Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .:GoliBali:.


.:GoliBali:.
aktív tag

Az lenne a kérdésem, hogy mliyen olyan ház van amiben jó a hangszigetelés?:F

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#2) .:GoliBali:.


.:GoliBali:.
aktív tag

Basszus egy Moderator kijavítaná a címet!!!!
''Milyen hangszigetelt házat?''-re

Előre is kösz!:B:B:B

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#3) rdi válasza .:GoliBali:. (#1) üzenetére


rdi
veterán

Kivül belül purfix :))
Szóval a hangszigetelés szempontjából kényes dolgok, kb: a
beton, vasbeton elemek (mélyhang), belső szigetelés, _ablak_, általános,
Hangos szomszéd, vonyító házör zőeb ellen ricin. :P

modolás után:

Ja most látom, hogy Te nem is lakóházra gondoltál! Na min1. Mostmár bennhagyom az offomat. :)

[Szerkesztve]


de komolyabban: parafa, szivacs, különböző hangszigetelő de vékony anyagok.
De ügyelni kell a belső hőmérsékletre, ezért nem célszerű elzárni a szellőző nyílásokat (mondjuk ez lakóház esetében is így van). :t
Ha meg vannak szellőző nyílások, meg ventik, akkor már nincs csend. Úgyhogy ez egy paradoxon, nem is tudta eddig még senki megoldani, csak a Cyrix :))

[Szerkesztve]

Fej! Tor! Potroh!

(#4) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Antec Sonataról volt egy cikk, keress rá. Valamint PeliScan babett projektjét is tudom ajánlani:) Ezen kívül: Spire SoundPad-->kereső.
Vagy, ha készen, nagyon sokért Zalman TNN500A-->kereső:D

egyéb állatfajták

(#5) ByB


ByB
addikt

Ajánlom ezt a linket, meg magát az oldalt is:

http://www.silentpcreview.com/Sections+index-req-viewarticle-artid-71-page-1.html

(#6) .:GoliBali:.


.:GoliBali:.
aktív tag

Kösz mindenkinek a hozzászólást, és majd ügyködök, és ha valami nagyon bevált, megígérem szóvá teszem!

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#7) micro válasza ByB (#5) üzenetére


micro
addikt

Nekem nem jön be link. De az oldal sem. :F

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#8) .:GoliBali:. válasza micro (#7) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

Nekem bejön a link, próbáld meg újra!!!;]

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#9) ByB


ByB
addikt

Amúgy, ha tényleg viszonylag csöndes házat akarsz, csinálni, akkor az alábbiakkal érdemes variálni:

- Antec Sonata ház
- Nexus NX-3500 táp (120mm)
- Papst ventilátor (120mm)
- Zalman 7000AlCu CPU hűtő
- Zalman passzív északi híd hűtés
...(ezeknek az az előnye, hogy bírják a húzást is, de nem kerülnek annyiba, mint a vízhűtés, so viszonylag jó kompromisszum!)

Nekem lassan kezd összeállni és most már én is azt mondom, hogy: ok ennyi elég lesz!!! Össz-vissz egy dolog nincs megoldva: Asus 9800XT... Dupla venti... Nem merem lecserélni, féltem... Ha valakinek van vmi ötlete, ossza meg..

(#10) Obi-1 válasza kamikaze boci (#4) üzenetére


Obi-1
őstag

Spire SoundPad : a Bluefish-t dobja ki egyedüli magyar találatnak, de az árlistájukban nem találom. Angol nyelvű cikket találtam róla.

Mennyibe kerülhet ez a cucc? Bár valószínűleg felesleges pénzkidobás ez is... :U

Only a Sith deals in absolutes.

(#11) ByB


ByB
addikt

Nem felesleges cucc!!!

Nézdd meg a teszteket: Antec Sonata ház 58db helyett 50db...

(3db-enként duplázódik a zaj mennyiség)

Mondjuk én is kiváncsi lennék az árra, meg a hőáteresztő képességre...

[Szerkesztve]

(#12) Obi-1 válasza ByB (#11) üzenetére


Obi-1
őstag

Gondolom szinte bármilyen anyaggal megoldható ugyanez a hatásfok, esetleg sokkal olcsóbban. De ki tudja, ha baráti ára van, még ki is próbálom. A vinyó köré mindenképpen teszek jó vastag szivacsot, amit ingyen szereztem.

Only a Sith deals in absolutes.

