Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-28 13:05:31

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!
Ha kimondottan játékra keresel használt notebookot, a gaming notebook topicban érdeklődj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Khelben válasza MavicAir (#950) üzenetére


Khelben
nagyúr

Asztalit. 4K vágáshoz még ott is nagyon szűk lesz a 300k-s keret, laptopból ez esélytelen.

(#952) MavicAir válasza Khelben (#951) üzenetére


MavicAir
csendes tag

Ez sem elég neki?Kétlem..
CPU: AMD Ryzen 7 3750H @ 4, 00 GHz
VGA: 6GB nvidia Geforce Gtx 1660ti (Gddr6! 192 bites!)
RAM: 16GB DDR4

[ Szerkesztve ]

(#953) Khelben válasza MavicAir (#952) üzenetére


Khelben
nagyúr

Papíron nagyon jó, csak hát 300-ért ezt olyan gépben kapod meg, amiben a hűtés rossz, a billentyűzet rossz, a ház rossz. Az elégtelen hűtés miatt a cpu és a vga erejét rögtön oszthatod kettővel. A 3750H 30%-kal gyengébb, mint az én 2600-am, amivel nem nagyon ugrok neki 4k-nak, mert sok türelem kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#954) MavicAir válasza Khelben (#953) üzenetére


MavicAir
csendes tag

Ezzel az értékekkel egy garis Asus Tuf Gaming laptop van eladó 280.000-ért..

(#955) Khelben válasza MavicAir (#954) üzenetére


Khelben
nagyúr

Sikítva kerülendő kategória.

(#956) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A Lenovo X2xx és a T4xx sorozat használtként mennyire jó vétel? Vannak tipus hibái?
Semmi nagy dologra nem használnám őket , csak netezésre.
Valami 13-14"-os gépet keresek , nézek.

Sry ha láma kérdés volt :B

(#957) Khelben válasza WhiteWalker (#956) üzenetére


Khelben
nagyúr

Használtgépes boltból kell venni, akkor lesz rá fél év garancia, úgy nem lehet nagy baj.

(#958) kopygege válasza Khelben (#948) üzenetére


kopygege
tag

Köszönöm.
A típusszámból egyértelműen kiderül, hogy melyik generációhoz tartozik?
Előre is köszönöm az útmutatást!

(#959) kopygege válasza Khelben (#948) üzenetére


kopygege
tag

Bocsánat, nem voltam elég körültekintő:
https://en.wikipedia.org/wiki/HP_EliteBook

(#960) gaborn1


gaborn1
tag

Pár hónapos gépek közül az alábbi 3 közül melyiket ajánlanátok inkább? (nagyjából ezekre szűkítettem le magamnak a felhasználásom és keretem szerint)
Latitude 7390
Latitude 5400
Elitebook 830 g6

Közös pont bennük:
200-250 közötti ár
2023 elejéig garancia
8-16 ram
8 gen i5/i7
256ssd

Minőség, tartósság, szervíz minősége/gyorsasága alapján ezt a hármat hogy állítanátok sorrendbe?

Köszönöm

(#961) MavicAir válasza Khelben (#955) üzenetére


MavicAir
csendes tag

Értem,szóval egy Asus laptop ami a boltban 500.000ft,viszi a mai játékokat fullra húzva az kerulendo és nem alkalmas 4K vágáshoz?!..Ha elvonatkoztatnánk a 300.000ft-os árcédulától akkor szerinted mi lenne az a Proci-Vga kombó ami simán vinné a 4K-t?Laptopról beszélek még mindig...

(#962) wintikek válasza MavicAir (#961) üzenetére


wintikek
tag

Árat nem írtál. Macbook pro, hands down.
Az asus mióta bevezette a gaming cuccait csak drágult, fejlődni nem sok mindenben fejlődött.
A gépedre szánt összegnek a többszörösét buktam már a szarjaikon, és az nem TUF volt, ami elv alsókategóriás gamer vonaluk hanem strix...

(#963) Mikulásbá válasza MavicAir (#961) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ha nem lesz játék, ne gaming gépet keress, hanem munkaállomást. Az lesz jó a többszálas GPU-val. Pl. Dell Precision, HP Zbook, stb.

