Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) zolomon17


zolomon17
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek érdemes beruházni egy Codegen 2005 CA-ba? Öreg Socket A alaplap menne bele, minden flanc nélküli ház jó lenne!

Üdv: Zolomon

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#702) Csabee. válasza Speed (#699) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Akkor az armor-t vedd meg, de ha a kandalfnak leveszed az elejéről a zárható izét:D akkor armor-od lesz:D kb.. néz utána:D

Üdv: Csabee.

(#703) CriticalHit válasza Speed (#698) üzenetére


CriticalHit
őstag

Ha olcsóbban megkapod és a hütés/méret a lényeg, akkor szerintem a 830-as verhetettlen.[link] 7x120 vetivel már lehet hüteni ;]


[Szerkesztve]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#704) CriticalHit válasza GameSpy (#697) üzenetére


CriticalHit
őstag

Ha 8 centis ventik vannak benn, akkor ne vedd meg. Ha viszont valamelyik legalább 2x 9,2-s ventikkel szerelt, akkor már megér egy közelebbi ismerkedést.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#705) CriticalHit válasza zolomon17 (#701) üzenetére


CriticalHit
őstag

A tápod dobd ki.
Ez az [link] ?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#706) Speed válasza CriticalHit (#703) üzenetére


Speed
őstag

Hát igen mondjuk hűtésben verhetetlen a cucc :R le kell kötni el ne száljon abban a nagy huzatban :R

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#707) Csabee. válasza Speed (#706) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:DD tiszta klímaberendezés:D

Üdv: Csabee.

(#708) Speed válasza Csabee. (#707) üzenetére


Speed
őstag

Hát az tuti :B :R

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#709) Csabee. válasza Speed (#708) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Aszem most 25ér áulnak ph-n egy ilyen házat nézd meg;)

Üdv: Csabee.

(#710) Speed válasza Csabee. (#709) üzenetére


Speed
őstag

Melyiket? Thermaltaket nem találtam :U

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#711) Csabee. válasza Speed (#710) üzenetére


Csabee.
nagyúr

armor ház naon megéri;) :DD
http://prohardver.hu/f.php?mod=40&id=334935

[Szerkesztve]

Üdv: Csabee.

(#712) CYBERIA válasza CriticalHit (#696) üzenetére


CYBERIA
őstag

Sajnos nagyon kocka. Fekvőbb házra gondoltam, ilyesmi arányokkal, csak nagyobb:
[link]
3 darab 5,25'' jó lenne.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#713) CriticalHit válasza CYBERIA (#712) üzenetére


CriticalHit
őstag

Nézd meg a Lascala sorozatot:[link]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#714) Speed válasza CriticalHit (#713) üzenetére


Speed
őstag

Mmmm hallod de jó ez a ház :R [link] Mi péz lehet egy ilyen?

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#715) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Ezért nagyon mérges vagyok:[link]
Nézzétek meg, mekkora ház lenne, ha 3 darab 5,25-ös hely lenne benne :(
Én már nem is tudom létezik-e olyan. Régen létezett az biztos láttam egy hatalmas Samsung vagy Siemens házat, de az még AT-nak is majdnem régi volt.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#716) Csabee. válasza Speed (#714) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Márkáját nézve 15-30k közötti :)

Üdv: Csabee.

(#717) CriticalHit válasza Speed (#714) üzenetére


CriticalHit
őstag

Minnyimum 38K: [link]
De mégsem 100K-felett, mint a HTPC házak.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#718) Speed válasza CriticalHit (#717) üzenetére


Speed
őstag

Uhh köcce amúgy ez nagyon jó ház ennek se a külseje fogott meg hanem a belső elrendezése :R

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#719) CriticalHit válasza Speed (#718) üzenetére


CriticalHit
őstag

Főleg, ha gyárilag vizzel szerelve veszed :) [link]
Ha ezt az elrendezést kedveled, akkor szerintem jobb választás az Enermax CS-718 Max Flow [link]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#720) Speed válasza CriticalHit (#719) üzenetére


Speed
őstag

Hát hallod te tényleg nagyon vágod ezeket aház dógokat :R 117k ért lehet nem veszem vízzel :D :R

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#721) @ti


@ti
csendes tag

sziasztok
akarok venni egy házat...nem drágát
a következőt néztem ki:
[link]
mi a véleményetek?