(#13) .:GoliBali:. válasza ByB (#9) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

Én szerintem próbáld meg a vízhűtést, mert, ha már ennyi veni van agépedben, akkor az már lassan annyiba kerül, mint egy vízhűtés! Amúgy meg mostanában már nem is annyira drágák a vízhűtésü cuccok.

Én meg már letettem a hangszigetelésről!

OFF

Tudna valaki egy jó házat ajánlani, amihez plexi oldallap is kapható, és max 20 rugóba kerül????

ON

[Szerkesztve]

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#14) ByB


ByB
addikt

Antec Plusview nettó: 19.000.-

(#15) .:GoliBali:. válasza ByB (#14) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

És olyat véletlenül nem todtok, aminek nincs ki ajtaja, mivel azt elfeljettettem mondani, hogy azt utálom, a másik kérdés, hogy lehet-e Codegen házhoz plexi oldallapot venni, ill Chieftec házhoz(a nagy toronyhoz)???:F

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#16) ByB


ByB
addikt

Lehet plexi oldallapot venni, asszem majdnem az összes típushoz, az ajtónélküli kérdésed viszont passz...

(#17) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

és mégis hol lehet ijen oldallapokat kapni codegenekhez? (7016hoz ha számít valamit) érdekelni mijen van mennyiért árujják ezeket stb...

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#18) DanteHix


DanteHix
tag

Emberek, kihagytatok az egyik legjobbat:)

CASETEK 1018....

Allitom, h az egyik legjobb haz. Nem a kicsi casetek, hanem a nagy. Ezzel semmi gond nincs. Plexi oldallap kaphato hozza(en elbol ugy vettem), es tenyleg nem ereszt at sok zajt. Valszin nem olyan jo, imnt a Sonata, de 18 bruttoert vettem.

Szoval, nalam:
+Igloo 2510es van, letekerve fordulatszabalyozoval, aerogate II( le akarom cserelni papstra a ventit, haveromnal ugy van)
+ zalman passziv NB
+ radeon vid. kari, szinten passziv zalmannal
+ seagate vinyok
+ enermax tap (sokan mondjak, hogy aopen mennyivel halkabb, hat, olt hozza szerencsem, teny, h halkabb,de nem annyival, h megerje lecserelni. majd passziv tapra)

Elegge meg vagyok elegedve 1ebkent, nincs sok zaj:)

## 5.15 The Angels Have Gone ##

(#19) LukE válasza -=Ghost=- (#17) üzenetére


LukE
veterán

ha valaki nem akar mindenképpen fizetni sokat érte, akkor: [L]http://www.radikalmod.hu/index.php?p=6&y=31[/L]

Ct házakhoz tuti van itthon is, hogy codegenhez van-e, azt nemtom.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#20) .:GoliBali:. válasza LukE (#19) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

Köszi, de a gépemet nem szeretem barkácsolni, legalábbis nem úgy, hogy az látszik, mert azokat hajlamos vagyok elrontani:D

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#21) Obi-1 válasza .:GoliBali:. (#20) üzenetére


Obi-1
őstag

Például itt lehet kapni Codegen plexis oldallapot:
[L]http://www.magicomp.hu[/L]

Only a Sith deals in absolutes.

(#22) Obi-1 válasza Obi-1 (#21) üzenetére


Obi-1
őstag

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=38428[/L]

Only a Sith deals in absolutes.

(#23) csemberlen


csemberlen
őstag

Sziasztok! Olvastam, hogy parafát célszerű a házba tenni, kivéve a levegőbevezetést. Konkrétan hová lehet tenni? Aljára, tetejére oldalára? Vagy tudtok valamilyen más amyagot is ajánlani?
Én is most állok ház+táp vásárlás előtt nettó 25000 magasságában mit tudnátok ajánlani cél minél halkabb legyen, a design nem annyira fontos. Köszi LAci.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#24) Obi-1 válasza csemberlen (#23) üzenetére


Obi-1
őstag

A Babett projektre keress rá itt a PH-n! :C

Only a Sith deals in absolutes.

(#25) csemberlen


csemberlen
őstag

linket nem tudnál adni? Nem találom.Köszi LAci

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#26) LukE válasza csemberlen (#25) üzenetére


LukE
veterán

pedig nem is olyan bonyolult. beirod szépen a jobb oldali keresés dobozba, hogy ''babett'', és azt mondod neki, hogy keressen a témákban, és voálá. [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=35&swhat=babett&show=AND&ssep=%20&sid=[/L]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.