy BW-re 18hó gari van, Xiaora 6, de nem tudom a Blitzwolfé mennyire életképes, mivel kínából jön.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1396) _Jana_


_Jana_
csendes tag

Sziasztok!

Most szándékozom power bankot venni az LG G4 telefonomhoz, kinéztem egy power bankot, nem nagy kapacitású de annál jobban tetszik a megjelenése (LAMAX Tech). Érdeklődnék, hogy valakinek van e tapasztalata a LAMAX Tech Power Bank-ról?

(#1397) Pacino68


Pacino68
tag

Sziasztok!
Szerintetek a GP powerbank megbízható márka?
A kék-sárga üzletben most 5E a 10400-as, jó vétel lenne?

"A 22-es csapdája"

(#1398) Bence008 válasza Pacino68 (#1397) üzenetére


Bence008
tag

Szia! Én vettem kettőt, mikor volt a nyitási akció Budaörsön és 2.990-ért adták. Meg vagyok elégedve vele, nem mértem, de hihető a kapacitása, nagyjából 2x tölt fel egy iPhone 7 Plus-t. Az egyetlen hátránya, hogy bele van süllyesztve a csatlakozó a házba, ezért ha nagyon vastag a töltőkábeled feje, akkor lehet nem fogod tudni beledugni. Az iPhone töltőm pl. belemegy, de az USB-s ventillátorom csatlakozója már túl vastag hozzá.

(#1399) Pacino68 válasza Bence008 (#1398) üzenetére


Pacino68
tag

Ok, köszi. Lehet megvárom az EU...ck-nál a Xiaomit, most nincs raktáron :K

"A 22-es csapdája"

(#1400) moma


moma
őstag

Sziasztok! Olyat szeretnék, amit minnél gyorsabban fel lehet tölteni. Tehát, hogy befelé is Quick charge 3.0 legyen. Mert szoktam hátizsákozni, sátorban aludni, fesztiválra menni és nem tudom otthagyni mindig, hanem van amikor várnom kell, míg feltölt.

Eddig ezt láttam. Van valami jobb, olcsóbb ötletetek?

(Amúgy szerintem a címbe bele lehetne tenni, hogy power bank, hogy kereső könnyebben idetaláljon.)

we all deserve a bit of luck.

(#1401) beach head


beach head
senior tag

Hello, ha van egy 2A-s töltőm ,ahhoz szükséges valami speckó usb kábel is vagy teljesen mindegy milyet használok, le tudja adni a kábelen keresztül 2 amperrel a töltést? Vagy külön jelölés van a kábeleken is amit figyelni kell ilyenkor?

(#1402) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv!

Eddig még nem volt Power Bankom és most kezdtem el foglalkozni a témával.
Ezt néztem ki magamnak:
TP-Link TL-PB10400 10400mAh Power Bank

Van valakinek tapasztalata vele?
Esetleg ebben az árkategóriában (10e.) van jobb alternatíva??

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#1403) Soockit


Soockit
aktív tag

Tudnátok ajánlani valamilyen 10.000 mAh körüli powerbankot amit meg is lehet vásárolni gyorsan Budapesten?

(#1404) choco01


choco01
addikt

Hali.

Szerintetek ténylegesen egy ilyen GP 5200mAh-s powerbank mennyit tudhat?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#1405) spikey182


spikey182
újonc

Sziasztok! 4-5 napos túrákhoz egy Yoobao m20-at nzétem ki magamnak. Érdeklődnék, hogy melyik beszerzési forrást ajánljátok ehhez? Vagy ezt nem szokták hamisítani?

(#1406) Soockit válasza choco01 (#1404) üzenetére


Soockit
aktív tag

Vettem 2 db-ot ilyet.

Könnyű, kicsi aránylag. Nagy dolgokat nem várok tőle. Most a dobozból kiszedve a telefonom 3500 mAh-s akkumulátorát 50%-ról 95%-ra töltötte. Én már annak is örülök ha egyszer feltudja tölteni! :) Most töltöm az eszközt és majd egy teljesen lemerített telefont töltök fel vele és meglátjuk mire képes!

(#1407) Soockit válasza Soockit (#1406) üzenetére


Soockit
aktív tag

Amit eddig tapasztaltam, hogy a leírás alapján tényleg 7-7,5 óra kell, hogy teljesen fel legyen töltve az eszköz. Most 5%-ról kezdtem el tölteni a telefonom, most tart 70%-on, még a négy ledből kettő világít. Közben amúgy telefonáltam 1-2x

(#1408) Soockit válasza choco01 (#1404) üzenetére


Soockit
aktív tag

3500 mAh-s akkumulátor egyszer feltöltötte, töltés közben bolt egy-ket hivasom!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.