(#964) MavicAir válasza wintikek (#962) üzenetére


MavicAir
csendes tag

4K vágáshoz,rendereléshez keresek használt laptopot 300ezer kornyékén..Lenne most egy garis asus tuf gaming 280ezerért :
CPU: AMD Ryzen 7 3750H @ 4, 00 GHz
VGA: 6GB nvidia Geforce Gtx 1660ti (Gddr6! 192 bites!)
RAM: 16GB DDR4
Kolléga szerint ez nem vinné a 4K-t

(#965) wintikek válasza MavicAir (#964) üzenetére


wintikek
tag

Elolvastam az előzményeket, inkább arra próbáltam reagálni, hogy mikor írta az asus tuf gamingre hogy "sírva kerülendő kategória", valszeg igaza van.
Hálistennek laptopba nem vagyok otthon, az a proci viszont nekem nagyon zsengének tűnik 4k-hoz. Persze ha nem időre dolgozol, megbírkózik vele.

(#966) ambushka


ambushka
aktív tag

Sziasztok!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Azonnal
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
150-180ezer ft
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Itthoni Officeozás, filmezés néha, ami fontos lenne, hogy esetleg tudjak 4K-ban Plexre streamelni vele
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
-
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
13-14 col, FHD+
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Nagyon minimálisat utazásokra, de nem baj, ha nem 3 kiló :)
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Windows
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
256gb+ssd, vagy cserélhető legyen
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
HDMI és egy normális touchpad

Előre is köszönöm az ajánlásokat! :)

PSN ambushka8989

(#967) szoke12


szoke12
őstag

Sziasztok!

Szerintetek a következő két gép közül melyik jobb vétel?
[link]
Vagy ez:
[link]

Egyébként ezek az árak versenyképesek?

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#968) Tothgera30 válasza szoke12 (#967) üzenetére


Tothgera30
Ármester

E5470

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#969) szoke12 válasza Tothgera30 (#968) üzenetére


szoke12
őstag

Köszönöm!
Nekem is arrafelé húz a szívem. :)

Ott az U-jelzésű proci aggaszt kicsit. Úgy olvastam, hogy az U gyengébb, mint az M jelzésű. De ugyanakkor 2 generációval újabb, mint a Lenovoé.
Melyik a fontosabb? A kód, vagy a generáció? Esetleg valaki ki tudja fejteni, mit kell a procinál figyelni?

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#970) SuPeRHeRoo


SuPeRHeRoo
csendes tag

Sziasztok!

Most lenne esedékes egy könnyű notebook vásárlása max. 150 ezerért. Alapvetően irodai munkára, kutatásra használnám, néha régebbi játékokra is. A "legujabb" játék, ami érdekelne, az a Fallout 4, full HD-n egy 30 körüli fps alacsonyabb beállításokkal lenne elég. 13-14" full HD kijelzovel keresnem. A hordozhatósag nagyon fontos lenne, mivel alapvetően (covid nélkül) sokat utazok, konferenciázok, munkába is mindig magammal hordom a gépet, jegyzetelek rajta stb. Az op rendszer nekem mindegy, Linuxon is elvagyok. Tarhelynel egy 128/256gb ssd kellene, 8gb ram, optikai meghajtó nem kell. Érintőkepernyős, lehetőleg fém burkolatú gép érdekel. Használt, de garanciás gépet keresnék, hardverapro, eBay is játszik nálam.

(#971) Tothgera30 válasza SuPeRHeRoo (#970) üzenetére


Tothgera30
Ármester

E7370, E7470. De érintőst én nem vennék, vagyis nem látom előnyét.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#972) Because


Because
őstag

Sziasztok!

100000ft lenne laptop-ra. Megköszönöm ha valakinek lenne ereje és pl. a laptopsystem-től vagy esetleg máshonnan megmondaná melyiket érdemes venni ilyen összegből! :R

[ Szerkesztve ]

(#973) SuPeRHeRoo válasza Tothgera30 (#971) üzenetére


SuPeRHeRoo
csendes tag

Köszönöm szépen! :) Régebben én se láttam, aztán kipróbáltam szovegszerkesztesnel, böngészesnel, nekem pl. egér hiányában nagyon hasznos kényelmi funkció volt, na meg munkában parasztvakitasnak jó. :D

(#974) Kobak 27


Kobak 27
tag

Sziasztok!

