Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen dvd irot vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Sir_Todi


Sir_Todi
csendes tag

Milyen irot vegyek?Ismerőseim Pioneert javasolnak.

(#2) Somejko válasza Sir_Todi (#1) üzenetére


Somejko
aktív tag

Hali
Ezt figyu:Jobb felső sarokban egy kereső,oda írd be a keresett témára vonatkozó kulcs-szót,és ha ott sem találsz az adott témára utaló topikot,akkor nyiss újat:U
Bővebben: link
vagy
Bővebben: link
Szerintem ár/teljesítmény arányában a pioneer 109-es tökéletes döntés,bár a helyedben és kivárnám azt a pár hetet,hogy megjelenjen a pio110;]

Ne csodálkozz,ha véletlen zárják a topikot
Üdv

[Szerkesztve]

Chuck Norris NEM él rosszabbul mint 4 éve!

(#3) Flashy válasza Somejko (#2) üzenetére


Flashy
veterán

azt csodálnám ha véletlenül zárnák, ezt inkább direkt zárják :D

(#4) Somejko válasza Flashy (#3) üzenetére


Somejko
aktív tag

Ezek azok a kinem fogyós,állandóan aktuálisos, fontos kérdéses topik nyitásos témák,szerintem:D

Sir_Todi:
Még itt nézz körül::C
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Remélem elég egyszerre ennyi:DD

Chuck Norris NEM él rosszabbul mint 4 éve!

(#5) drpele válasza Sir_Todi (#1) üzenetére


drpele
senior tag

Pio, egyértelmű.
Még jó, hogy annyi dvd írós topic van :(((

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#6) PPeter válasza Sir_Todi (#1) üzenetére


PPeter
addikt

Ha nincs DVD-ROM meghajtód, akkor egy NEC ND-3520-at, vagy egy Plextor PX-716-ot. Ha van mellé DVD-ROM olvasód, akkor NEC ND-3520-at, Pioneer DVR-109-et, Asus 1608-at, BenQ 1620-at, Philips 1640P-t, vagy Plextor PX-716-ot. Ha DVD-RAM írás fontos, akkor LG 4163B-t. D emég számtalan olyan szempont létezik, ami befolyásolhatja a döntésed. Javaslom a DVD-írós topikok látogatását.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#7) Vigneau válasza Sir_Todi (#1) üzenetére


Vigneau
félisten

ASUS DRW-1604P. Szerintem... :B A Gamestar is igen jól nyilatkozott róla. Nekem is bevált!

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#8) PPeter válasza Vigneau (#7) üzenetére


PPeter
addikt

Egyrészt már kifutó modell, másrészt Pioneer 108 a bele (tehát ezzel az erővel azt is ajánlhattad volna), harmadrészt a Gamestar ajánlata ugyan jelen esetben érthető (mivel a Pioneer 108 / Asus 1604 valóban jó író), de ugyanilyen eséllyel olvashatsz a hardveres értékeléseikben bődületes ökörséget is: nem mértékadó hírforrások hardver szinten.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#9) Vigneau válasza PPeter (#8) üzenetére


Vigneau
félisten

O.K. Csupán megosztottam a tapasztalatom. Végre egy író, ami jó és megbízható a számomra! A kifutó modell meg ráadásul olcsóbban megszerezhető a legtöbb helyen. Viszont LG-t szintén saját tapasztalat alapján nem ajánlottam. 3 év alatt 3 kampec. Az újságot ''extra infóként'' írtam be. Ami engem érintett ezidáig, abban még nem csalódtam náluk, a többivel meg nem foglalkozok... ;)

[Szerkesztve]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#10) Vigneau válasza PPeter (#8) üzenetére


Vigneau
félisten

Egyébként nem Te vagy a Gamer - PC Guru-s Grab szakértő-író? Ha igen, elismerésem, általában elolvasom a cikkeid, nagyon jók, hasznos tippeket adsz. Ha pedig tévedtem, akkor sorry... :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#11) sh4d0w válasza Vigneau (#10) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

De igen, Ő az...

https://www.coreinfinity.tech

(#12) Tomitosz


Tomitosz
aktív tag

Ezt már én is sok helyen halottam és olvastam hogy az ASUS-nak Pioneer OEM belseje van. De akkor mejik cég vásárolta fel a másikat??? Vagy ez amolyan kölcsönös munka a 2 cég között??

(#13) Allien válasza Tomitosz (#12) üzenetére


Allien
veterán

Ember. Ehez miért kellene felvásárolni egymást? Egyszerüen megrendeli az Asus a Pio-tól a cuccost, és kész. VGA gyártók sem vásárolják fel az Ati-t, hogy forgalmazzák. Asus, Sapphire, stb... Ezek mind ugye VGA-t is forgalmaznak, de azok a kártyák alapban Ati, vagy Nvidia termékek! :))
Persze, az egész kérdésben az a legjobb, hogy a totyik nyitó ide sem nézett, bár, ez nem mérvadó.:B

[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#14) WN31RD


WN31RD
addikt

Nincs szükség ezredik ''Milyen XXX-t vegyek?'' topicra.
Ezt zártam.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen dvd irot vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.