Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#998) Noddy


Noddy
senior tag

Hamarosan én is szeretnék egy hobbi fotómasinát venni. Még gondolkozok, hogy legyen egy bridge gép (az a baj, hogy a mostaniak jók ezzel az nagy zoom átfogással, de a jó minőségűek árában, már benne van egy kitobis dslr és azoknak sokkal több funkciója van), vagy egy dslr 3-4 obival (annál több nekem úgy se kell, mert nem profi fotós vagyok, és nem is akarok az lenni) elsősorban, természet és város fotózás + család.
Látom előjött, hogy az obik árát is érdemes nézni, eddig én ezt nem nagyon néztem, már csak amiatt is hogy nem akarok túl sok obit vásárolni.
Én a Pentax K-m-et néztem ki a képstabi miatt. Jó választás lehet ez egy hobbi fotósnak?
(Régebben Zenittel nyomultam, de mikor egy kis kompakt samsungot kaptam csak azzal fotóztam, mert drága volt a filmelőhívás, de az igény megmaradt, csak akkoriban iszonyat drágák voltak a dslr-ek.)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.