Keresgélek már egy ideje gépet a gyerekeimnek, és ma ezt találtam. [link]
Bármilyen ellen vélemény?
Nekem 7559-es van, avval teljesen elégedett vagyok.
Ezen van még garancia is, az eladó is nagyon korrektnek tűnik a levelezés alapján.
Ellenvélemény? :)
Előre is köszönöm.

(#975) #97272832 válasza Kobak 27 (#974) üzenetére


#97272832
törölt tag

Kérdezz rá, nem-e TN panel van benne, mert az nagyon szar tud lenni!

(#976) Kobak 27 válasza #97272832 (#975) üzenetére


Kobak 27
tag

Jogos, nekem is eszembe jutott, mert volt egy széria, ami talán TN-nel jött, pedig a Dell holnapján csak IPS kijelzőt írnak. [link]
Írtam neki. A tn az annyival rosszabb? Ha bekapcsolom, akkor látom kapásból a különbséget? Nekem IPS van a korábbiban, avval teljesen elégedett vagyok.

(#977) freelanced


freelanced
addikt

Szeretnék kérni tőletek egy ajánlást a következő paraméterek alapján:

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?

November táján.

(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)

Első körben azt mondanám 100.000 Ft sőt ha olcsóbban találni az sem gond, nyilván ha nem akkor kérlek indokoljátok meg az okát illetve, hogy mennyit kellene nyújtózkodni érte.

(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)

Kizárólag programozásra, tanulás szintjén, vélhetően a későbbiekben ha már munka szinten folytatódna a dolog akkor cserélné egy alkalmasabbra.

(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?

Játékra nem lesz használva.

(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?

Ez jó kérdés, ha van rá mód kérlek 13" és 15"-os modelleket is ajánljatok, az egyik kényelmesebb hordozni, könnyebb, míg a másik hosszú távú gépelésre, használatra kényelmesebb alkalmasabb. A matt vagy fényes kérdésben nincs konkrét preferencia, de ha jól rémlik a matt szerencsésebb. Ha van IPS nem rossz, de nem fizetnék ezért feltétlen felárat, a felhasználásra megteszi a TN is akár. A kijelző felbontása viszont szerintem legalább 1080p kellene, hogy legyen, ha annál sokkal kisebb szintén kényelmetlenné válhat.

(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?

Minden nap, viszont utazás közben nem lesz használva.

(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)

Linux, azon belül vélhetően Ubuntu menne rá kötelező jelleggel, hogy azon belül melyik disztró arról jelenleg nincs információm.

(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?

Nem hinném, hogy hatalmas tárhely kellene, viszont az SSD-t én hasznosnak tartom ilyen környezetben, így az nem lenne rossz. Memóriából legalább 8GB de ha netán a 16GB megoldható az még jobb, de mindenesetre legyen bővíthető, ha lehet. Optikai meghajtóra nem lényeges.

(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)

Az mindenképp előny ha a billentyűzet kényelmes, a touch pad nem olyan fontos de azért szempont, tehát ha van választás inkább abból is egy használható kellene, de a fő szempont a billentyűzet. HDMI nem rossz ha van, de maximum átalakítót használ majd. A súly, méret stb. nem árt ha ideális a hordozhatóság mellé de mivel a rászánt összeg viszont alacsony így tudom csodákat nem lehet várni. A legfontosabb a sebesség, használhatóság. Emellett ha van mód akkor vegyétek figyelembe a kényelmi szempontokat is, ha nincs, akkor azt is meg lehet érteni.

Köszönöm az ajánlásotokat, segítségeket! :R

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#978) asdxx


asdxx
csendes tag

Meg tudja valaki mondani Dell 7400-ba (nem 2in1) a WWAN slotba lehet rakni ssd-t, ha igen, milyet és max mekkorát? Valószínűleg SSD M.2 2230 PCIe lesz, olyat találtam, hogy 5401-be raknak 2242-t, de igazából nem találtam semmi biztosat róla. Ha próbálgatnám, melyik boltban veszik vissza a legproblémamentesebben?

(#979) asdxx válasza freelanced (#977) üzenetére


asdxx
csendes tag

Dell 6440, az utolsó a praktikus szériából. Optikai helyett rakhatsz bele sima 2.5 hdd, van akár i7-tel, videokártyával (AMD Radeon HD 8600M) is 100e alatt, port replikátort már kb ingyen kapod hozzá.

