Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6782) guiness


guiness
csendes tag

Hello!

Nekem pár hónapja van egy pio 215D írom, eddig nem vettem eszre hogy barmi baja lenne vagy nem írna jol. Egyetlen hibája talán hogy lassan olvassa vissza az adatokat de ezen kivul semmi, ezt se tudom pontosan hogy ez hiba talán vagy semmit se jelent. Nah mindegy , a lényeg, hogy egy barátom akar venni írót és most azon gondolkozom, hogy ezt ajánljam-e neki vagy esetleg valami mást. Elég vegyes véleményeket olvastam és nem igazan tudom hogy most akkor mi a jo is??!!
Amikor en vettem az enyémet akkor ezt javasoltak sokan, köztük egy elismert szakertö is, PPéter, talán mondhatom ezt.
A masik, hoyg olvastam olyat is a hozzaszolasokban, hogy a 215D nem irja olyan jol a mostani TDK lemezeket, illetve a mostani TDK lemezek egyaltalan nem olyan jo.
Én evek ota, kb 3 eve hasznalom ezt a fajta lemezt ( kékszinű TDK), most emelett még a nyomtathatos TDK hasznalom, és eddig nem volt velük problemam, illetev egyzser ketszer annyi hogy az iro nem ismerte fel szerintem jol es csak 4x-en engedi irni ( egy ket lemeznel).
Szoval a kerdesem az lenne hogy akkor most milyen lemezeket szabad venni??!!
Amit en hasznalok az TTH02- nyomtatos TDK és sima kék szinu az pedig MBI 01RG40 az azonositoszama.
Kicsit sokat irtam amint latom, de még egy kerdesem lenne igy a vegere...
Mi a különbseg a sata es az ata pio irok között? Egyaltalan ha van sata port az alaplapomon akkor erdemes még ata-s (eide) irot venni?? vagy csak az vesz még ilyen irot akinek nincs annyi sata port az alaplapjan?!

Huh, hosszu lett a hozzaszolasom, ezert elöre is elnezest kérek és türelmet a végigolvasasahoz!!
A válaszokat, ha ezekutan még segitetek egyalatan a tudasomat kiböviteni a kerdeseimre, elöre is Köszönöm!

üdvözlettel: guiness

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.