(#722) CriticalHit válasza Speed (#720) üzenetére


CriticalHit
őstag

Csak keresem a legjobb házat :B .

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#723) cOxeR válasza @ti (#721) üzenetére


cOxeR
Ármester

300W nem lesz kevés :F amúgy teccetős.

(#724) CriticalHit válasza @ti (#721) üzenetére


CriticalHit
őstag

Egész jól néz de a belseje fontosabb, mekkorák és hol vannak a ventik? Alu, vagy acél? Milyen vastag a lemez? A táp 300-as. Milyen márka? Beszivhatsz vele, ha az Codegen, Gem vagy valami hasonló vargáné féle. Ezeket nézd meg szerintem, mielőtt döntesz.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#725) cOxeR válasza CriticalHit (#724) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nah és ehhez mit szólsz? [link]

(#726) CriticalHit válasza cOxeR (#725) üzenetére


CriticalHit
őstag

Na ja. A TT legjobb háza a Kandalf mellett. Gondok vannak azonban a minőséggel, ráadásul a TT házak szerintem túlárazottak is.
Vettél egy Tai-Chi-t?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#727) CriticalHit válasza CYBERIA (#715) üzenetére


CriticalHit
őstag

A TT Tenor-ban van:
- 3db 5,25'' és 2db 3.5'' beépítő hely (külső)
- 3db 3,5'' beépítő hely (belső)

[link]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#728) cOxeR válasza CriticalHit (#726) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nem Tsunami Dream-em van már 1 éve...
Túlárazottságban igazad van, de szerintem a minőséggel nincs gond.

(#729) CriticalHit válasza cOxeR (#728) üzenetére


CriticalHit
őstag

A Tsunami Dream meg a legnépszerübb TT ház.
Ha szereted és elégedett vagy vele, akkor Ok.
Közel 30K azért húzós érte.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#730) cOxeR válasza CriticalHit (#729) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én jóval alatta vettem már akkor is, és jó árnak számított. A ventillátorai hagynak maguk után kívánnivalót, hangosak. Amúgy minden a legnagyobb rendben van vele.

(#731) CriticalHit válasza cOxeR (#730) üzenetére


CriticalHit
őstag

Miért nem cseréled le őket? Vagy nem zavaró a hangjuk?
Még mindig 26-28K-nettó.[link] Szerintem 15-16K a reális érte.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#732) cOxeR válasza CriticalHit (#731) üzenetére


cOxeR
Ármester

Éppen azon vagyok, csak egyenlőre még nem tudom melyikeket, illetve a procihűtőn lévő szerintem hangosabb (zalmann 8-as)..illetve még a hőmérséklettel is van némi gond, kellene paszta (milyet?) meg két halk 8-as meg egy halk 12-es venti és akkor nekilátnék addíg visszavett orajellel gond nélkül üzemel...a procinál meg elég nehéz volt rávarázsolni a DP102-őt és ezért vonakodom a szétszedésétől is :( illetve kell a paszta...

(#733) @ti


@ti
csendes tag

milyen házat ajánlatok ami nem drága de jó minőségű??

(#734) CriticalHit válasza cOxeR (#732) üzenetére


CriticalHit
őstag

8-as ventivel sosem lesz, halk és hatékony hütésed. Szerintem előre szivóra :DDD egy 12-es Scythe S-Flex (az 1200-es), hátra ugyanez kifelele fújóban. Egy jó szabályzóval még halkabbra veheted. 8-s venti meg nem kell. A procira meg AC Freezer Pro 7, GT Igloo 5700 / 7700, TR HR-01 meg persze a Ninja. Bár nem ismerem milyen foglalatra kell, én ezek közül választanék.
Hütő paszta: Zalman STG-1[link]
AC MX-1 [link]


[Szerkesztve]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#735) cOxeR válasza CriticalHit (#734) üzenetére


cOxeR
Ármester

Barton 2500+@3200, költeni nem akarok rá, elég nekem az is ha alap órajelen megy úgy nem hibáz. Max egy ventit meg pasztázást bevállalok most ha megy megy ha nem nem. Majd csere estén költök a halk rendszerre.

