Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen dvd iro + asztali dvd filmnezeshez? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) wad


wad
tag

DVD temaban meglehetosen keves tapasztalattal rendelkezem, de most szeretnek beruhazni egy asztali DVDre (Sony DVP-NS430 szimpatikus igy elso blikkre http://hazimozi.terminal.hu/?page_number=3&id=16236969 ) es egy DVD irora. A lenyeg az lenne, hogy az altalam kiirt filmeket meg tudjam nezni gond nelkul az aszali lejatszon. (Igazsag szerint tehat dvdket szeretnek masolni, de pssszt :)
Kerdesem az, hogy ehhez milyen osszeallitas ajanlott...

(#2) LukE válasza wad (#1) üzenetére


LukE
veterán

háát, 1 jó ügyvéd ajánlott:DD
egyébként próbáld meg itt:[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=16326[/L] nem olvastam bele 1 ideje, de asszem DVD-kről is volt szó.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#3) morzsa


morzsa
aktív tag

Előbb írót vegyél, utána a megírt lemezzel keress hozzá egy lejátszót. A ''noname'' lejátszók több sikerrel kecsegtetnek, bár mind tudjuk a hátulütőjét is az ilyen áruk vásárlásának.

https://linktr.ee/wbteam21

(#4) Flashcash válasza wad (#1) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Az hogy a DVD lemez olvasható lesz-e az asztaliban nem csak az írótól függ.
Legnagyobb szerepe a DVD lemez tipusának ill. annak van hogy jól kezeli-e az adott író a márkás lemezeket ált. mind jól írja. Néha még a különböző író programokal megírt DVD-k között is van különbség.

(#5) biga válasza wad (#1) üzenetére


biga
senior tag

Tipp: Pl.: [L]http://www.netdepo.hu[L]. Ez igazából egy internetes áruház, ellenben sok cuccnak van egyszerre leírva a leírása. (Ez érdekes így nyelvtanilag:) )

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#6) biga válasza biga (#5) üzenetére


biga
senior tag

Bocs, elszartam a link beszúrását, de a link azért jó:O!!

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#7) Egon válasza wad (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Egyetértek morzsával.
Talán előnyösebb olyan írót venni, amelyik mindkét elterjedtebb DVD-formátumot támogatja: írsz egy lemezt ezzel is azzal is, és a boltban kipróbálod...:)
Alternatív megoldás: veszel valami erre szakosodott szakitól :D egy pluszos és egy mínuszos lemezt, és azokkal felszerelve veszel asztali DVD-t (bár, ha eltér az általad, később megvett író karakterisztikája a szaki írójától, akkor ráfaraghatsz...).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#8) Als válasza wad (#1) üzenetére


Als
tag

Nyugodtam vedd meg a Sony ...430-ast, mert nagyon jó, gond nélkül viszi az írott lemezeket.
Nekem a Pio 105-ös íróm van, azzal készítek lemezeket, sikerrel.(bár azért az elején csináltam hülyeségeket!)

A lényeg, hogy jól csináld meg az anyagot !(Rip, recode, írás)
Ha van kérdésed, nagyjából képben vagyok, nameg bizniszelhetünk is. :)
Keresek pár ritka dolgot. A ''durvább'' dolgokat mailben...............

(#9) slug


slug
senior tag

Ennyi pénzed van? Adjál má' kölcsön... Az írók egyben olvasók is, felesleges venni külön olvasót. (egyébként azt nem irtad, hogy asztali irót akarsz-e venni)

(#10) Als válasza wad (#1) üzenetére


Als
tag

Ha majd írni fogsz, inkább márkás lemezekre írj!
Én nagyon ajánlom a Verbatimot, nekem bejött.
850huf körül van, bár csak 2x-n írható.

www.gaia.hu

Én náluk vásárolok. :)

Ez nem fizetett reklám volt. :)

(#11) laaa


laaa
csendes tag

Vegyél egy NEC írót, egy nd-1100a+R/RW(40.000). Mindent ír, és alapból úgy, hogy az asztali lejátszók dvd video-nak látják. Kompatibilitási probléma még soha nem volt, még a panasonic is megeszi, pedig az a legválogatósabb. Bármilyen asztali lejátszót vehetsz hozzá biztos olvassa, nem kell próbálgatnod. Ez biztos. A minuszos íróknál lehetnek problémák a kompatibilitással. A múlt héten Ausztriában jártam, minuszos cuccot már csak itt-ott lehet kapni. A sony asztali jó vétel, de bármelyik philipset is ajánlom mindenkinek.

bazzeg

(#12) laaa


laaa
csendes tag

A noname asztalik is jól olvassák az írt lemezt, a hangminőségük is megfelelő házimozihoz, de ha audio cd.t is akarsz hallgatni, akkor látszik a külömbség, megéri egy neves cucc azt a +20-30ezret.

bazzeg

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen dvd iro + asztali dvd filmnezeshez? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.