(#980) freelanced válasza asdxx (#979) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm!

A Thinkpad szériáról mi a véleményetek, van köztük ajánlott modell?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#981) Khelben válasza freelanced (#980) üzenetére


Khelben
nagyúr

A T ajánlott, L, E inkább nem, csak ha nagyon szoros a költségvetés.

(#982) freelanced válasza Khelben (#981) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm!

A T-n belül melyik modelleket javasolnád? Rémlik, hogy valahol elkezdett hanyatlani a széria, azt nem tudom mekkora mértékben. Melyeket érdemes nézni?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#983) Khelben válasza freelanced (#982) üzenetére


Khelben
nagyúr

A "régi jó" gépek már elavultak, úgyhogy már csak a "hanyatló" korszakból találsz értelmes gépet. Vigasztaljon, hogy a többi gyártónál is ez a helyzet.

(#984) #57171968 válasza Khelben (#981) üzenetére


#57171968
törölt tag

A P-t kifelejtetted.
Ma már csak az nevezhető igazi Thinkpadnak sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#985) freelanced válasza Khelben (#983) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm a választ!

Akkor azon belül? T420? T430?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#986) Khelben válasza freelanced (#985) üzenetére


Khelben
nagyúr

Méretben térnek csak el, te tudod, hogy mekkora kell.

(#987) Khelben válasza #57171968 (#984) üzenetére


Khelben
nagyúr

A P munkaállomás, speciális igényekre, nem hiszem, hogy itt arról lenne szó.

(#988) freelanced válasza Khelben (#986) üzenetére


freelanced
addikt

Értem, köszönöm.

Nyilván ha kisebb jobb, de az x220-as, x230-as a maga 12.5-es képernyőjével kicsi lenne szerintem.

Nem lenne rossz ha 2 KG alatt van, de talán ezekben még a billentyűzet picit jobb minőségű.

Az S szériára ami meg kisebb kicsit sokan melegedési gondokra panaszkodtak, az azért kérdéses.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#989) Fefe09


Fefe09
friss újonc

Sziasztok! használt laptopot szeretnék vásárolni, és a kiválasztásában szeretnék segítséget kérni.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Azelkövetkezendő hetekben.
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
Maximum 120.000 forint.
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Filmnézés (akár 4k)
tanulás
alap programozás

(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
-
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Mindenképpen IPS kijelző legalább 14-es.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?

Utazás közben nem használnám, egy-egy előadásra viszont vinném magammal.

(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Windows 10
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?

Ebben az árkategóriában nem igazán találtam m.2 csak sata ssds laptopokat,(javítsartok ki ha tévedek) szerintem 256 gb elég lenne a fent leírt célokra.

(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
Ha belefér akkor ddr4-es ram

Egyelőre amiket néztem az a :

-Lenovo T460 i5-6300u
-Fujitsu Lifebook E746 i5-6300u
-Dell UltraBook Latitude E7470

A lenovo t-szériáról nagyon sok jót olvastam / hallottam,
a fujitsuról viszont borzasztó kevés anyagot találtam, ezért picit "félek" tőle, viszont több laptopra is nyitott vagyok.

Annyira még nem vagyok otthon a témában, de talán gyengébb laptoppal is megtudnám tenni a fent leírt dolgokat, azonban az otthoni pc miatt hozzá vagyok szokva egy adott bootolási vagy működési sebességhez.

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!

(#990) gaben22


gaben22
senior tag

Helosztok, legalább fél évre kéne itthonra egy laptop, ami 24/7 menne. Virtuális gépek futnának rajta (Linux). VPS-eim vannak cloudban, de most valami itthonra kell ugyanerre a célra. Erős asztali gépem van, de nem akarom 0-24 futtatni, laptop is ki tudja szolgálni a virtuális gépeket.

