Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 16:15:37

LOGOUT.hu

Szerkesztés alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1049) bghistvan válasza t72killer (#1048) üzenetére


bghistvan
senior tag

Bemásolom egy korábbi hozzászólásom,ez volt az első tapasztalatom a powerbankról.
Most jöttem haza egy hosszabb utazásról,igaz most nem "vezettem naplót a töltésekről",de nem hagyott cserben,egyszerre 3 eszközben tartotta a lelket,kellemesen csalódtam benne!

: 970.

Jöttem egy kis élménybeszámolóval a Yoobao M20-at illetően :)
Mikor átvettem a készüléket a 4 világító kék ledből 3 égett,a 4-ik nem,tehát egy 1,8A töltőfejjel feltöltöttem csutkára,addíg amíg mind a 4 led állandóan világító helyzetben maradt,ez kb 2,5 órába tellett,ami úgy gondolom normális mert a gyártó azt mondja hogy egy 0-100%-ra való töltés 10-12 óra ......
Miután teljesen feltöltődött,a 2A usb portra raktam egy 4000mah tabletet az 1A usb portra pedig egy 2300mah mobilt,a 0-100%-ra való töltés után aludt ki a 4-ik led,majd egy 3000mah mobil újra a 2A usb -re,ezután feltöltöttem vele egy bluetooth hangszórót ami 2000mah-es,itt már a 3-ik led is kialudt (a 2-ik led is halványabban világított),jóval később mikor asszony lemerítette a tablet-et,újra feltöltöttem a 4000mah akksiját,és miközben szándékosan direkt merítettem a mobilom ami meg 3000mah,szintén feltöltöttem teljesen!
Az első led még mindig pislákol halványan!!!
Tehát :
4000mah
2300mah
3000mah
2000mah
4000mah
3000mah
az összesen 18.300mah amit gond nélkül feltöltött,úgy hogy egy kicsi tartalék még mindig van benne,szerintem ez abszolút nem rossz teljesítmény,egy viszonylag hosszabb utazást be lehet vállalni vele 2-3 feltöltendő eszközzel,nekem végülis erre kellett.
Az egyszerre 2 eszköz töltésekor a töltési idő mondjuk jelentősen nőtt a 4000mah tablet estében,de ha csak egy eszköz van csatlakoztatva,akkor kb ugyanazt tudja időben a 2A mint a gyári 1,8A töltőfej,bár a mobilokat egy kicsivel gyorsabban tölti.
Melegedni abszolút nem melegszik az M20,csak az usb portoknál van egy alig észrevehető langyosodás,említésre se méltó.
A súlya egy kicsivel 400g felett van,a mérete is megfelelő ,talán jobban örültem volna egy sötétebb színnek mert csak fehérben lehet kapni,úgyhogy valami tokot vadászok még rá.
Ami jópofa benne,hogy a zseblámpa funkció is használható :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.