Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#18000) kalap12


kalap12
tag

Miután a tavaly mindenki istenítette a Sony Nec 7280s dvd írót, ezért megvettem azt tavaly augusztusban. Sok dvd íróm volt már, régebben Pioneer sorozatok, de ez tünt most és akkor a legjobbnak, nos megvettem, írtam vele kb. 80 dvd-z mert már alig írok, 2 terrás winyókon tárolom a dolgaim, külön mp3 külön film stb. stb a dvd a múlté, de azért néha irogatok főleg képek meg programok miatt kell már csak, szóval, 1 hete arra lettem figyelmes mikor írni akartam volna vele a kb. 80 megírt dvd-m után, hogy nem olvas és nem is ír windows alatt, berakom a lemezt és áll egyhelyben az oprendszer és gondolkozik..írás detto, fel se ismeri ugye a lemezt...szóval volt itthon egy régebbi kiadású írom egy 7203-as Sony Nec, gyorsan betettem és lám lám az még mindíg hűségesen ír és működik, igaz már 4 éves, de attól még jól ír ennyi. Viszont amiért itt irok a kérdésem a következő lenne, ha már a legjobb dvd író tönkrement 80 lemez írása után, most mit vegyek, mi a legjobb most, a samsung 224-et mondják, mit vennétek most ti? Ajánljatok kérlek jót, kösznöm nagyon! :B

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.