Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#19446) zedcon válasza zedcon (#19434) üzenetére


zedcon
tag

Az első éles írásom eredménye az új Liteon IHAS324-E-vel :Y
A legdrágább Verbatim 8X +R Dual Layer lemezt vettem a hülye azért vagyok boltban, abban a reményben hátha nem zsákbamacska az ilyen. Made in Singapor, de valamifajtaféle magyar kft terjeszti.

Azt javasoljátok ImageBurn-t használjunk, de nagyon siettem és muszály volt a képeket új PTK hatálybalépése előtt kiírnom tegnap. Nem találtam semmi profilt, hogyan kéne kiírnom vele. Lehet ha valamit rosszul állítottam volna be rosszabb eredmény lett volna, ezért CDBurnerXP-t kellett használnom.

Több mint 5000 fájlt (képet + videot) írtam ki rá a CDBurnerXP-vel Windows 8.1 alatt, ahol Jittert se mér a Nero CDDVD Speed. A lemezt nyolcszorosan írtam, mert 4X-re már nem volt időm és lezártam. Az eredmény nem lett annyira katasztrófális és simán olvasom róla a képeket, elteszem a szekrénybe évekre a kisütött lemezt és majd meglátom.

Eredmény:

Valaki tud segíteni, hogyan célszerű írni dual layer lemezt Imageburn-el és jelenleg kapható Liteon E drive-al?

[ Szerkesztve ]

Pontos vagyok mert mérnök, de van mikor eldobom az agyam. Lelkes Újonc vagyok 2003 (!) óta :)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.