Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

hali!

szeretnék a közeljövőben gépet venni. még nem volt soha tükrösöm, kompaktokkal fotózgattam.
ahányszor nekifutok, mindig a canonnál állapodok meg, hogy az kell nekem.
a két, még versenyben lévő darab a 30D és a 450D. előbbit használtan kapom már csak meg emberi áron, az utóbbiból pedig bőséges a kínálat.
melyik kell vajon nekem?
képminőségre nekem mindkettő tökéletes szerintem, de a 30D masszívabbnak, tartósabbnak ígérkezik, míg a 450D-nél ott van a másfélszer annyi Mpixel és az ICS.

használnám családi fotózástól kezdve a rendezvény és partyfotózáson keresztül a koncerteken át a tájképig mindenre.
nézegettem teszteket, de egyik mellett sem tudtam elkötelezni magam. lehet mondjuk, hogy az én hiányosságom...

szívem szerint 40D-t vennék mondjuk, de annak az árából már kijön a másik kettő valamelyik 1 vagy akár 2 objektívvel is.

szemeztem még a Nikon D40x -szel, de az nem ez a kategória, ugye?

köszi előre is :R

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.