Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#19664) Piftuka válasza djculture (#19646) üzenetére


Piftuka
veterán

"ujrairhatókat utálja az az iró meg a 80-as is, kivéve a verbatim azokkal nincs gond. [..]Vagy pl a bármennyire rossz manapság az lg azokból az összes képes bármilyen ujrairhatót megirni ez az előnye."

Az összes újraírható lemezem VERBATIM. A kék-világoskék DVD-RW, valamint a kék-citromsárga DVD+RW.

A cél pedig a lehető legjobb minőségű lemezt készítő berendezés, ugyanis fontos, pótolhatatlan családi felvételeket is archiválnék vele. (Majd veszek direkt erre a célra gold/hard coated archiváló lemezeket is.)

(#19647) zozopapa68 válasza Piftuka (#19645) üzenetére
"Nem biztos, hogy az íród rossz ezt a hibát emulátor programok is okozhatják.
Töröld a gépedről, ha használtál ilyen programot mert lehet, hogy csak ez a baj.
(Ez csak egy tipp de remélem, hogy beválik.) "

Köszi a választ!

Ha Virtual Box jellegű emulátorra gondolsz, akkor olyan program nem volt telepítve a gépemre. Egyébként is... szinte "szűz" Windows7 telepítésről van szó. Alig ~2 hónapja telepítettem újra, és még nincs is használatban az összes alkalmazás, amit egyébként használni szoktam.

(#19650) zozopapa68 válasza Piftuka (#19645) üzenetére
"Pioneer írókkal (DVR-221LBK, DVR-221BK) sajnos a helyzet nem a legjobb:"

Igen, közben máshol is olvastam, hogy az új Pioneer írók már gagyik. Elég sajnálatos helyzet, hogy jó minőségű írót már csak használtan lehet vásárolni. :(

"Aquila non captat muscas."

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.