Alább a paraméterek:

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
1-2 héten belül jó lenne
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
max. 80 000 HUF
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
pár virtuális gép (VirtualBox, Docker...) futna rajta (Linux), relatíve alacsony CPU használat, 800-1000 MB/virtualis gép
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
N/A
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
nem számít, ssh vagy hasonló remote megoldással loginoznék be Etherneten keresztül
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
semennyit, nem
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Linux, én intézem
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
256 GB SSD jó lenne, memóra viszont min. 8 GB kell
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)

Ez mennyire jó vétel

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#991) Tothgera30 válasza gaben22 (#990) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nagyon jó irányban indultál el, de minimálisan megdobva a keretet, kijön egy 8560W.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#992) Khelben válasza gaben22 (#990) üzenetére


Khelben
nagyúr

Első generációs Core procit inkább ne. Alacsony teljesítmény, durva fogyasztás jár vele. Minimum 2. generációst keress, ha nincs cpu igény, akkor akár 2 magos is elég és munkaállomás se feltétlen kell, mert abban meg öreg vga lesz és élete során nagyobb hőnek volt kitéve az egész gép. Egy 8560p pl. kiváló megoldás lehet 2 magos i5-tel vagy i7-tel.

(#993) gaben22 válasza Khelben (#992) üzenetére


gaben22
senior tag

Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek, így már könnyű volt a választás.

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#994) gaben22 válasza Khelben (#992) üzenetére


gaben22
senior tag

Végül 8560W lett. i5 simán elég lett volna (dedikált VGA meg pláne nem kellett volna és ahogy írtad az lehet inkább rossz mint jó) de úgy voltam vele hátha a jövőben kellhet a 4 mag, most hogy már van saját laptopom lehet kihasználom.

Egyébként ez életem első saját laptopja (cégesem volt már annál több), nagyon utálom őket, mindig is az igazi bika asztali gépeket szerettem :), de el kell ismerni ez tényleg masszív felépítménynek tűnik. Mondom ezt úgy, hogy eddig összes céges gépem Dell meg Lenovo "fejlesztői" gép volt...

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#995) Gravity1234


Gravity1234
tag

Sziasztok!
Az alabbiak kozul melyiket ajanlanatok? (15-os meret, excel, word, facebook, browseres gyujtogetos idotoltos jatekok, ennyi.)

Illetve nagyon szivesen vennek javaslatokat honnan erdemes meg nezni hasznalt fe megbizhato laptopokat, mert sajnos most 160-200k-at nem akarunk kiadni egy ujert.

[link]
[link]
[link]
[link]
Koszi
G.

Olympus OMD-EM5 + Mzuiko 12-40 Pro 2,8

(#996) Gravity1234 válasza Gravity1234 (#995) üzenetére


Gravity1234
tag

Vagy esetleg innen mit?
https://www.computerfactory.hu/hasznalt-laptop/osszes-laptop-150

Szeretnenk 100k kornyeken megallni, max 110 ha nagyon indokolt esetleg egy tipus miatt.
G.

Olympus OMD-EM5 + Mzuiko 12-40 Pro 2,8

(#997) Jimmy8


Jimmy8
senior tag

Sziasztok!

Az alábbi tulajdonságokkal keresnék használt, üzleti notebook-ot:
Mikor lenne esedékes a vásárlás? Karácsonyig
A gépre szánt összeg forintban? 80-130eFt
Felhasználás? Hétköznapi használat, netezés, néha filmek, office programok. Pici játék: Sims,Heroes 4
Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 14" (esetleg 13"-15") matt IPS
Mennyit lesz hordozva a gép? Ritkán
Operációs rendszer? WIN10
Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD): mindegy, cserélném SSD-re.
Memória (RAM) mennyisége: DDR3, DDR4, min. 2*4GB
Optikai meghajtó kell-e? nem
Egyéb kívánság, speciális igények? üzleti kategóriás legyen, kor: max 6 év.

Létezik ilyen?

(#998) Khelben válasza Jimmy8 (#997) üzenetére


Khelben
nagyúr

HP Elitebook 840 G1, G2, Dell Latitude 7440, 7450. Hardveraprón is van több, vagy a használtgépes boltokban.

(#999) Jimmy8 válasza Khelben (#998) üzenetére


Jimmy8
senior tag

Köszönöm, ezeket keresem majd :R

(#1000) buci30


buci30
addikt

Sziasztok
Erről szeretnék véleményt kérni.
150 keretem lenne egy gépre.
Filmezés stb alap használatra kellene játszani nem szoktam.
HP ELITEBOOK 840 G1

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.