(#736) CriticalHit válasza @ti (#733) üzenetére


CriticalHit
őstag

Mennyit szánsz rá?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#737) CriticalHit válasza cOxeR (#735) üzenetére


CriticalHit
őstag

Arctic Cooling 8-as.[link]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#738) venember83


venember83
nagyúr

Antec SLK3000B - ajanlom mindenkinek, hozza olyan tapot amilyenre szuksege van, szep, olcso, jo a hutese, csak LAN-partykra kicsit nehez:) Elore ajanlom, hogy vegyen a boldog tulajdonos 1 12centis zalman ventit s akkor minden szep es jo!

(#739) CriticalHit válasza venember83 (#738) üzenetére


CriticalHit
őstag

Az egyik legjobb ár/teljesitmény ház. Szeretem.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#740) cOxeR válasza CriticalHit (#737) üzenetére


cOxeR
Ármester

Most úgy néz ki a helyzet, hogy ez van a procin [link] ezenn van egy 80-as venti vinyók felől és fújja a levegőt a bordákra a hátsó 12-es a levegőt kifelé tolja, és az oldalsó 92-es pedig szintén kifelé, és ha húzom akkor terhelés alatt újraindulgat..arra gondoltam még, hogy megfordítom a hátsó ventit meg a bordán lévőt és előrefele tolom a levegőt és elviekben akkor az oldalsó 92-es kihúzza egy részét és tlán így jobb lenne..vagy nem? ;)

(#741) venember83 válasza venember83 (#738) üzenetére


venember83
nagyúr

sorry, antec ventire gondoltam... :))

(#742) @ti válasza CriticalHit (#736) üzenetére


@ti
csendes tag

hát 7e

(#743) CriticalHit válasza cOxeR (#740) üzenetére


CriticalHit
őstag

Próbálgasd a ventik forgatását. Legyen jó kis huzat. Nyitott oldalú háznál sem stabil?
Nem inkább fagyogat? Ha a proci túl melegszik túlhúzás miatt inkább fagy, mint újraindul a gép. A táp ok?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#744) cOxeR válasza CriticalHit (#743) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nyitott oldalnál sem. Újraindulgat, nem fagy ki sose! Táp 410W még garis..lehet az a ludas

(#745) CriticalHit válasza @ti (#742) üzenetére


CriticalHit
őstag

A Dana mégsem jön be?
7K -ért nyugodt szivvel nem tudok jó házat mondani, esetleg nézz be az apróba itt a PH-n hátha szerencséd van és belefutsz egy CM, Antec, Chieftec, TT vagy AC házba.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#746) CriticalHit válasza cOxeR (#744) üzenetére


CriticalHit
őstag

Ha Chieftec 410-es, akkor igencsak esélyes, mert széria hibás. A táp topikban stol rendbe tudja tenni, de ha garis cseréltesd ki egy Delta beles Chieftec-re.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#747) CriticalHit válasza cOxeR (#744) üzenetére


CriticalHit
őstag

Bocs, neked nem oké a ATX2.0 szabványú Delta Chifi, inkább FSP ATX350-PNF-re cseréltesd: [link]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#748) cOxeR válasza CriticalHit (#747) üzenetére


cOxeR
Ármester

Utánnanézek a dolgoknak táp terén, köszi!
Hol írnak erről a táp ról PH-n?

[Szerkesztve]

(#749) CriticalHit válasza cOxeR (#748) üzenetére


CriticalHit
őstag

Itt emlitsd meg a táp gondodat stol-nak. [link]

Olvass bele: [link]

[Szerkesztve]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#750) cOxeR válasza CriticalHit (#749) üzenetére


cOxeR
Ármester

Köszi, megtaláltam éppen azt olvasom, kerítek egy tápot valahonnan és megpróbálom azzal mit alkot! Olvasgatok, és köcce :R

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.