Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Milyen GPS-t vegyek? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#35) Sipi16


Sipi16
senior tag

Nekem 2 ilyen GPS-es kütyüvel volt dolgom az egyik az egy Mio C310-es PNA a másik pedig egy Airis T620-as PDA. Ha csak kocsiba kell navigálásra akkor nekem a PNA egyszerűbbnek tűnt. Kijelzővédő fólia nélkül én nem használnék érintőképrnyős dolgot. A PNA-n volt fólia ezért iGo-nál semmi ceruza hanem az ujjaimmal írtam be a címet mert vezetés közbe még ceruzával írni még nehezebb. A PDA-n nem volt fólia mondjk avval csak az utcába próbálkoztam (ugyan az az iGo volt rajta mind a PNA-n) Az jó volt. Ami kicsit a PDA ellen szólt, hogy elvileg magyarosíva volt gyakorlatilag meg nem igazán :S Az biztos hogy én is inkább a PDA-t venném mert több dolgot tud minr egy PNA és árban nem sok a különbség...
Vagyis aki az Airis T620 meg valami PNA között vacilál annak ajánlom a T620-at (Csak fóliával! Meg persze ha avval a minimális angollal meg tud bírkózni ami benne van.) Nem rossz kis gép meg az alapcsomagban sok tartozék volt ami nagyon tetszett.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Milyen GPS-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.